Přečtěte si oficiální popis

Kurz audio příspěvek

Audiovizuální mediální vytvořit spoustu obsahu, obraz i zvuk, musí být zpracovávány kvalifikovaným odborným personálem. Pokud se vaše kariéra cílem je pracovat v nahrávacím studiu dělá všechno editaci, mixování a audio příspěvek, musíte mít školení v oblasti audio poštou.

CPA Online V tomto kurzu budeme poskytovat zvuk, se kterým se naučíte vyvíjet veškeré audio příspěvek proces, s vědomím, potřebné zdroje počátečním zachycení a tvorby zvuku. Dozvíte předat poselství audiovizuální produkce, který kombinuje obraz a zvuk a já se postará aplikace Cubase AI6.

Je to příprava na trhu práce, reality-orientovaný. Naučte se hudbu na pozadí pro televizní reklamy, hudební videa, rozhlasové spoty, audio produkce, krátkých filmů ... Pokud je toto zaměstnání byste chtěli mít v CPA online vám poskytne audio poštou, školení a nástroje samozřejmě na Já si to. Zjistěte, teď!

Materiál v ceně: Kurz obsahuje audio příspěvek rozhraní Yamaha a Cubase AI6 licenci.

AGENDA

  1. Definice a audio postprodukce
  2. Digital Audio. Koncepty
  3. Sběr a přenos audiovizuálního materiálu
  4. Nahrávání zvuku na výrobu příspěvek
  5. Míchací systémy
  6. Postprodukčních technik

PRAKTICKÉ OBSAH

Zasedání Dobrovolné praxe bude probíhat v audiovizuálních zařízení Salduie CPA (Zaragoza) nadace, zaměřený na experimenty s audiovizuálním vybavením k doplnění obsahu programu.

Zobraz 30 více kurzů z CPA Online »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
300 hodin
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date