Read the Official Description

Tento kurz je součástí programu obchodní Futures, který vám umožní získat vhled do tří nových trendech, které narušují tradiční obchodní praktiky.

O kurzu

Rozdělovací ekonomika je 21. století fenomén, který otřesený status quo v ubytování, dopravu, osobní služby, média a zábavu odvětvích.

Tento kurz poskytuje úvod do spoluspotřebitelství a zkoumá její dopad na hospodářství, podniky a spotřebiteli. Růst spoluspotřebitelství v mnoha průmyslových odvětvích poukazuje na výzvy a příležitosti, a zároveň poskytuje řadu možností, jak poskytnout inovativní spotřebitelské zkušenosti.

Trace historii spoluspotřebitelství

Kurz začíná tím, že zkoumá vznik tohoto spoluspotřebitelství, že se zaměří na to, jak a proč se rozrostla tak rychle a její vliv na zavedených obchodních modelů, a na základě zkušeností spotřebitelů. Dozvíte se také od různých podnikatelů a časných adoptivních rodičů, kteří se šanci na vytváření hodnot ve sdíleném trhu.

Prozkoumejte sdílení dnešní ekonomiky

Budeme zkoumat a vyhodnocovat spoluspotřebitelství tím, že zkoumá její ovladače, výzev a příležitostí, jež představují a důsledky pro podnikání.

Vaše role v spoluspotřebitelství

Ať už chcete zlepšit své vlastní vyhlídky, pomůže vaše podnikání vydělávat na spoluspotřebitelství nebo prostě být zběhlý v spoluspotřebitelství, bude tento kurz vám poskytne znalosti a dovednosti pro prohlídku tohoto obchodní a ekonomické disruptor.

Co budete dosáhnout?

  • Diskutovat o koncepci spoluspotřebitelství
  • Analyzovat různé typy sdílení ekonomiku a přístupy k nim
  • Nastínit, jak dopady spoluspotřebitelství stávající obchodní praktiky a tvary vývoj spotřeby
  • Posoudit některé z regulačních a ekonomických důsledků spoluspotřebitelství
  • Identifikovat kritiku spoluspotřebitelství
  • Vyšetřovat a načrtnout, co přinese budoucnost pro spoluspotřebitelství

Kdo je kurz určen?

Tento kurz je zaměřen na profesionály a studenty v disciplínách operací, finance, marketing, či lidských zdrojů, kteří se chtějí dozvědět více o ekonomice akcií.

Program taught in:
Angličtina
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
3 týdnů
Kombinované
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date