Spolupracovník vědy v trestní spravedlnosti

Všeobecné informace

Popis programu

Reinhardt University online program trestní justice vám dává flexibilitu a možnost dokončit studium kdykoli a kdekoliv.

Noví studenti jsou přijímáni do programu Associate of Science in Criminal Justice každých osm týdnů. Každý semestr na podzim a na jaře se skládá ze šestnácti týdnů a rozděluje se na dva osmasedmýdenní zasedání. Letní semestr je 14 týdnů a je rozdělen do dvou sedmi-týdenních zasedání. Studenti absolvují po dvou semestrech za každé semestr celkem čtyři třídy (12 semestrálních kreditů).

60-hodinový ACJ studijní program může být dokončen v pouhých pěti semestrech, přičemž 12 kreditních hodin za semestr. Do tohoto studijního programu lze použít až 30 semestrálních hodin kreditu. Kurzy budou vyučovány 100% online.

CRJ 201 je vyžadován v prvním semestru zápisu a musí být doplněn o stupeň "C" nebo lepší, aby zůstali zapsáni do programu.

Učebnice pro některé třídy budou zahrnuty do nákladů na výuku a budou k dispozici studentovi ve formátu elektronické knihy. Některé kurzy vyžadují, aby si student zakoupil učebnici a / nebo software. V těchto případech si studenti mohou objednat knihy online prostřednictvím knihkupectví Reinhardt University.

Associate of Science v požadavcích trestní justice

Hlavní požadované předměty:

 • CRJ 201 Online Learning Seminar *
 • CRJ 300 trestní důkazy a řízení
 • CRJ 310 Metody výzkumu trestního soudnictví
 • CRJ 320 Průzkum amerického práva prosazování
 • CRJ 330 Průzkum nápravných myšlenek a praktik
 • CRJ 340 Etické otázky trestní justice

* Požadovaný kurz - musí být přijat v prvním semestru zápisu

Kariérní možnosti

Příležitosti v oblasti trestní justice jsou obrovské a zahrnují místní, státní a federální až mezinárodní příležitosti.

Reinhardt University on-line trestní spravedlnosti programy jsou navrženy tak, aby připravily studenty na úspěch. Programy slouží k přípravě studentů na vstupní úroveň a postup v různých kariérech včetně:

 • Opravy
 • Soudy
 • Vymáhání práva
 • Probační a podmíněná lhůta
 • Bezpečnostní

Tyto on-line programy v Reinhardtu jsou navrženy tak, aby pomohly studentům, kteří vytvářejí kariéru v trestní spravedlnosti, nikoli ti, kteří jen hledají práci.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Reinhardt University offers adult students the flexibility to earn a degree from a fully accredited College that has the highest accreditation standards. Courses are taught by distinguished profession ... Čtěte více

Reinhardt University offers adult students the flexibility to earn a degree from a fully accredited College that has the highest accreditation standards. Courses are taught by distinguished professionals who have real-world experience in their fields of expertise and are committed to your education and success. Méně