Správa zúčastněných stran

Maybe International

Popis programu

Read the Official Description

Správa zúčastněných stran

Maybe International

Proč je potřeba?

Jako manažeři se můžeme cítit pohodlně ovlivňovat vlastní zaměstnance, protože máme pocit, že máme autoritu, postavení a moc. Ale můžeme často cítit skutečný pocit nepohodlí, když musíme vyjednávat nebo ovlivňovat lidi, nad kterými nemáme žádnou poziční moc - vrstevníky, další vedoucí představitele, zákazníky a další klíčové zainteresované strany.

Ale pravdou je, že nepotřebujeme postavení nebo postojovou moc, abychom byli skutečně efektivní při vyjednávání nebo ovlivňování kritických hráčů v našem životě. Je mnohem lepší a jednodušší způsob.

Přehled

Naše efektivita jako manažerů a vůdců již závisí jen na tom, jak dobře řídíme naše týmy nebo lidi, kteří pro nás pracují. Dnes většina z toho, co děláme a musíme udělat, se děje pouze se spoluprací mnoha dalších zainteresovaných stran, nad nimiž nemáme přímou kontrolu nebo nemáme žádnou přímou kontrolu.

Řešení této potřeby vyžaduje, co tento program nabízí - zcela nový a velmi silný způsob ovlivňování a ovlivňování ostatních. Přeměňuje obtížnou výzvu, jak získat buy-in a získat závazek ostatních k důležitým projektům a cílům do příjemného zážitku a ten, který zaručuje úspěšné výsledky pro všechny zúčastněné strany.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace October 31, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Duration
Délka trvání
24 - 32 týdnů
Price
Cena
795 EUR
Information
Deadline
Locations
Dates