Read the Official Description

Téměř denně slyšíme o kybernetických útocích na velkých organizacích, ale málokdy slyšet hodně o podobné útoky na malé a střední podniky. To neznamená, že jsou to není pravda.

V tomto kurzu budete prozkoumat některé z běžných kybernetických hrozeb, kterým čelí malé a střední podniky, co je to kybernetický útok znamená a jaké praktické nástroje a strategie si můžete dát na místě, aby jim zabránila.

Vyšetřovat skutečné kybernetický útok v akci

Začneme pohledem na nedávném úniku Panama Papers se dozvědět více o kybernetických hrozeb, metod, které hackeři používají a jaké důsledky kybernetických útoků může být pro malé a střední podniky.

Prozkoumejte strategie ochrany vaší organizace před kybernetickými útoky Po zobrazení simulace kybernetického útoku v akci se podíváme na některé z nástrojů a preventivních strategií, které můžete zavést k ochraně vaší organizace.

Učte se od odborníků v oblasti bezpečnosti kybernetických

Deakin University poskytuje již kybernetické bezpečnosti vzdělávání od roku 2007. Naši odborníci jsou aktivní výzkumných pracovníků a zabývá partnerství s předními průmyslovými subjekty, jako Dimension Data Learning Solutions, která zajišťuje vyvíjíme v reálném světě znalosti a dovednosti počítačové bezpečnosti našich studentů.

Vezměte své učení do další fáze

Tento kurz je volný úvod do Deakin University postgraduálního titulu v oblasti bezpečnosti Cyber, které může být provedeno pouze na FutureLearn

Jaká témata budete povídat?

S více a více firem působící na internetu, rizika pro organizace může sahat od nespokojenosti zákazníka až po uzavření obchodního a finančního krachu. Cílem tohoto kurzu je, aby vám pomohou lépe pochopit a řešit tyto problémy:

  • vyšetřuje kybernetický útok v akci
  • analýzu rizik a dopadů narušení dat
  • prozkoumat strategie, jak chránit vaše organizace proti kybernetickým útokům
  • slyšení před počítačovými bezpečnostních expertů.

Co budete dosáhnout?

  • Identifikovat kybernetické bezpečnostní rizika, kterým čelí malé a střední podniky
  • Prozkoumat, jak kybernetické útoky vliv na malé a střední podniky
  • Vývoj životaschopných řešení pro prevenci kybernetických útoků

Kdo je kurz určen?

Tento kurz je určen pro každého, kdo pracuje v malých a středních podniků nebo který má zájem dozvědět se více o identifikaci kybernetických hrozeb a předcházení možným útokům. Učení se vztahuje je relevantní pro ty, oba s nebo bez IT zázemí.

Program taught in:
Angličtina
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

This course is Online forma
Start Date
Nov. 2019
Duration
2 týdnů
Kombinované
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Nov. 2019
End Date
Application deadline

Nov. 2019

Location
Application deadline
End Date