Read the Official Description

Profesionální make-up kurz

Chcete-li něco více, než je typické make-up samozřejmě on-line, jste našli právě to, co potřebujete. S profesionální make-up samozřejmě nabízíme v online SKP vás připraví na práci v audiovizuálním odvětví. Jedná se o make-up kurz, ve kterém se naučíte rozlišovat mezi vlastní make-up každé audiovizuální média. Zjistíte, charakterizace dobových postav, speciální efekty make-up a další dovednosti potřebné pro práci jako maskérka v audiovizuálním odvětví.

Jedná se o velmi komplexní kurz profesionální make-up, ve kterém se naučíte dělat vintage make-up, zranění, stárnutí, ... Budete vědět, jak se dělá, v závislosti na jednotlivých audiovizuálního odvětví (fotografie, film, video, divadlo, TV, fotografie ...). Provedením více praktických cvičení budete připraveni udělat skok na trhu práce. Jedná se o odvětví s bohatou pracovních příležitostí, které profesionálové vyžadují profesionální make-up. Chcete se stát jedním z nich?

Materiál v ceně: Obdržíte kompletní sadu kompaktní a funkční profesionální kartáče, s nimiž se můžete dozvědět o uvedení do praxe poznatky získané.

AGENDA

  1. Úvod do make-up
  2. Úvod do kadeřnictví
  3. Funkce vlasy a make-up ve fázi výroby
  4. Make-up pro film a televizi
  5. Kadeřnictví pro film a televizi
  6. Vlasy a make-up pro divadlo
  7. Vlasy a make-up pro reklamu

PRAKTICKÉ OBSAH

Dobrovolná účast dny v Madridu orientované pracovní zkušenosti se doplňují obsah programu bude probíhat.

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
200 hodin
Part-time
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date