Sociální média pro podnikání online kurz

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

CPD Schváleno

Internet změnil naše životy osobně i komerčně. Hranice mezi osobní a obchodní komunikací jsou nyní mnohem méně definovány. Tři čtvrtiny z nás v rozvinutém světě používají internet a sociální média se stala vážnou technikou podnikového marketingu. Více než 90% podniků s interním marketingovým oddělením, které využívá sociální média k marketingu a věnuje až 20% marketérům čas v tímto směrem. Pokud jde o vaše publikum v sociálních médiích, 43% lidí ve věku 20–29 let tráví více než 10 hodin týdně na sociálních sítích.

Výchozím bodem v jakékoli činnosti v sociálních médiích pro podnikání je váš web nebo microsite a vaše aktivity v sociálních médiích budou vždy odkazovat na tento web, takže prvním měřítkem úspěchu ve vaší činnosti v sociálních médiích bude provoz, který pro svůj web generujete prostřednictvím sociálních sítí mediální kanály.

Tento kurz je navržen tak, aby pomohl lidem v podnikání pochopit, jak lze techniky sociálních médií použít jako efektivní nástroj obchodního marketingu. Cílem je poskytnout dostatečné informace, které vám umožní vyvinout strategii sociálních médií pro firmu a implementovat tuto strategii osobně nebo prostřednictvím informovaného zapojení specialistů třetích stran.

Chod Číslo modulu Název modulu Pass% Povinné
Sociální média pro podnikání 1 Úvod 70
Sociální média pro podnikání 2 Co je sociální média? 70
Sociální média pro podnikání 3 Úvod do metodiky POST 70
Sociální média pro podnikání 4 Webové stránky a microsites 70
Sociální média pro podnikání 5 Facebook 70
Sociální média pro podnikání 6 LinkedIn 70
Sociální média pro podnikání 7 Cvrlikání 70
Sociální média pro podnikání 8 Blogování 70
Sociální média pro podnikání 9 Video 70
Sociální média pro podnikání 10 Spojte to všechno dohromady 70
Sociální média pro podnikání 11 Stojí za to sociální média? 70

Doporučené systémové požadavky

  • Prohlížeč: Aktuální webový prohlížeč
  • Video: Aktuální ovladače videa
  • Paměť: 1 GB + RAM
  • Rychlost stahování: Broadband (3 MB +)

Trvání: 100 minut (Poznámka: Toto je založeno na množství zobrazeného videoobsahu a je zaokrouhleno. V žádném případě nezohledňuje dobu načítání ani dobu přemýšlení nad otázkami).

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Acudemy is a training provider based in Central London that specialises in accredited and bespoke training courses. Popular courses we cover include accounting & finance, sales & marketing &am ... Čtěte více

Acudemy is a training provider based in Central London that specialises in accredited and bespoke training courses. Popular courses we cover include accounting & finance, sales & marketing & project management. Méně