Read the Official Description

Finance Základy: Správa začíná Váhy pro domácnost listů při pohledu na půjčky a dluhy. Dostáváme se vypořádat s faktory, které řídí hladinu zájmu. Se podíváme na rozdíly mezi ‚dobrými‘ dluhů a ‚špatných‘ pohledávek a na způsob, jakým půjčovateli bonity ty, kteří chtějí půjčit peníze.

Potom se přesuneme na zkoumat řadu investic, které lidé mohou držet - včetně spořících účtů, dluhopisů, akcií a podílů ve fondech. Podíváme se na determinanty návratnosti investic a na historické důkazy o tom, které jsou nejlepší investice. Rovněž se podíváme na to, jak jsou investice zdaněny.

Pouzdro je další téma. Se podíváme na náklady na nákup a prodej majetku a na zdůvodnění pro vlastnictví majetku a možných rizik. To zahrnuje porozumění hypoteční produkty, které jsou používány na nákup nemovitosti.

Kurz končí v zkoumání jednu velmi důležitou investici: investice do našeho penzijního fondu na podporu využití v důchodu. Budeme zkoumat, jak jsou potřeba zaměstnanecké nebo osobní důchody navýšit důchod poskytovaný státem a na to, jak zjistit, kolik z příjmu, které budete potřebovat v důchodu. Rovněž se podíváme na dopad nedávných reforem důchodů ve Velké Británii.

Zjednodušený 4-týdenní kurz je up-to-date a využívá řadu audio-vizuálních prostředků, které vám pomohou přes předmět.

Rozvíjet základní obchodní a finanční schopnosti

Tento kurz byl vyvinut společností The Open University Business School - průkopnické instituci, která je trojnásobný akreditované AMBA, EQUIS a AACSB.

Je to jeden z osmi z The Open University, navrženy tak, aby vám pomohou získat základní podnikatelské a finanční dovednosti, včetně komunikace, vytváření sítí, budování vztahů, řízení projektů, osobního finančního plánování a řízení, investice a finanční služby.

Tento kurz můžete absolvovat jako součást jednoho z těchto dvou programů: Fundamentals of Finance: čtyři kurzy, které vám poskytnou cenné dovednosti pro správu financí doma i v práci a umožní vám získat cenu FutureLearn Award.

Business and Finance Základy: osm kurzů; Držitelé FutureLearn osvědčení o úspěšném všech osmi kurzů mohou získat 30 kreditů UK vůči The Open University Business School BA v oboru Business Management tím, že projde propojený Open University modulu posouzení (vyžaduje samostatnou registraci OU a za poplatek).

Skutečný potenciál Centrum pro veřejné porozumění financí (skutečný potenciál PUFin)

Tento kurz byl upraven z původního materiálu vytvořeného Open University skutečný potenciál Centra pro veřejné porozumění financí, a bylo možné díky štědré podpoře skutečný potenciál LLP.

Program taught in:
Angličtina
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

This course is Online forma
Start Date
Ún. 2019
May 2019
Duration
4 týdnů
Kombinované
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Ún. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
May 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline

Ún. 2019

Location
Application deadline
End Date

May 2019

Location
Application deadline
End Date

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date