Read the Official Description

Kurz audio příspěvek

Audiovizuální mediální vytvořit spoustu obsahu, obraz i zvuk, musí být zpracovávány kvalifikovaným odborným personálem. Pokud se vaše kariéra cílem je pracovat v nahrávacím studiu dělá všechno editaci, mixování a audio příspěvek, musíte mít školení v oblasti audio poštou.

CPA Online V tomto kurzu budeme poskytovat zvuk, se kterým se naučíte vyvíjet veškeré audio příspěvek proces, s vědomím, potřebné zdroje počátečním zachycení a tvorby zvuku. Dozvíte předat poselství audiovizuální produkce, který kombinuje obraz a zvuk a já se postará aplikace Cubase AI6.

Je to příprava na trhu práce, reality-orientovaný. Naučte se hudbu na pozadí pro televizní reklamy, hudební videa, rozhlasové spoty, audio produkce, krátkých filmů ... Pokud je toto zaměstnání byste chtěli mít v CPA online vám poskytne audio poštou, školení a nástroje samozřejmě na Já si to. Zjistěte, teď!

Materiál v ceně: Kurz obsahuje audio příspěvek rozhraní Yamaha a Cubase AI6 licenci.

AGENDA

  1. Definice a audio postprodukce
  2. Digital Audio. Koncepty
  3. Sběr a přenos audiovizuálního materiálu
  4. Nahrávání zvuku na výrobu příspěvek
  5. Míchací systémy
  6. Postprodukčních technik

PRAKTICKÉ OBSAH

Zasedání Dobrovolné praxe bude probíhat v audiovizuálních zařízení Salduie CPA (Zaragoza) nadace, zaměřený na experimenty s audiovizuálním vybavením k doplnění obsahu programu.

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
300 hodin
Part-time
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date