Read the Official Description

Hovoříme-li o rakovinu může být těžké. Ty by mohly být obavy, že budete říkat něco špatného, ​​nebo že jste prostě nemají dost informací o toto téma. Možná, že si jisti, jak se rozhovor bude pokračovat, nebo jste v minulosti zkoušela a měl těžký zážitek. Možná jste si ani jistý, jestli je to vaše práce.

V tomto kurzu se naučíte, jak povzbudit lidi, aby si zdravé změny životního stylu, přístup místních služeb nebo navštivte svého lékaře ihned, pokud si všimnou změny v jejich těle. Budete rozvíjet osobní plán hovoří o rakovině a kde najít spolehlivé informace.

1 ze 2 lidí onemocní rakovinou v jejich životě, a Cancer Research UK si myslíme, že je důležité, aby si lidé mluví o nemoci. Tento kurz vám poskytne tipy, nástroje a důvěru mít jednoduché, účinné konverzace, které by mohly pomoci zachránit životy.

Naučte se s odborníky z Cancer Research UK

Kurz tým bude aktivní v poznámkách pro první tři týdny dalšího běhu kurzu počínaje dnem 5. června. Pokud byste se chtěli připojit poté, zaregistrujte se.

Kurz navazuje na znalosti odborníků z Cancer Research UK, vedené Cancer Awareness trenéry s bohatými zkušenostmi mluvit s lidmi o prevenci rakoviny a všímat příznaky. Potkáte lidi s první ruky zkušenosti mluvit o rakovině, poslouchat o úspěšných a neúspěšných hrdiny rozhovorů, a učit se osvědčených postupů.

Konverzace v průběhu zaměřit na prevenci a včasnou diagnózu, ale informace o rakovině a konverzační tipy a nástroje mohou být také užitečné pro komunikaci s pacienty s rakovinou a jejich rodinám a přátelům.

Vybudovat důvěru mluvit o rakovině

Tato bezplatná on-line kurz vám pomůže:

  • pochopit fakta
  • rozvíjet svůj přístup
  • sdílet osvědčené postupy
  • a budovat důvěru

V průběhu 3 týdnů, budeme vás vybaví s tipy a nástroje, které hovoří o skutečnostech a prevenci rakoviny, aniž by cítil trapně, nebo trapné, což vám umožní vytvořit skutečný rozdíl na životy lidí.

Co studenti, kteří již dříve zúčastnili kurzu, řekl:

"Opravdu jsem si uvědomil šíři a hloubku informací a videozáznamy úhledně přinesly koncepty k životu." "Cítím se nyní více informovaně a důvěryhodně, abych zahájil diskusi o rakovině nebo jakémkoli jiném obtížném problému."

Program taught in:
Angličtina
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

This course is Online forma
Start Date
Nov. 2019
Duration
3 týdnů
Kombinované
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Nov. 2019
End Date
Application deadline

Nov. 2019

Location
Application deadline
End Date