Stručné hřiště v pivovarské technologie Online

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Tento webový vzdělávací systém (on-line) poskytuje účinnou platformu pro maximalizaci chápání vzdělávacího obsahu v každém vzdělávání studentů.

Náš program je navržen tak, aby pokrok každého studenta je sledována instruktory a studenti mohou snadno konzultovat s nimi. Je-li student potíže porozumět pokročilý koncept vaření, instruktoři pracovat s touto osobou, aby zajistily plné pochopení předmětu. To je důvod, proč tento systém představuje „přístup studenta-střed.“

Toto stručné online kurz je ideální kurz ...

  1. Pivovary zaměstnanci, kteří potřebují další školení v teorii pivovarnictví.
  2. Dodavatelé pivovarnictví.
  3. Personál pivní distributoři, kteří chtějí zlepšit své znalosti o tom, jak je pivo.
  4. Osoby, které chtějí vstoupit do pivovarnictví, včetně budoucích majitelů mikro-pivovarů.
  5. Lidé, kteří se chtějí připravit na naše pokročilé úrovni kurzů, jako je Associate úroveň, diplom nebo Master Brewer.

trenéři

Tým lektorů Pro tento předmět má dobrou řadu zkušeností z minipivovarů k některé z největších světových pivovarnických společností.

Dr. Hugo Patiño dohlížet na tréninkový tým a účastnit se výuky tohoto předmětu. Dr. Patiño hrál důležité technické funkce v oblasti zajišťování kvality, výzkumu a vývoje laboratoří a technických služeb, inženýrství a vývoj v pivovarech Coors Brewing Co. Molson (Colorado, USA) a Cerveceria Cuauhtémoc (Mexiko).

Byl také členem fakulty na University of California-Davis, a technologického institutu Monterrey (Mexiko). Jeho akademické tituly patří doktorát z chemického inženýrství z University of Waterloo (Kanada) a chemického inženýrství na Technologickém Monterrey (Mexiko).

Poslední aktualizace Únor 2018

Informace o škole

Siebel Institute of Technology is approved by the Division of Private Business and Vocational Schools of the Illinois Board of Higher Education.

Siebel Institute of Technology is approved by the Division of Private Business and Vocational Schools of the Illinois Board of Higher Education. Méně
Chicago , Montreal , Mnichov + 2 Více Méně