Přečtěte si oficiální popis

Profesionální make-up kurz

Chcete-li něco více, než je typické make-up samozřejmě on-line, jste našli právě to, co potřebujete. S profesionální make-up samozřejmě nabízíme v online SKP vás připraví na práci v audiovizuálním odvětví. Jedná se o make-up kurz, ve kterém se naučíte rozlišovat mezi vlastní make-up každé audiovizuální média. Zjistíte, charakterizace dobových postav, speciální efekty make-up a další dovednosti potřebné pro práci jako maskérka v audiovizuálním odvětví.

Jedná se o velmi komplexní kurz profesionální make-up, ve kterém se naučíte dělat vintage make-up, zranění, stárnutí, ... Budete vědět, jak se dělá, v závislosti na jednotlivých audiovizuálního odvětví (fotografie, film, video, divadlo, TV, fotografie ...). Provedením více praktických cvičení budete připraveni udělat skok na trhu práce. Jedná se o odvětví s bohatou pracovních příležitostí, které profesionálové vyžadují profesionální make-up. Chcete se stát jedním z nich?

Materiál v ceně: Obdržíte kompletní sadu kompaktní a funkční profesionální kartáče, s nimiž se můžete dozvědět o uvedení do praxe poznatky získané.

AGENDA

  1. Úvod do make-up
  2. Úvod do kadeřnictví
  3. Funkce vlasy a make-up ve fázi výroby
  4. Make-up pro film a televizi
  5. Kadeřnictví pro film a televizi
  6. Vlasy a make-up pro divadlo
  7. Vlasy a make-up pro reklamu

PRAKTICKÉ OBSAH

Dobrovolná účast dny v Madridu orientované pracovní zkušenosti se doplňují obsah programu bude probíhat.

Zobraz 30 více kurzů z CPA Online »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
200 hodin
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date