Přečtěte si oficiální popis

Proč byste měli vybrat účet Sage 50 2017 Pokročilá úroveň

  • Žádné skryté poplatky nebo poplatky za zkoušky
  • Certifikace standardů certifikace CPD při úspěšném dokončení
  • Podpora Full Tutor ve všední dny (od pondělí do pátku)
  • Efektivní systém zkoušek, hodnocení a okamžité výsledky
  • Stáhněte si tisknutelný certifikát PDF bezprostředně po dokončení
  • Získat originální vytištěnou kopii certifikátu a odeslat následující pracovní den za pouhých 9 liber.
  • Zvyšte šanci na získání odborných dovedností a lepšího potenciálu výdělků.

Pro koho je tento kurz?

Sage 50 Účty 2017 Pokročilá úroveň je Standardy pro certifikaci CPD a akreditovanou službu CiQ Gold. To dělá to perfektní pro každého, kdo se snaží naučit potenciální profesionální dovednosti.

Vzhledem k tomu, že pro tento kurz nejsou požadovány žádné zkušenosti a kvalifikace, je k dispozici všem studentům z akademického prostředí.

Požadavky

Náš Sage 50 účty 2017 Advanced Level je plně kompatibilní s jakýmkoli zařízením. Ať už používáte počítač se systémem Windows, počítače Mac, smartphony nebo tablety, získáte při výuce stejné zkušenosti. Kromě toho budete mít přístup k kurzu s libovolným druhem připojení k internetu odkudkoli kdykoliv bez jakéhokoli omezení.

Poznámka: Pro praktické účely byste měli mít v počítači nainstalován software Sage 50. Software není součástí tohoto kurzu. Sage poskytuje zdarma online zkušební verzi softwaru Sage 50 Accounts, který je více než vhodný pro studium tohoto kurzu a naučit se používat software. Získáte úplné pokyny pro stažení softwaru Sage 50 na stránce kurzu.

Kariérní cesta

Po absolvování tohoto kurzu budete připraveni vstoupit na příslušný trh práce. Budete mít možnost získat potřebné znalosti a dovednosti potřebné pro úspěch v tomto odvětví. Všechny naše diplomy jsou standardy kvalifikace CPD a akreditované certifikační autority, takže budete moci vyniknout v davu přidáním našich kvalifikací k životopisu a životopisu.

Osnovy

Modul 1: Přehled společnosti - kontrola příjmů zákazníků, dávkových plateb a zproštění z přidané hodnoty.

Modul 2: Náklady na prodej (uzavírací zásoba) - Výpočet prodejních nákladů, hodnoty akcií, využití skladových pomůcek.

Modul 3: Import dat - import záznamů zákazníků a dalších dat.

Modul 4: Dávkové a globální změny - použití dávkových změn a globálních změn prodejních cen a od dodavatele.

Modul 5: Slevy pro zákazníky - slevy podle hodnoty faktury, množství produktu, kopírování diskontní matice, uplatnění slev na záznamy zákazníků a další slevové metody

Modul 6: Citace - Informace o nabídkách a jejich konverzi, vytvoření nabídky citací a služeb a tiskových nabídek.

Modul 7: Výherní a ztrátové nabídky - Výherní a ztrátové kotace, otevření ztracené nabídky a výhra, objednání zásob a zpracování faktur konvertovaných.

Modul 8: Faktury Pro Froma - Vytvoření formální faktury, zpracování platby na účet, převedení pro do z faktury a přidělení platby na účet.

Modul 9: Kontrasty - Přidání dodavatelské faktury a zadání protikladů.

Modul 10: Audit Trail - Prohlížení a vymazání auditorské stopy, vyexportování do programu Excel, tisk zpráv o auditu a zamčení data, aby se zabránilo účtování.

Modul 11: Opravy - Přidání některé nesprávné transakce, zrušení deníku, opravy vyslaných transakcí, kontrola drobných peněz a údržba souborů.

Modul 12: Hesla a přístupová práva - Nastavení hesla společnosti, přístupových práv a kontrola možnosti nabídky přístupových práv.

Modul 13: Nastavení rozpočtu - Výběr metody standardního rozpočtu, zadávání podrobností o rozpočtu, odchylek, nominální knihy a zakládání rozpočtu.

Modul 14: Nastavení oddělení - nastavení oddělení, bilanční oddělení, zprávy o nominální analýze a mnoho dalšího.

Modul 15: Rozpočty oddělení - Výběr metody pokročilého rozpočtování, nastavení rozpočtu oddělení, přidání čísel oddělení rozpočtu, zprávy o rozptylu.

Modul16: Kalkulování nákladů projektu - Aktivování nákladů projektu, konfigurace nákladů na projekt, nastavení zdrojů.

Modul 17: Příklad výpočtu projektu - Vytvoření

Modul 18: Dokončení projektu - zvýšení prodejní faktury, analýzy projektů, úvěrů, dotazů, zpráv a označení a vymazání projektů.

Modul 19: Základní znalosti návrhářů sestav - Používání návrhářů sestav, rozvržení rozvržení sestavy, přepínání mezi zobrazením náhledu a návrháře, práce s objekty, přidávání textu a variabilních objektů, úpravy textového objektu, jednoduchého formátování, návrháře závěrečné zprávy a mnoho dalších.

Modul20: Průvodce návrháři sestav - Pomocí průvodce sestav můžete vytvářet, ukládat, používat nové sestavy, upravovat rozložení sestav a přidávat kritéria.

Modul 21: Návrhář sestav Extra - Přidání grafiky, aktivní dokončení, mazání rozvržení, přehledů a písmen.

Modul 22: Zahraniční obchodník a měny - Zahraniční obchodník a měny, nastavení zahraničních obchodníků, měnová tabulka a bankovní účet v cizí měně.

Modul 23: Faktury a platby v eurech - Kontrola evropského zákaznického záznamu, vytvoření faktury v eurech, příjem plateb.

Modul 24: Dodavatelé a platby v cizích měnách - přidáním zahraničních dodavatelů nákup zboží v eurech a korunách, platba v eurech z eurobankovního účtu, placení zahraničního dodavatele z bankovního účtu GBP.

iStudy

Zobraz 362 více kurzů z iStudy »

This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Price
25 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date