Read the Official Description

Britská Říše byla největší říše kdy viděl. Rozhodl přes čtvrtinu světové populace a vydláždil cestu pro dnešní globální ekonomice. Ale britský imperialismus není bez kontroverze, a to i nadále způsobují obrovské nesouhlas mezi historiky dnes. Tato bezplatná on-line kurz vám pomůže pochopit, proč.

Prozkoumat britského impéria přes šest kontroverzních témat

Více než šest týdnů, budeme zkoumat britského impéria přes šest témat - peněz, násilí, rasy, náboženství, pohlaví a sexu, a propagandu. Dostanete se slyšet příběhy fascinujících lidí, kteří přispěli k oběma jeho vzestup a pád.

Podél cesty, budete mít možnost diskutovat otázky tato témata zvyšují se studenty z celého světa, a vyvodit vlastní závěry.

Učte se od odborníků v císařské historii a rozvíjet své vlastní nápady prostřednictvím konverzace

Tento kurz byl vytvořen odborníky z Centra pro Imperial a globální historie na University of Exeter. Centrum sdružuje silné výzkumné odbornost císařských historiků univerzity. To zahrnuje jeden z největších skupin císařský a světových historiků v současné době pracuje ve Velké Británii.

Hlavním vychovatelem tohoto kurzu je Richard Toye - profesor moderních dějin a autor několika uznávaných knih, včetně "Churchillovy říše: svět, který ho udělal a svět, který udělal." Richard poskytl chuť tohoto kurzu ve svém postu Blog pro FutureLearn: "Proč je Britská Říše stále tak kontroverzní?" Richard a jeho kolegové se nebudou moci zapojit do diskusí nebo reagovat na jednotlivé připomínky, ale kurz povzbuzuje silnou učební komunitu. Učení je zaměřena kolem debaty a diskuse - podporovat další studenty, sdílet své vlastní zkušenosti a znalosti, a poslech nových perspektiv. Doufáme, že se vám bude líbit interakci se a učit se od sebe navzájem tímto způsobem.

Můžete začít zkoumat Říši a dozvědět se více o Centru pro císařskou a globální historii na svém blogu, Imperial & Global Forum nebo sledováním @ExeterCIGH na Twitteru.

Tento kurz byl svěřen Královské historické společnosti, jako součást společné historie Prize 2015, na webu a digitální kategorii.

Jaká témata budete povídat?

  • Vztah mezi Říší a peněz
  • Povaha násilí v rámci Říše
  • Spojení mezi rasy, náboženství a britského imperialismu
  • Role žen v říši a jak se postoje k sexu ovlivnily britského imperialismu
  • Význam britské imperiální kulturou
  • Britský dekolonizace a pojem ‚neo-imperialismu‘

Co budete dosáhnout?

  • Identifikovat klíčové témata, jejichž prostřednictvím mohou být prozkoumány spory britského imperialismu
  • Demonstrovat pochopení složitosti britského imperialismu prostřednictvím diskusí a příspěvků na učící se komunity
  • Rozvíjet své znalosti britského imperialismu

Kdo je kurz určen?

Tento kurz je určen pro každého, kdo se zajímají o imperiální historii. Před zahájením nebo předchozí zkušenosti studium předmětu nevyžaduje žádnou čtení.

Program taught in:
Angličtina
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

This course is Online forma
Start Date
Ún. 2019
Nov. 2019
Duration
6 týdnů
Kombinované
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Ún. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Ún. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Nov. 2019
End Date
Application deadline

Ún. 2019

Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date

Nov. 2019

Location
Application deadline
End Date