Read the Official Description

Kariéře v realitní průmysl je známo, že velmi lukrativní, ale intenzivně náročné. Bez pevných školení a tajné tipy, dokonce ani nemusí dostat nohu do dveří. To je důvod, proč je třeba vzít s nemovitostmi programu ICI. Náš kurz je veden TAFE a nastavit s nemovitostmi průmyslovými standardy, aby vám co nejlepší zázemí při navazování kariéru v oblasti nemovitostí.

Osnova kurzu

Studenty zaujmout pozici zaměstnance na virtuální agentury Realty. scénáře v reálném životě jsou prezentovány a studenti budou komunikovat se zaměstnanci a klienty virtuální realit, jak jdou přes předmětu činnosti.

Kurz je rozdělen do čtyř částí:

  • prodeje
  • správa nemovitostí
  • agenturní služby
  • obchodní praktiky

K dispozici je také volitelný jednotka státní registraci do praxe.

Kariérní vyhlídky

Tato kariéra trasa je ideální pro lidi, kteří zobrazit soutěže jako spíše než výzva překážku. Pokud jste jedním z těchto jedinců a máte výjimečné schopnosti komunikace a schopností lidí, pak nebudete litovat kariéru v oblasti realit.

Realitní agenti by měly být dobře informovaný v nákupu a prodeji, jakož i vyhodnotit, řídit, nebo vlastnostmi leasingu. Oni jsou velkým přínosem pro své klienty a jednat o těchto úkolů jejich jménem. Realitní průmysl nosníky s mnoha triky a tajemství, takže musíte být opatrní při výběru kurzu.

Program taught in:
Angličtina
International Career Institute
This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
Request Info
Part-time
Full-time
Price
25 GBP
€ 28 nebo $ 49 za týden bezúročné.
Deadline
Contact school
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Contact school
Application deadline
Contact school

Open Enrollment

Location
Application deadline
Contact school
End Date
Contact school