Přečtěte si oficiální popis

S cílem téměř nulových vady, Six Sigma změnila mnoho organizací. MI vám přináší tato metodika tím, že poskytuje školení v učebně v kombinaci s intenzivním projektu-založené koučování.


Nechť Six Sigma Transformace vaší organizace!

Management Institute přináší Six Sigma pro malé a středně velké společnosti. S pomocí našich odborníků školení Six Sigma, může vaše organizace implementovat průlom zlepšení pro obchodníky.

Představte si, jaké podnikání by bylo, kdyby vaše společnost mohla dodávat produkty na čas, pokaždé s téměř dokonalé služby, která vždy překonala očekávání zákazníků. V roce 1980, Motorola a Allied Signal plápolal Six Sigma stopu průlomové zlepšování procesů. Od té doby, General Electric, GE Capital, a Sun Microsystems jste získali miliardy v souladu výhod spodních připadající na metodě Six Sigma.

Velmi se zaměřil, mimořádně úspěšný metodologie řešení problémů, Six Sigma může zlepšit svou kondici a přinést přidanou hodnotu pro své zákazníky. Six Sigma se zaměřuje na snižování odpadů a závady dodávky produktů a služeb mnohem účinněji a efektivněji, s nižšími náklady.

Six Sigma cíl: provozovat své podnikání na 6 Sigma - úroveň, která produkuje více než 3,4 žádné chyby na milion transakcí (typická společnost působí ve 4 sigma nebo až 6,210 chyby na milion transakcí). Přechod od 4 až 6 sigma sigma provozu ušetří firmě asi 25% svých tržeb.

Dosažení této úrovně přesnosti a úspory ve vašem podnikání může mít silný dopad na vztahy se zákazníky a vaše spodní řádek, což vaše firma konkurenční výhodu na trhu.


Definování Six Sigma

Six Sigma je vysoce výkonný, přístup data-řízený pro analýzu základních příčin obchodní problémy a řešení je v metodické cestě, aby průlom zlepšení svého podnikání tím, že zvyšuje produktivitu a zlepšit služby zákazníkům. Díky Six Sigma školení, zaměstnanci učí, jak používat výkonné nástroje pro řešení problémů a zlepšení podnikatelského, který může vaše firma štíhlejší zvýšení efektivity, snížení doby cyklu, zlepšení kvality a snížení nákladů. DMAIC (definovat, měřit, analyzovat, zlepšit, a Control) - Šest pěti fáze systematický modelu řešení problémů Sigma - zaměřuje se na dosažení zlepšení v řadě výkonu spodním a prevenci chyb, spíše než se zaměřit na detekci a korekci chyb.

Tato metodika výkonnosti, bude mít vliv na organizaci na dvou úrovních. Na operativní úrovni, bude pohybovat vaše produkty nebo služby v rámci specifikací zákazníka při současném snížení kolísání mezi nimi. Na strategické úrovni, bude to sladit vaše organizace s potřebami trhu.


Růst Six Sigma

Six Sigma je transformace společnosti po celém světě. Některé z nejprogresivnějších a ziskových společností ve Spojených státech, jako jsou Microsoft a Johnson & Johnson, zavedly Six Sigma jako jejich standardní metodiky zlepšování procesů. Mnoho jiní jsou zavedení filozofie do jejich výroby a služeb prostředí a pracují na Six Sigma cíle téměř nulových vad.

Six Sigma nabízí možnost přesunout svou firmu z dlouhého seznamu organizací, které obvykle jedí až o 20% až 30% svých příjmů v chyb. Místo toho můžete připojit k rostoucí seznam podniků, které zahájila v celé společnosti Six Sigma programy a sledovali jejich zisky stoupání. Six Sigma projektové týmy budou motivovat zaměstnance a umožňují firmu poskytovat lepší, rychlejší, levnější výrobky a služby, než vaši konkurenti.


Náš přístup k Six Sigma implementace

Management Institute představuje malé a středně velké podniky, aby metodiky Six Sigma prostřednictvím výcvikového programu, který produkuje měřitelné výsledky v rané fázi vzdělávacího process6 a celkové výsledky na konci tréninku.

Náš přístup je projekt založený na, takže vaši zaměstnanci k cíli a řešení problémů v reálném světě, jak se učí. Naše Six Sigma strategie nasazení začíná váš tým vrcholových výběru projektů, které budou výrazně linka nárazu a potřeb zákazníků spodní vaší společnosti. Tyto projekty často řeší problémy, společnost, která se vyhnula řešení několik let. Členové projektu pak navštěvovat formální školení v učebně s jejich týmy. Toto školení se dodává v malém "učení kousky" a koreluje s procesy, které byly identifikovány. Každé školení učebna následuje setkání týmu, ve kterém dovednosti získané ve třídě jsou aplikované na projekt každého týmu. Intenzivní koučování odborníků Management Institute zajišťuje, že tým a projekt zůstat na trati po celou dobu učení. A "just in time" přístup poskytuje správné učení, ve správný čas, na správném místě.

Vzdělávací projekt na bázi je pozoruhodně úspěšná, protože to vtáhne studenta v prostředí, která vyžaduje trvalé používání nových koncepcí. Six Sigma týmy, složené z vašich Green Belt stážistů a naše Rowan University černé pásky odborníků jsou klíčovými prvky při realizaci celkové výsledky pro vaši společnost. Odhadované úspory na projektu se liší, ale obvykle jsou v rozmezí od $ 125.000 $ 175.000.

Za předpokladu, že pět projektů na tréninkové třídy, by mohl program Six Sigma zachránit firmu $ 625.000 na $ 875.000 za rok. Vzhledem k tomu, vaši zaměstnanci učí tím, že dělá - nalezení řešení vašich reálných obchodních problémů - přístup založený na projekt na bázi poskytuje celkové výsledky do konce tréninku. Vzhledem k tomu, proces pokračuje a stále více projektových týmů jsou vytvořeny, Six Sigma začíná prostupovat vaší organizaci.

Náš přístup dovoluje, aby se Six Sigma k dispozici pro široké spektrum klientů. Přizpůsobením zásady vyhovět vašim potřebám, můžeme dosáhnout rychlé a měřitelné přínosy pro vaši společnost, která nebude vyžadovat rozsáhlou investici. Úspěšná implementace Six Sigma začíná vedení nadřízeného závazek k rozvoji podpůrné infrastruktury. Infrastruktura obvykle zahrnuje vedení pro vizi, mistry jako řidiči a zdrojů, sponzoři nebo vlastníky procesů, Rowan University černé pásky pro technické vedení a koučování, a Green Belt stážistů, kteří pracují jako vedoucí projektů a členové týmy s různými funkcemi.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Rowan University College of Business »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date