Jste vášnivá hudba? Máte silnou touhu dozvědět se o profesionální stránce hudebního průmyslu? S naším on-line studijním programem se naučíte, jak vyrábět a skládat vlastní hudbu a co je potřeba k tomu, abyste slyšeli vaše skladby.

Program Hudební produkce Associate of Science je studijní program o 60 kreditních hodinách, který je dodáván 100% online prostřednictvím našeho jedinečného systému řízení učení (LMS) - zabezpečené webové platformy, která využívá moderní multimediální technologie a je přístupná 24 hodin denně. přes internet. Online studenti používají tento systém k prohlížení video obsahu, přijímání a předkládání projektových prací a úkolů, přijímání testů a kvízů, komunikaci s instruktory a spolužáky, hodnocení hodnocení a průběhu kurzu. Naše on-line vzdělávací prostředí využívá kombinaci interaktivních a webových médií k vytvoření různých výukových materiálů na podporu dynamických, sebevědomých a společných vzdělávacích aktivit. Tyto aktivity mohou studentům nabídnout různorodější možnosti učení a podpořit smysluplnější spolupráci mezi studenty a instruktory.

israel palacio / Unsplash

Naše poslání, Vaše vzdělání

Být úspěšným profesionálem v oblasti hudebního průmyslu vyžaduje pochopení toho, co je potřeba k transformaci písně z konceptu na dobře vyrobenou a úspěšnou nahrávku. Náš program vás nejen naučí technologii a technikám za hudební produkci, ale také jak právně a finančně chránit své tvůrčí zájmy. Ať už přijedete do našeho programu jako vášnivý začátečník nebo jako úspěšný umělec a bez ohledu na styl hudby - od hip-hopu a R

Školení získáte v:

  • Míchání
  • Skladba písní
  • Sekvenování
  • Digitální záznam
  • Výroba
  • autorská práva

Jak to funguje

Náš studijní program je dodáván 100% online prostřednictvím našeho systému pro správu výuky, zabezpečené internetové multimediální platformy, která je dostupná 24 hodin denně.

Los Angeles filmová škola - učit se online od Los Angeles filmová škola na Vimeo.

Zařízení a software

Vybavíme vás vším, co potřebujete ke spuštění svého profesionálního hudebního produkčního studia: MacBook Pro, Logic Pro, Pro Tools, Ableton Suite, sluchátka, MIDI klávesnice, USB audio rozhraní, velký membránový kondenzátorový mikrofon a další! *

* Specifické typy informací o převodovkách a převodovkách se mohou změnit bez předchozího upozornění. Zábava Business Completer program neobdrží notebook.

Cíle

Associate of Science Titul Program v hudební produkci poskytuje vzdělávací dráhu pro jednotlivce, kteří by chtěli rozšířit svou vášeň pro tvorbu hudby do výroby hudby pro různé mediální aplikace pomocí dnešní nejnovější technologie digitální hudby. Poptávka po originálním hudebním obsahu ve všech médiích neustále roste, protože zábavní průmysl rozšiřuje využívání online doručování obsahu a multimediálního programování. Učební plán studijního programu Hudební produkce představuje studentům komplexní kurzy, které se zaměřují na hudební teorii, žánry, kompozici, produkci digitální hudby a nahrávání hudby a míchání a zvládání různých médií. Součástí tohoto zaměření na kreativní aspekty hudební produkce jsou kurzy v oblasti zábavní obchodní struktury, průmyslových úmluv a duševního vlastnictví. Program završují všeobecné vzdělávací kurzy. Tyto kurzy budují základ pro studenta jako pracovníka v zábavním průmyslu. Obsah tohoto titulu pokrývá mnoho různých postupů a aplikací, které se nacházejí ve světě moderní hudební produkce.

Cílem je poskytnout studentům znalosti a porozumění technologiím hudební produkce a dovednostem a koncepcím potřebným pro kvalifikaci absolventů pro pozice na úrovni průmyslu, jako jsou inženýři pro nahrávání hudby, operátory MIDI / digitálních audio stanic a programátoři, hudební editory, hudba dozorci, aranžéři hudby a skladatelé pro film, videohry, multimediální obsah a různé další pozice v audio a zábavním průmyslu. Kromě získávání technických znalostí pomůže studentské vzdělávání rozvíjet kritické myšlení, řešení problémů a analytické a tvůrčí dovednosti, které přispívají k celoživotnímu učení. Studenti opustí program s nástroji, které pomohou udržet dlouhou a produktivní profesionální kariéru v zábavním a mediálním průmyslu.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z The Los Angeles Film School Online »

Poslední aktualizace Duben 7, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2019
Duration
18 měsíců
Denní studium
Price
37,100 USD
Celkové školné. Mohou být účtovány další poplatky.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date