Spolupracovat v aplikovaném oboru vědy v řízení dodavatelského řetězce

Všeobecné informace

Popis programu

Tento program je k dispozici v kampusu nebo online

Popis

Tento program připravuje studenty na práci s povinnostmi přidělenými počátečnímu účetnímu, jako je ověření dodatků, kontrola auditů, účtování, poukázky, analýza účtů a příprava účetní závěrky. Mnoho z těchto kurzů se převádí na čtyřleté vysoké školy.

Artikulace

Washtenaw Community College v Ann Arbor, Michigan má více než 120 artikulačních dohod se čtyřletými vysokými školami v celém státě. Studenti, kteří plánují převést na čtyřletou vysokou školu, by se měli setkat s poradcem, aby byly splněny požadavky Michiganské dohody o převodu.

Kontaktní informace

Vítáme vaše dotazy, návrhy nebo připomínky. Napište nám prosím na studrec@wccnet.edu nebo volejte 734-973-3543. Naše pracovní doba je v pondělí až čtvrtek od 12:00 do 21:00 (GMT) v pátek a od 13:00 do 17:00 v sobotu.

Přijímací Požadavky

Studenti mohou být vyzváni, aby prokázali doklad o akademické způsobilosti pro kurzy v tomto programu. Váš odborník na přijetí vám poradí, zda jsou požadovány testy umístění.

Požadavky

Hlavní programové kurzy:
Analýza podnikových a dodavatelských řetězců
Matematika na vysoké škole
Vytvoření zkušeností zákazníků
Úvod do řízení dodavatelského řetězce
Manažerské dovednosti
Správa operací
Nákup a kontrola zásob
Obchodní principy a postupy
Studie oblasti dodavatelského řetězce
Doprava a logistika
Skladování a logistika

Volitelný předmět Požadované zápočty: 26-27
Požadované celkové kredity: 60

Poznámky pod čarou

* Tento program je nabízen pouze v on-line formátu a může být prováděn pouze studenty, kteří zůstávají ve své domovské zemi. Studenti, kteří sledují tento program, budou muset splňovat obecné požadavky na přijetí, nicméně studenti nebudou potřebovat vízum F1, protože budou studovat z jejich domovské země.

Poslední aktualizace Říj 2017

Informace o škole

For over 40 years, WCC’s open-door admissions policy, affordable tuition rates, and high-quality classes have attracted students from local communities and around the world. More than 18,000 register ... Čtěte více

For over 40 years, WCC’s open-door admissions policy, affordable tuition rates, and high-quality classes have attracted students from local communities and around the world. More than 18,000 register for credit classes each year, and thousands more enroll in Economic and Community Development classes. WCC’s diverse student body includes more than 1,000 students from over 100 foreign countries. Méně