Přehled

Je to jen v pohostinství obrovský rozdíl, zda jeden pracuje nebo nekvalifikovaní, nebo má odbornou kvalifikaci!

S cílem umožnit kvalifikované a nekvalifikované pracovníky a rodinné pomocníky odborné kvalifikace obchodní komory jako specialista v oblasti pohostinství IHK, hotel Fernschule Poppe & Neumann nabízí jedinečný v Německu šanci dohnat to bez ztráty na výdělku na částečný úvazek distanční kurz.

perspektivy

S distanční samozřejmě hotelové Fernschule Poppe & Neumann a odbornou kvalifikaci jako specialista v oblasti pohostinství (CCI) poskytnout dalekosáhlé příležitosti na trhu práce:

 • Stupněm zaměstnání (CCI certifikát)
 • Více uznání při práci
 • sociální pokrok
 • Lepší možnosti výdělku
 • Vývoj a kariérní příležitosti v hotelnictví a gastronomii, v pohostinství a gastronomii

Asistentů zkouška, aby se stal odborníkem v oblasti pohostinství CCI je obvykle prvním krokem k jiným pokračujících vzdělávacích cílů na kariéry měniče: Následná modernizace trénink s titulem šampiona může být další zastávkou na cestě na kariérním žebříčku dokonce s vámi. Využijte této příležitosti!

Kurz je zaměřen na

Vybočit, začátečníci, kvalifikovaní a nekvalifikovaní pracovníci a rodinní příslušníci s alespoň 16 měsíců praxe v pohostinství (kuchyňská linka, servisní) ve stravování nebo stravování.

obsah kurzu

State-certifikována a kurz / odborníka v pohostinství CCI se vyznačuje tím, zralý na základě odborné praxe studijních dokumentů. Stejně jako všechny Poppe & Neumann-distančního vzdělávání je také samozřejmě odborník určen v pohostinství IHK, že zaměstnanost a odborná příprava mohou být optimálně zařídit.

 • Jednání s hosty, poradenství a prodej
 • Vybavení, stroje, spotřební zboží, pracovní metody a hygiena
 • kuchyňský kout
 • service area
 • řízení zásob, office organizace a komunikace
 • Reklama, podpora prodeje a obchodní služby

Zulassungssvoraussetzungen

Mají čas testování alespoň 3 roky relevantní pracovní zkušenosti, takže můžete začít s odbornou praxí 16 měsících se korespondenčního kursu, jak budete pokračovat v práci na hřišti, a tak mít čas na testování potřebné odborné zkušenosti.

Studie trvání a náklady

Organizace času

Distanční vzdělávání (20 měsíců)

V této fázi svého distanční kurzu budete dostávat měsíční lekci. Kurz materiál Vás připraví na zkoušku, aby se stal odborníkem v oblasti pohostinství IHK.

Seminář (8 dní)

V osmidenní intenzifikace semináře budete plně připraveni na vaše teoretické a praktické zkoušky. Seminář končí v IHK písemnou zkouškou. Ústní a praktická zkouška je obvykle asi o šest týdnů později místo.

základní

Vždy se můžete zaregistrovat - samozřejmě začíná každý měsíc na 1. nebo 15.

Poplatky za studium

Školné je € 85.00 za měsíc (celkové náklady € 1,700.00).

normální doba

Běžná lhůta pro kurzu je 20 měsíců.

Samozřejmě můžete - bez dodatečných nákladů - nebo zkrátit distanční vzdělávání individuálně a protáhnout. Jediné, závisí na tom, kolik máte času se učit a samozřejmě za předpokladu, že jsou splněny podmínky pro přijetí v době testování.

Financování a podpora

měsíční splátka

Na Poppe & Neumann platit školné v pohodlí měsíční sazby kurzu.

ušetřit daně

Můžete provést až do výše € 4,000.00 za rok pro školení u Poppe & Neumann daně jako výdajů souvisejících. K tomu budete mít na konci kalendářního roku, potvrzení o kompenzaci ze mzdy daňového období.

Bildungsscheck

Čelit hrozící nedostatek kvalifikovaných pracovníků, mnohé státy zahájily své vlastní finanční prostředky z Evropského sociálního fondu. Jako uznávané vzdělávací instituce, můžete mít prospěch z tohoto zvláštního grantu na náklady na vzdělávání.

Program se vyučuje na:
 • Němec

Zobraz 11 více kurzů z Hotelfernschule Poppe+Neumann »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Říj 2019
Duration
20 měsíců
Denní studium
Price
1,700 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date