Read the Official Description

Chování že vzdělávací systém odměny - studium, pečlivé přípravě, horolezectví pacient z jedné úrovně na další - Zdá se, že dát ženám výhodu akademicky. Přesto ve světě práce, lidi zaměstnat a podporovat na základě charakteru, stejně jako o dosažené kvalifikaci.

Prostřednictvím zkoumání toho, co by měl být zkušený mladých žen ve třídě tento kurz si klade za cíl zahájit konverzaci mezi učiteli o tom, jak nejlépe pomoci dívky uspět ve třídě i mimo ni, stejně jako nabízí autoritativní poradenství, vedení a praktická řešení.

Pochopit faktory, které ovlivňují dívky ve škole

Než se vydáte výukové strategie, které pracují ve třídě, budeme nejprve zkoumat významné faktory, které ovlivňují studijní zkušenosti dívek. Zejména se podíváme na strategie, které se vyvíjejí charakter takovým způsobem, který podporuje akademické úspěchy ve škole a profesionální úspěch po škole. Budeme také zkoumat a diskutovat faktory, které mohou inhibovat dívek, které dosáhly svého plného potenciálu ve škole a v jejich budoucí kariéru.

Získat pokyny na pomoc dívek rozvinout svůj potenciál

Tento kurz vám poskytne praktické kroky ke zvýšení kvality vzdělávání pro dívky; Koneckonců, jak se žáci učí je stejně důležité jako to, co se učí. Budeme zkoumat různé aspekty pedagogiky, které jsou "girl-friendly" podle výzkumů a zkušeností, a to také rozvíjet a podporovat charakterové vlastnosti, jako je nezávislost, pružnost, kolaborativní práce, řešení problémů a důvěrou.

Tyto přístupy patří: kooperativní učení, výzvu a řešení problémů, a způsobů rozvoje sociální interakce. Poté budete pracovat na vyhodnocení dopadů takových přístupů ve své vlastní školy a zjistit případné problémy, které by mohly čelit.

Učte se od GDST

GDST (Dívčí Day School důvěra) je přední skupina nezávislých dívčích škol ve Velké Británii, s téměř 4000 zaměstnanci a 20.000 studentů ve věku od tří do 18 let mezi. Byla založena v roce 1872, GDST má dlouhou historii průkopníkem inovací v oblasti vzdělávání dívek - ve skutečnosti to samozřejmě shoduje s výzkumný projekt děje v našich školách, a hodně z kurzu byl vytvořen pomocí tohoto výzkumu břitu.

Jaká témata budete povídat?

 • Vztah mezi zkušeností dívek ve škole a svých zkušeností při práci
 • Potřeba účinných pedagogiky pro dívky a vliv ve třídě kultury na vzdělávání dívek
 • Způsob, jakým kolaborativní učení může být efektivní součástí učení dívčí
 • Strategie, které mohou být použity k vývoji růstu myšlení
 • Potřeba pomoci dívky budování důvěry a odolnost a pozitivně reagovat na výzvy učení
 • Přístupy k vytváření příležitostí pro diskuse v celé škole
 • Rozsah partnerství, která umožňují učení a jak tyto mohou být stanoveny

Co budete dosáhnout?

 • Diskutovat o potřebě efektivní pedagogiky pro dívky a identifikovat faktory, které mohou omezit dívky dosáhnout svého plného potenciálu
 • Vypracovat zdůvodnění a kritéria pro efektivní spolupráci při učení s cílem maximalizovat účinnost a zapojení do vzdělávání dívek
 • Prozkoumat strategie používané k rozvoji a udržení růstu myšlení
 • Vyhodnotit strategií školního vzdělávání, které mohou pomoci dívky budovat sebevědomí a pozitivně reagovat na výzvy učení
 • Identifikovat praktické škole příležitosti k rozvoji řeči k životu a zvážit potřebu rozvíjet kognitivní slovní zásobu u dívek
 • Prozkoumat rozsah a charakter partnerství, která umožní učit
 • Reflektovat, analyzovat a pochopit důsledky kurzu pro své vlastní praxe

Kdo je kurz určen?

Tento kurz byl vytvořen pro ty, kteří utvářet studijní zkušenosti dívek ve školách - to by mohlo znamenat, učitelé, středního a vyššího vůdce ve školách, školských guvernéři a rodiče.

Program taught in:
Angličtina
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
4 týdnů
Kombinované
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date