Přečtěte si oficiální popis

Kreativní Radio hřiště

Rádio je nejen prostředkem komunikace, je to také způsob, jak fantazie. "Divadlo mysli", byl pokřtěn ve Spojených státech, pro svou schopnost vytvářet obrazy jako skutečné publiku, že jedna z kampaní médií v této zemi provádí slogan: ". Viděl jsem to v rádiu" Představivost je velká síla rádia. S naší rozhlasové samozřejmě je to, co chceme: aby vás naučí dělat tvůrčí rádio.

S kurz kreativní bude trénovat v rádiu, budete stavět zvukové prvky, můžete implicarás v přímém provádění programů rádia, zvuk se bude snažit, aby nám něco říct. Naučíte se vytvářet rozhlasové skripty, použijte audio editační nástroje, a zažijete s zvuků, efektů a zvukových prostorů. Zjistíte, jak vytvořit rozhlasových programů tvůrčí kvality díky našemu kurzu tvůrčího rádio. V CPA Online vám pomoci utvářet svou kreativitu tím, že učí nejnovější rádiové techniky. Může tam být nějaká lepší kombinace?

AGENDA

  1. Radio jazyk
  2. Rádio skript
  3. Výrobní proces v rádiu
  4. Rozhlasové formáty
  5. Creative rozhlasové modely
  6. Vytváření tvůrčího obsahu

PRAKTICKÉ OBSAH

Zasedání Dobrovolné praxe bude probíhat v audiovizuálních zařízení Salduie CPA (Zaragoza) nadace, zaměřený na experimenty s audiovizuálním vybavením k doplnění obsahu programu.

Zobraz 30 více kurzů z CPA Online »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
200 hodin
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date