Read the Official Description

S cílem téměř nulových vady, Six Sigma změnila mnoho organizací. MI vám přináší tato metodika tím, že poskytuje školení v učebně v kombinaci s intenzivním projektu-založené koučování.


Nechť Six Sigma Transformace vaší organizace!

Management Institute přináší Six Sigma pro malé a středně velké společnosti. S pomocí našich odborníků školení Six Sigma, může vaše organizace implementovat průlom zlepšení pro obchodníky.

Představte si, jaké podnikání by bylo, kdyby vaše společnost mohla dodávat produkty na čas, pokaždé s téměř dokonalé služby, která vždy překonala očekávání zákazníků. V roce 1980, Motorola a Allied Signal plápolal Six Sigma stopu průlomové zlepšování procesů. Od té doby, General Electric, GE Capital, a Sun Microsystems jste získali miliardy v souladu výhod spodních připadající na metodě Six Sigma.

Velmi se zaměřil, mimořádně úspěšný metodologie řešení problémů, Six Sigma může zlepšit svou kondici a přinést přidanou hodnotu pro své zákazníky. Six Sigma se zaměřuje na snižování odpadů a závady dodávky produktů a služeb mnohem účinněji a efektivněji, s nižšími náklady.

Six Sigma cíl: provozovat své podnikání na 6 Sigma - úroveň, která produkuje více než 3,4 žádné chyby na milion transakcí (typická společnost působí ve 4 sigma nebo až 6,210 chyby na milion transakcí). Přechod od 4 až 6 sigma sigma provozu ušetří firmě asi 25% svých tržeb.

Dosažení této úrovně přesnosti a úspory ve vašem podnikání může mít silný dopad na vztahy se zákazníky a vaše spodní řádek, což vaše firma konkurenční výhodu na trhu.


Definování Six Sigma

Six Sigma je vysoce výkonný, přístup data-řízený pro analýzu základních příčin obchodní problémy a řešení je v metodické cestě, aby průlom zlepšení svého podnikání tím, že zvyšuje produktivitu a zlepšit služby zákazníkům. Díky Six Sigma školení, zaměstnanci učí, jak používat výkonné nástroje pro řešení problémů a zlepšení podnikatelského, který může vaše firma štíhlejší zvýšení efektivity, snížení doby cyklu, zlepšení kvality a snížení nákladů. DMAIC (definovat, měřit, analyzovat, zlepšit, a Control) - Šest pěti fáze systematický modelu řešení problémů Sigma - zaměřuje se na dosažení zlepšení v řadě výkonu spodním a prevenci chyb, spíše než se zaměřit na detekci a korekci chyb.

Tato metodika výkonnosti, bude mít vliv na organizaci na dvou úrovních. Na operativní úrovni, bude pohybovat vaše produkty nebo služby v rámci specifikací zákazníka při současném snížení kolísání mezi nimi. Na strategické úrovni, bude to sladit vaše organizace s potřebami trhu.


Růst Six Sigma

Six Sigma je transformace společnosti po celém světě. Některé z nejprogresivnějších a ziskových společností ve Spojených státech, jako jsou Microsoft a Johnson & Johnson, zavedly Six Sigma jako jejich standardní metodiky zlepšování procesů. Mnoho jiní jsou zavedení filozofie do jejich výroby a služeb prostředí a pracují na Six Sigma cíle téměř nulových vad.

Six Sigma nabízí možnost přesunout svou firmu z dlouhého seznamu organizací, které obvykle jedí až o 20% až 30% svých příjmů v chyb. Místo toho můžete připojit k rostoucí seznam podniků, které zahájila v celé společnosti Six Sigma programy a sledovali jejich zisky stoupání. Six Sigma projektové týmy budou motivovat zaměstnance a umožňují firmu poskytovat lepší, rychlejší, levnější výrobky a služby, než vaši konkurenti.


Náš přístup k Six Sigma implementace

Management Institute představuje malé a středně velké podniky, aby metodiky Six Sigma prostřednictvím výcvikového programu, který produkuje měřitelné výsledky v rané fázi vzdělávacího process6 a celkové výsledky na konci tréninku.

Náš přístup je projekt založený na, takže vaši zaměstnanci k cíli a řešení problémů v reálném světě, jak se učí. Naše Six Sigma strategie nasazení začíná váš tým vrcholových výběru projektů, které budou výrazně linka nárazu a potřeb zákazníků spodní vaší společnosti. Tyto projekty často řeší problémy, společnost, která se vyhnula řešení několik let. Členové projektu pak navštěvovat formální školení v učebně s jejich týmy. Toto školení se dodává v malém "učení kousky" a koreluje s procesy, které byly identifikovány. Každé školení učebna následuje setkání týmu, ve kterém dovednosti získané ve třídě jsou aplikované na projekt každého týmu. Intenzivní koučování odborníků Management Institute zajišťuje, že tým a projekt zůstat na trati po celou dobu učení. A "just in time" přístup poskytuje správné učení, ve správný čas, na správném místě.

Vzdělávací projekt na bázi je pozoruhodně úspěšná, protože to vtáhne studenta v prostředí, která vyžaduje trvalé používání nových koncepcí. Six Sigma týmy, složené z vašich Green Belt stážistů a naše Rowan University černé pásky odborníků jsou klíčovými prvky při realizaci celkové výsledky pro vaši společnost. Odhadované úspory na projektu se liší, ale obvykle jsou v rozmezí od $ 125.000 $ 175.000.

Za předpokladu, že pět projektů na tréninkové třídy, by mohl program Six Sigma zachránit firmu $ 625.000 na $ 875.000 za rok. Vzhledem k tomu, vaši zaměstnanci učí tím, že dělá - nalezení řešení vašich reálných obchodních problémů - přístup založený na projekt na bázi poskytuje celkové výsledky do konce tréninku. Vzhledem k tomu, proces pokračuje a stále více projektových týmů jsou vytvořeny, Six Sigma začíná prostupovat vaší organizaci.

Náš přístup dovoluje, aby se Six Sigma k dispozici pro široké spektrum klientů. Přizpůsobením zásady vyhovět vašim potřebám, můžeme dosáhnout rychlé a měřitelné přínosy pro vaši společnost, která nebude vyžadovat rozsáhlou investici. Úspěšná implementace Six Sigma začíná vedení nadřízeného závazek k rozvoji podpůrné infrastruktury. Infrastruktura obvykle zahrnuje vedení pro vizi, mistry jako řidiči a zdrojů, sponzoři nebo vlastníky procesů, Rowan University černé pásky pro technické vedení a koučování, a Green Belt stážistů, kteří pracují jako vedoucí projektů a členové týmy s různými funkcemi.

Program taught in:
Angličtina
This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
Request Info
Part-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date