Přečtěte si oficiální popis

Kurz Cubase a MIDI složení

Digitální zvuk je stále náročnější z hlediska kvality a znalostí formátů a poštou, a to zejména nyní, že jsme stále více intuitivní a pokročilé nástroje. V CPA nabízíme našim Online Cubase kurzu se naučíte spravovat nejpoužívanější v průmyslu, vytvořit počítačový hudební software a MIDI skladeb. Budete vědět, jak udělat hudební aranžmá vytvořit různé hudební styly s použitím různých technik nahrávání vždy dává jim profesionální vzhled začínající na původní zdroj do konečného složení.

Tento kurz vlaky pracovat MIDI pro výrobu, kina, rádia a vytvořit všechny druhy hudebních projektů, soundtracky a zvukové spoty, animace, reklamy, projevy ... atd. V průběhu Cubase MIDI skladby a být připraveni na vstup na trh pracovat jako profík. CPA Online vám garantuje jak na to!

V ceně Materiál: Kurz zahrnuje licenční Cubase Cubase 6 Elements (pouze kompatibilní s Windows7 a MAC) a řadič Korg Nano.

AGENDA

  1. CUBASE: úvod a prvky
  2. CUBASE: protokol MIDI
  3. MIDI editory a MIDI pluginy
  4. MIDI záznam

PRAKTICKÉ OBSAH

Zasedání Dobrovolné praxe bude probíhat v audiovizuálních zařízení Salduie CPA (Zaragoza) nadace, zaměřený na experimenty s audiovizuálním vybavením k doplnění obsahu programu.

Zobraz 30 více kurzů z CPA Online »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
300 hodin
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date