Read the Official Description

Proč se zapojit do kurzu?

Jste technologie optimista nebo pesimista technologie?

Množství dostupné technologie k dětem je dnes větší než v jakékoliv předchozí generace, a to je více specificky navržen tak, aby zachytit jejich představivost. Tam je horká debata o tom, jak je digitální příliv formování vývoje a zkušenosti pro děti.

Jsou sociální média mění způsob, že děti tvoří vztahy? Jak se technologie mění způsob, jakým děti myslí, a jak to bude formovat třídu budoucnosti? Tento vzrušující nový kurz soustřeďuje nejnovější důkazy z odborníků v dané oblasti, aby prozkoumala tyto a další otázky.

Přidejte se k nám, když jsme se ponořit do života dětí a diskutovat potenciální přínosy a omezení technologie v jejich životech.

Co budete dosáhnout?

  • Diskutujte způsoby, ve kterých je technologie tvarování životy malých dětí a výhody / nevýhody, že sociální média mohou nabídnout.
  • Prozkoumat způsoby, jimiž můžeme zprostředkovat potenciální rizika spojená s dětským záběru s digitálními technologiemi.
  • Diskutujte a napadat myšlenky a názory kolem vlivu technologií pro vzdělávání a učení.
  • Identifikovat a vyměňovat si nápady s ostatními o roli technologie v rozvoji dětské sociální, myšlení a emocionální dovednosti.

Kdo je kurz určen?

Kurz je určen pro každého, kdo s obecným zájmem v dětství studií, rané dětství, vzdělání studií a dětské psychologie a nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti studovat toto téma.

Program taught in:
Angličtina
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date