Read the Official Description

Půdy jsou důležitou součástí fungování naší planety, ale až příliš často bereme půdy za samozřejmost. V tomto volném on-line kurz, vám představíme půdách a objevovat svět pod našima nohama.

Získejte úvod do pedologie

Půdy jsou fantasticky složité prostředí, překypující životem a podporovat naše nejzákladnější životní prostředí procesů. Nicméně, oni jsou stále více ohrožena a náš zdroj Půda je konečný jeden.

Vycházeje z toho, co půda je a jak se půda tvoří budeme si cestu přes půdu, a to nejen poznávání základy pedologie, ale také o životě v půdě.

Pak se podíváme na důvod, proč půda je tak důležité a zkoumat téma bezpečnosti půdy - téma týkající se minulosti i současnosti.

V neposlední řadě se budeme učit o tom, jak a proč půdy jsou ohroženy jak na místním i globálním měřítku. V průběhu tohoto kurzu budeme klást otázky jako:

  • Co se půda skládá?
  • Proč jsou půdní mikroby tak důležité?
  • Jak se vzestup a pád civilizací záviset na půdách?
  • Jak je změna klimatu dopad na půdách?

Budete také mít možnost dostat své špinavé ruce s řadou aktivit, jejichž cílem je poskytnout vám praktické zkušenosti posuzování vlastností a podmínek půdy.

Porozumět půdy z fyzikální, chemické a biologické perspektivě

Na konci tohoto kurzu budete mít základní znalosti z pedologie z fyzikální, chemické a biologické perspektivě.

Budete se setkali výzkumní pracovníci, kteří vám řekne o špičkového pedologie výzkumu na Lancaster University a jinde, a měl vhled do toho, jak některé z ohrožení půd by mohly být řešeny v budoucnosti.

Kdo je kurz určen?

Tento kurz je zaměřen na každého, kdo se zájmem o půdách, biologie, geografie a ekologie. Žádné předchozí znalosti je nutná, ale bude předmětem zvláštního zájmu na šestou segmentů a studentů, kteří studují tyto předměty.

Program taught in:
Angličtina
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
4 týdnů
Kombinované
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date