Read the Official Description

Kreativní Radio hřiště

Rádio je nejen prostředkem komunikace, je to také způsob, jak fantazie. "Divadlo mysli", byl pokřtěn ve Spojených státech, pro svou schopnost vytvářet obrazy jako skutečné publiku, že jedna z kampaní médií v této zemi provádí slogan: ". Viděl jsem to v rádiu" Představivost je velká síla rádia. S naší rozhlasové samozřejmě je to, co chceme: aby vás naučí dělat tvůrčí rádio.

S kurz kreativní bude trénovat v rádiu, budete stavět zvukové prvky, můžete implicarás v přímém provádění programů rádia, zvuk se bude snažit, aby nám něco říct. Naučíte se vytvářet rozhlasové skripty, použijte audio editační nástroje, a zažijete s zvuků, efektů a zvukových prostorů. Zjistíte, jak vytvořit rozhlasových programů tvůrčí kvality díky našemu kurzu tvůrčího rádio. V CPA Online vám pomoci utvářet svou kreativitu tím, že učí nejnovější rádiové techniky. Může tam být nějaká lepší kombinace?

AGENDA

  1. Radio jazyk
  2. Rádio skript
  3. Výrobní proces v rádiu
  4. Rozhlasové formáty
  5. Creative rozhlasové modely
  6. Vytváření tvůrčího obsahu

PRAKTICKÉ OBSAH

Zasedání Dobrovolné praxe bude probíhat v audiovizuálních zařízení Salduie CPA (Zaragoza) nadace, zaměřený na experimenty s audiovizuálním vybavením k doplnění obsahu programu.

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
200 hodin
Part-time
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date