Read the Official Description

Výzkum ukazuje, že britských domácností jsou chudé na správu investic s omezeným chápání investičních možností, rizik a výnosů. Výsledný "Mezera úspory" hrozí scénář, kde mnoho z nich nemůže dovolit odejít.

Jinde domácností nefunguje správně naplánovat, aby jejich investiční rozhodnutí fit se svými rizikovými chutěmi a časové horizonty pro přístup do svých fondů. Správa Mé investice si klade za cíl poskytnout vám nástroje, aby se zabránilo tyto osobní finance noční můry.

Porozumět investiční možnosti, rizika a výnosnost

Na této online kurzu se naučíte o různých investičních možností, návratů a rizik spojených s každým, a důkazy o jejich historické výkonnosti. Budete zkoumat investiční strategie, stejně jako praktické informace o zapojení na osobní finance trzích. A budete vypadat na to, jak se vyhnout individuální i skupinové rysy chování, které může narušit efektivní investiční rozhodování.

Po celou dobu kurzu bude poskytovat nedávných i současných případové studie ohledně otázek investic, ukázat, jak myšlenky a záležitosti prozkoumané v průběhu se odrážejí v řadě osobních investic.

Kurz je up-to-date a pokrývá současné reformy do UK důchodů vlivem válí v roce 2015 - změny, které se radikálně mění způsob, jakým mnoho lidí bude používat své důchodové úspory při jejich pohybu do důchodu.

Správa Mé investice si klade za cíl poskytnout vám znalosti a důvěru, aby převzal zodpovědnost za své investice a své finanční budoucnosti.

Více informací o tom, co očekávat od kurzu v příspěvku Martina Uptona pro blog FutureLearn: "Pochopení britské důchodové revoluce". Tento kurz je prezentován na programu FutureLearn s laskavou podporou True Potential LLP.

Skutečný potenciál Centrum pro veřejné porozumění financí (skutečný potenciál PUFin)

Skutečný potenciál Centrum pro veřejné porozumění financí (skutečný potenciál PUFin) je průkopnickou Centre of Excellence pro výzkum ve vývoji osobních finančními možnostmi, založený na Open University Business School. Zřízení a činnost skutečný potenciál PUFin byly umožněny díky štědré podpoře skutečný potenciál LLP, která se zavázala, že do pětiletého programu finanční podpory pro střediska v celkové výši 1.400.000 £.

Kdo je kurz určen?

Tento kurz je určen pro ty, kteří mají zájem rozvíjet své osobní finanční schopnosti činit správná rozhodnutí při správě svých investic a nákup investičních produktů. Kurz nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti v této oblasti.

Program taught in:
Angličtina
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

This course is Online forma
Start Date
Mar. 2019
Srp. 2019
Duration
6 týdnů
Kombinované
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Mar. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline

Mar. 2019

Location
Application deadline
End Date

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date