Read the Official Description

Jak se můžete obrátit na sociální podnik myšlenku do akce? V tomto kurzu budete identifikovat problém váš nápad se snaží vyřešit, navrhnout rizikového modelu sociálního podnikání a připravit, aby ji na trh.

Kde by tento kurz vzít mě?

Tento kurz je nutností pro každého, kdo chce zahájit sociální podnik. To vám pomůže pochopit, že problém váš společenský podnik se snaží říct, zvážit úroveň inovací ve své myšlenky a budovat svůj podnikatelský plán a svůj tým.

Co a jak se budu učit?

Sociální podnik: Turning myšlenky do praxe zahrnuje kombinaci teorie, praktických informací a případových studií z celého světa. Dozvíte se také o právních a marketingových úvah, jak si připravit, aby svůj nápad na trh.

Na konci kurzu budete rozvíjet plán pro soustružení váš společenský podnik do akce a tam bude soutěž o nejlepšího studenta-vyrobené plán.

Přečtěte si více s programem Social Enterprise

Tento kurz je jedním z tří programů v rámci programu Sociální podnik, který připravila společnost Middlesex University Business School ve spolupráci s výzkumnými pracovníky Centra pro sociální inovace a podnikání Jindal a společenským podnikem Living in Minca as podporou britské rady.

Tento program vám umožní pochopit, co to znamená spustit a provozovat udržitelný sociální podnik. Po dokončení všechny tři kurzy a koupit si získáním certifikátu pro každého, budete vydělávat FutureLearn cenu jako doklad o absolvování studijního programu.

Program taught in:
Angličtina
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

This course is Online forma
Start Date
Nov. 2019
Duration
3 týdnů
Kombinované
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Nov. 2019
End Date
Application deadline

Nov. 2019

Location
Application deadline
End Date