Samozřejmě v oblasti lidských zdrojů

Všeobecné informace

Popis programu

Vedení společnosti ICI lidských zdrojů Kurz je vyvinut ve spolupráci s průmyslem v oblasti lidských zdrojů a federální vládou. Máte jistotu, že učit se s lehkostí a dokončit rychle, protože program je stručná dosud úplný. Na konci kurzu získáte dovednosti potřebné k být efektivní manažer lidských zdrojů.

Osnova kurzu

Naučte se:

  • Správa poradenské služby v oblasti lidských zdrojů
  • Správa informačních systémů v oblasti lidských zdrojů
  • Správa systémů řízení výkonnosti
  • Správa odměňování a zaměstnaneckých výhod
  • Správa výběr nábor a indukční procesy
  • Správa odluce / ukončení
  • Správa práci / životních dovedností
  • Správa Rehabilitace / návrat do pracovních programů

Kariérní vyhlídky

Kariéru v oblasti řízení lidských zdrojů není těžké dosáhnout, když máte právo vzdělání a dovednosti. Všechna odvětví potřebují lidi, kteří dokáží zvládnout nábor zaměstnanců, výběr a výcvik, jakož i řídit odměn a benefitů. Tyto úkoly nemůže být ignorována, protože lidských zdrojů je mízou mnoha firem.

Pokud jste se s pohledem upřeným na pozici v oddělení lidských zdrojů, můžete očekávat, že roční příjem ve výši $ 65000 na $ 88000 za rok. Ti v předních pozicích může vydělat tolik jako 114.000 $. Tyto údaje se liší samozřejmě v závislosti na velikosti a umístění firmy a úroveň zaměstnance tréninku a zkušeností. Spusťte obohacující a ziskové kariéru jako manažer lidských zdrojů nebo specialista ve společnosti nebo odborník personální agentura, která poskytuje personální služby pro firmy, které nemají vlastní personální oddělení.

Poslední aktualizace Leden 2017

Informace o škole

The International Career Institute (ICI) is a leader in distance education with some of the most diverse course offerings available to students. It is part of a network of affiliated colleges establis ... Čtěte více

The International Career Institute (ICI) is a leader in distance education with some of the most diverse course offerings available to students. It is part of a network of affiliated colleges established in 1978 which together educate tens of thousands of students yearly worldwide. Méně