Read the Official Description

Každý produkt, který používáme dnes, je výsledkem dodavatelského řetězce - komplexní série kroků, které promění surovin do konečných produktů, které používáme a vše související s tímto. Řízení těchto dodavatelských řetězců stává více a více výzvou, zejména se všemi moderními technologiemi a dnešních trendů. 24 hodin ekonomiky, rychlé dodání zboží do vašeho domova, kteří chtějí mít vlastní výrobky a samozřejmě se zaměřuje na udržitelnost některé z těchto trendů.

V tomto kurzu se naučíte, proč řízení dodavatelských řetězců je důležitá a náročná. Jedná se o klíčovou aktivitou pro obě velké nadnárodní společnosti, tak i pro malé a střední podniky. Dozvíme se, jak navrhnout dodavatelské řetězce, které splňují budoucí ekonomické, ekologické a sociální požadavky, klást otázky, jako jsou:

  • Jak se globální dodavatelský řetězec tím, čím jsou dnes?
  • Jak mohou stávající informační a komunikační technologie (ICT), aby dodavatelské řetězce efektivnější?
  • Který trendy potřebujeme poznat a zvládnout?
  • Jak můžete implementovat udržitelné inovace v dodavatelském řetězci?
  • A jaký dopad bude snímací technologie, jako je použití RFID, mají na dodavatelském řetězci?

Podíváme se na příklady z potravinářského průmyslu. Také bude výstavba a stavební dodavatelského řetězce bude diskutovat, protože to má velký vliv. Jeden ze tří kamionů je výstavba související tak inovace uplatňované na tomto řetězci může mít obrovský dopad.

Budete podporovat uplatnit znalosti, které získali na své vlastní produkt nebo odvětví (nebo společnosti a dodavatelského řetězce, který vás zajímá). Ty jsou vyzvány, aby sdílet své nápady pro optimalizaci dodavatelského řetězce s ostatními studenty.

Spolu s akademiky z University of Twente a odborníků z praxe se dozvíte, jak inovovat dodavatelských řetězců. Tito instruktoři mají bohaté zkušenosti s integrací informačních a komunikačních technologií a rozsáhlý výzkum v procesu optimalizace dodavatelského řetězce, inovace a řízení.

Co budete dosáhnout?

  • Popsat klíčové trendy v oblasti inovací v dodavatelském řetězci.
  • Vysvětlí vlastními slovy roli informačních a komunikačních technologií v oblasti inovací v dodavatelském řetězci.
  • Diskutovali o dopadech inovační informační a komunikační technologie ve srozumitelné a doložit způsobem.
  • Reflektovat dodavatelského řetězce inovace v různých aplikačních oblastech, jako jsou například poskytovatelé logistických služeb a stavebnictví.

Kdo je kurz určen?

Dodavatelského řetězce je kříž disciplinární oblasti. V tomto kurzu dáváme spíše než široký přehled se zaměří na detailní kvantitativní / matematických nebo ICT dovedností. I když budeme výzvou, abyste provádět některé základní modelování a činnosti v oblasti technologie, je kladen důraz na myšlení dodavatelského řetězce a uznáním vlivu informačních a komunikačních technologií, takže si můžete být průkopníkem v této oblasti a hnací silou změn. Klíčem k dobrého manažera dodavatelského řetězce je jeho / její schopnost myslet přes hranice podniku a funkčních domén. Kromě toho je zájem jak podnikání a technologie je zásadní.

Tento kurz je zaměřen na profesionály a studenty v oborech, jako jsou informační a komunikační technologie, provoz, marketing, finance, .. kteří se chtějí dozvědět více o řízení dodavatelského řetězce. řízení a provozu dodavatelském řetězci profesionály a studenty, kteří chtějí učit se od o nových trendech a technologiích mohou také těžit z kurzu. Jak jsme se všichni koneční zákazníci dodavatelských řetězců a dopadu dodavatelského řetězce na náš svět je obrovský, mnozí z nás chtějí vědět, co se děje za scénou. Všichni jste zváni!

Program taught in:
Angličtina
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

This course is Online forma
Start Date
Led. 2020
Duration
6 týdnů
Kombinované
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date