Read the Official Description

Kurz Cubase a MIDI složení

Digitální zvuk je stále náročnější z hlediska kvality a znalostí formátů a poštou, a to zejména nyní, že jsme stále více intuitivní a pokročilé nástroje. V CPA nabízíme našim Online Cubase kurzu se naučíte spravovat nejpoužívanější v průmyslu, vytvořit počítačový hudební software a MIDI skladeb. Budete vědět, jak udělat hudební aranžmá vytvořit různé hudební styly s použitím různých technik nahrávání vždy dává jim profesionální vzhled začínající na původní zdroj do konečného složení.

Tento kurz vlaky pracovat MIDI pro výrobu, kina, rádia a vytvořit všechny druhy hudebních projektů, soundtracky a zvukové spoty, animace, reklamy, projevy ... atd. V průběhu Cubase MIDI skladby a být připraveni na vstup na trh pracovat jako profík. CPA Online vám garantuje jak na to!

V ceně Materiál: Kurz zahrnuje licenční Cubase Cubase 6 Elements (pouze kompatibilní s Windows7 a MAC) a řadič Korg Nano.

AGENDA

  1. CUBASE: úvod a prvky
  2. CUBASE: protokol MIDI
  3. MIDI editory a MIDI pluginy
  4. MIDI záznam

PRAKTICKÉ OBSAH

Zasedání Dobrovolné praxe bude probíhat v audiovizuálních zařízení Salduie CPA (Zaragoza) nadace, zaměřený na experimenty s audiovizuálním vybavením k doplnění obsahu programu.

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
300 hodin
Part-time
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date