Standardizovaná zkouška arabština

Arabic-Online

Popis programu

Read the Official Description

Standardizovaná zkouška arabština

Arabic-Online

úvod

Vzhledem k tomu, že vstoupil do Myšlenka vytvořit arabskou program na internetu Arabic-Online.net Saúdské univerzity viděl potřebu standardního elektronického testu určeného k měření jazykové znalosti arabských studenty non-rodilí mluvčí, který je svědkem rostoucí poptávku po učení z celého světa. Jedním z hlavních problémů nedostatek standardní moderní a komplexní test na měření obecné jazykové znalosti arabských studentů, jako jsou standardní testy pro některé ze světových jazyků na základě přesných kritérií k dosažení svého cíle.

Leží arabský jazyk standard, který byl připraven v souladu s nejlepšími mezinárodními postupy při měření přiměřenosti jazyka s přihlédnutím ke specifičnosti tohoto jazyka v něm je založen na hlubokém porozumění jazyku systému DAAD a hlubší porozumění nejnovějších světových teorií výuky jazyků, a to zejména v oblasti měření a pevnostní vyhodnocení testu.

Po pečlivém prostudování nejnovějších mezinárodních postupů v druhé jazykové výuky a hodnocení, přijetí nejlepších mezinárodních zkušeností v souladu s evropským referenčním rámcem běžných jazyků (SERR), což je celosvětový standard pro měření kapacity a jazykových kompetencí pro zařazení výuky, učení a hodnocení, kde přijetí teoretického a metodologického rámce roku učit evropské jazyky jako druhý jazyk po přizpůsobení, aby splňovaly požadavky na měření a prvky arabských jazykových dovedností, a musí využít referenčního rámce, na nichž testy TOEFL (TOEFL) v angličtině s cílem poskytnout standardizované nástroje standardizované určit míru zvládnutí Žáci arabských jazykových znalostí a komponent.

V souladu s tím, univerzitní certifikát Saudi pro elektronická měřicí arabský jazykových znalostí získají posluchači bude dokument s vysokou globální důvěryhodnost na úroveň odborné způsobilosti a komponentů arabské jazykové dovednosti.

Složky testu:

Tato zkušební norma si klade za cíl měřit arabské studujících dovednosti pro non-rodilí mluvčí in: čtení, poslech a psaní a mluvení, stejně jako dovednosti jazyka, ve kterém věnuje speciální sekci na míru, do jaké míry arabští studenti z různých mikro-lingvistické aspekty, které musejí jejich obklopen full briefing ve fázi učení, a byli schopni přizpůsobit všechny úrovně arabštiny systému (gramatiky a morfologické a lexikální, sémantické).

Je třeba poznamenat, že některé z globálních testů byly zpožděny v zařazení mluvící dovednosti v rámci testů, až do nedávné doby, arabský jazyk standardní test excellence, že se zaměří na všechny dovednosti jsou komplementární; Díky moderní výpočetní technikou se stala diskuse základního Složky testu dovedností, kde student mluví Allachtbar na předmětu otázky s nahrávací mechanismus podle organizace pro ni.

Testové otázky:

Test doba dvě hodiny, se skládá z distribuovaných pěti částí, které obsahují čtyři otázky dovedností kromě jazykového systému (jazykové prvky), o 20% u každé dovednosti, které byly vzaty v úvahu otázky, která byla přijata na celosvětové standardních testů rozmanitosti, jsou v rozmezí od objektivních otázky na základě vícenásobného výběru a jiné eseje vyžadují psaní nebo ústní vyjádření.

Přijímá první tři dovednosti: poslech, jazykové otázky, a čtení z úloh s výběrem, zatímco dovednosti psaní otázek a mluvit s otázkou jediného subjektu, kde prosí kandidáta psát o konkrétním tématu, bylo přiděleno 30 minut, s přihlédnutím k psaní kódu podmínky přílohy závit. Pak ho požádat, aby pak dát svůj názor podporováno argumenty a příklady, stejně jako v pořadí promluvit, že se obrátit na jednu otázku zásadního se oddělil do více než sub-dovednost otázku, a žádá, aby kandidát hovořit během deseti minut.60263_1.jpg

Bankovní otázky:

Bank zahrnuje standardní Arab testových otázek více než dvacet tisíc otázek a distribuován do modelu 416 ... Saúdská Arábie bude fungovat e-University krmit tuto banku trvale.

60264_2.jpg

Příjemci tohoto testu:

Tento test poskytuje studentům na pokročilé úrovni, tj třetí stupeň a symbolizováno: C1-2 do společného evropského referenčního rámce jazyků.

Tento test je přímo úměrná s pokročilé úrovni v Arab programu Online arabština on-line v Saúdské Arábii e-univerzitě, a může trvat jazyka žáka ve výuce arabské jazykové programy pro non-rodilí mluvčí místní a regionální úrovni a na celém světě, aby se zjistilo míru jazykové dostatečnosti. Žadatel je udělena na základě tohoto popisu Bdrjath; Test je k dispozici pro všechny, ale je podmínkou pro získání dostatečné vzdělání v arabském jazyce pro studenty arabský program Online arabština on-line.

Testovací fáze:

Přes arabský zkušebních několika etapách počínaje:

1 - školení a seminářů, které testovací návrháři účastnil se dozvědět o způsobech stavebních otázky a zkoušeli a globální znalosti výše uvedených snímků.

2 - vytvoření týmu formulovat otázky podle jednotlivých dovedností.

3 - Kontrola otázky od odborníků v cizích jazycích a arabštině pro non-rodilí mluvčí testy specificky.

4 - provést úpravy a vyloučení otázky není vhodné, a přidávat nové otázky týkající dovednosti, které nebyly dostatečně pokryty.

5 - Kontrola a upravovat přímo specialisty v arabských testů pro non-rodilí mluvčí.

6 - Rozhodčí test a působí na pozorování rozhodců a přípravu konečné verze testu.

7 - průzkumná testy (testy na širokou škálu studentů po celém světě tréninku).

8 - vývoj testu průběžně podle pravidelnému statistik obdržených od operátora pro testování.

9 - příděl testu z hlediska obtížnosti, jednoduché, diskriminace a čas transakce.

Testovacích centrech po celém světě:

Zkušební norma nabízí ve více než pět tisíc středu rozšířila po celém světě, a je tak první svého druhu, pokud jde o globální rozšíření geografického pokrytí je bezprecedentní s ohledem na arabském jazyce.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Arabština
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Contact school
Duration
Délka trvání
Information
Deadline
Locations
Saúdská Arábie - Saudi Arabia Online
Datum začátku : Contact school
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Contact school
Saúdská Arábie - Saudi Arabia Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu