Read the Official Description

Proč je potřeba?

Jako manažeři se můžeme cítit pohodlně ovlivňovat vlastní zaměstnance, protože máme pocit, že máme autoritu, postavení a moc. Ale můžeme často cítit skutečný pocit nepohodlí, když musíme vyjednávat nebo ovlivňovat lidi, nad kterými nemáme žádnou poziční moc - vrstevníky, další vedoucí představitele, zákazníky a další klíčové zainteresované strany.

Ale pravdou je, že nepotřebujeme postavení nebo postojovou moc, abychom byli skutečně efektivní při vyjednávání nebo ovlivňování kritických hráčů v našem životě. Je mnohem lepší a jednodušší způsob.

Přehled

Naše efektivita jako manažerů a vůdců již závisí jen na tom, jak dobře řídíme naše týmy nebo lidi, kteří pro nás pracují. Dnes většina z toho, co děláme a musíme udělat, se děje pouze se spoluprací mnoha dalších zainteresovaných stran, nad nimiž nemáme přímou kontrolu nebo nemáme žádnou přímou kontrolu.

Řešení této potřeby vyžaduje, co tento program nabízí - zcela nový a velmi silný způsob ovlivňování a ovlivňování ostatních. Přeměňuje obtížnou výzvu, jak získat buy-in a získat závazek ostatních k důležitým projektům a cílům do příjemného zážitku a ten, který zaručuje úspěšné výsledky pro všechny zúčastněné strany.

Program taught in:
Angličtina

See 5 more programs offered by Maybe International »

Last updated October 31, 2018
This course is Online forma
Start Date
Duration
24 - 32 týdnů
Price
795 EUR
Deadline
By locations
By date