Staňte se návrhářem UX od Scratch

Všeobecné informace

Popis programu

JAK TENTO KURZ HELPUJÍ VAŠOU KARIÉRA

Co se naučíte

 • Úvod do hlavních oblastí zkušeností uživatelů a proč je to důležité
 • Různé role UX v organizaci
 • Jak vytvořit výstupy UX - se stahovatelnými šablonami na vytváření osob, map zákaznických cest, prototypy a mnoho dalších
 • Jak procházet pěti etapami procesu návrhu myšlení: empatie, definování, myšlení, prototyp a testování
 • Jak vybudovat portfolio UX, stejně jako si vyhrajete roli UX
 • Důvěra k práci s klienty jako konzultant UX

Chcete-li se připojit k jednomu z nejrychleji rostoucích polí v designu, pak nehledejte další - to je pro vás kurz. Prostřednictvím pokrytí úniků a odvržení role a vrhání otevřených dveří do vzrušujícího světa designu UX se "Staňte UX Designer od Scratch" , vezme věci hned od začátku; nabídne "tvrdý reset", aby vám ukázal, jak se pustit do nové kariéry v designu UX.

Všechny produkty, ať už digitální nebo jiné, musí přinášet vysoce kvalitní uživatelskou zkušenost (UX) nebo riskovat ztrátu uživatelů vůči konkurenci - koneckonců, produkt je bez jeho uživatelů neužitečný! Produkty s dobrým UX prodávají lépe; ve skutečnosti podniky zaměřené na design jednoznačně překonaly průmyslový průměr více než dvojnásobným [1]. Poptávka pro návrháře UX je proto vyšší než kdy předtím; jsou již převládající v technologických společnostech a jejich potřeby v jiných průmyslových odvětvích rostou. UX ovlivňuje design UI, design webových stránek a grafický design a pochopení oblasti UX zlepší vaše úsilí ve všech těchto oblastech.

Prostřednictvím tohoto kurzu se seznámíte se všemi dovednostmi, které potřebujete k tomu, abyste pomohli společnostem při dodávání správného UX pro své výrobky. Všechny techniky obsažené ve výuce jsou osvědčené průmyslové standardy, které vám zajistí to nejlepší znalosti, které vám umožní začít s vaší novou profesionální cestou. Naučíte se vytvářet různé výstupy UX od začátku projektu UX až po konec, od map zákaznických cest až po papírové prototypy a dokonce i heuristické hodnocení. Také budete dělat první kroky k vytvoření portfolia UX - něco, co skutečně ovlivní vaše aplikace UX job. Ve skutečnosti, když vidíte, že portfolia UX je tak důležitá pro přistání vaší první úlohy UX, věnujeme celý modul, abychom vytvořili jeden, který vám pomůže vyniknout z davu.

Najdete zde také řadu volitelných cvičení a domácí úkoly, které se na sebe navazují a řídí se procesem návrhu - od první myšlenky až po místo, kde můžete začít testovat svůj prototyp. Důrazně doporučujeme, abyste se ujali výzvou a dokončili všechny cvičení, protože nejenže získáte praktické zkušenosti s designem UX, ale nakonec budete mít i případovou studii o designu, kterou můžete zahrnout do výše zmíněných portfolia.

V "Staňte se UX Designer od nuly" získáte přístup k rozhovorům s předními UX nájemci a odborníky z firem, jako jsou SAP a Google. Prostřednictvím těchto rozhovorů pochopíte, co hledají nájemci a starší návrháři při náboru nového člena týmu - a to vše, abyste získali výhodu nad ostatními kandidáty. Také jsme natočili sérii rozhovorů s členy IDF, kteří úspěšně přistáli v práci UX. Ty vám poskytnou inspiraci pro vlastní kariérní vyhlídky, stejně jako neocenitelnou radu o tom, jak přejít do kariéry v UX a jak denní život jako profesionál UX skutečně vypadá.

Počkejte, než začnete svou profesionální kariéru UX!

Získejte důvěryhodné osvědčení o kurzu UX

Po absolvování kurzu získáte ověřitelný a důvěryhodný certifikát. Můžete je zvýraznit v životopisu, životopisu, profilu LinkedIn nebo na vašem webu.

Kdo by měl tento kurz absolvovat

Jedná se o kurz pro začátečníky vhodný pro každého, kdo chce zahájit kariéru ve stylu UX:

 • Návrhářů UX, návrhářů interakcí a návrhářů UI, kteří chtějí budovat efektivní portfolia a přistát na další práci UX
 • Studenti, kteří se chtějí stát partnery UX nebo konzultanty UX
 • Podnikatelé a majitelé podniků, kteří se zajímají o to, aby společnost UX pracovala na svých produktech nebo službách
 • Každý, kdo usiluje o změnu v kariéru v oboru UX

Učte se a pracujte s globálním týmem návrhářů

Když se na tomto kurzu zúčastníte, připojíte se k globálním multidisciplinárním týmům, které na něm pracují, a cvičením, které obsahuje současně s vámi. Budete spolupracovat na zlepšení svých schopností a porozumění. Kurzová skupina bude tvořena neuvěřitelně rozmanitou skupinou odborníků, všichni mají stejný cíl - stát se úspěšnými designéry. Je to vaše šance naučit se, růst a propojit se svými vrstevníky po celé planetě. Než to budete znát, můžete se spojit s některými velmi vstřícnými lidmi a vytvářet si přátele s podobně smýšlejícími jednotlivci, a to vše, když prosazujete hlouběji do vzrušujícího světa, který se skrývá příležitostí a silnými možnostmi do budoucna.

Vyzvěte se, abyste dokázali vyjít!

Vědět, jak děláte, jak postupujete, je pro váš úspěch stejně důležitý, jako je to, že se snažíte vydělat co nejvíce z toho, co nabízíme na IDF. Proto vám dáváme šanci dostat se na vrchol tříd každý týden na našem leaderboardu tím, že získáme co nejvíce otázek a bodů pro každého. Názvy vrchních scorerů se objevují na žebříčcích a zdravá konkurence se točí kolem toho, že se soutěží se sebou; Takže, jděte a vzít výzvu! Nenechte se však odradit, pokud nenajdete své jméno na tabuli - vaši kolegové odpovídají na otázky v různých časech po celé planetě. Vzhledem k tomu máte na paměti, že se vaše jméno může objevit následující týden - dokud odpovíte na všechny dostupné otázky.

POUŽITÍ V TOMTO KURZU

 • Lekce jsou k dispozici v rozvrhu jedné lekce týdně.
 • Lekce zůstávají otevřené pro vás navždy a nemají žádné lhůty.
 • Není časový limit pro dokončení kurzu.
 • Máte trvalý přístup k materiálu kurzu, odpovědi a spolužákům po celou dobu trvání vašeho členství.
 • Odhadovaný čas dokončení: 11 hodin a 18 minut rozložených během 7 týdnů.
Poslední aktualizace Říjen 2018

Informace o škole

We are an independent nonprofit initiative with an objective that sounds like a paradox—to raise the level of global design education to an Ivy League standard, while at the same time reducing costs t ... Čtěte více

We are an independent nonprofit initiative with an objective that sounds like a paradox—to raise the level of global design education to an Ivy League standard, while at the same time reducing costs to as low as we can possibly take them. Méně