Profesionální MBA online (PMBA)

Všeobecné informace

Popis programu

Zvyšte svou kariéru díky flexibilnímu a vysoce hodnotnému MBA programu Bryant 100% online

Můžete dokončit svůj MBA za pouhých jeden rok. Roční příjem je pět. Spusťte program, když je to pro vás a váš rušný pracovní život výhodné!

Proč sledovat MBA online?

 • Vydělejte si titul za jeden rok při práci na plný úvazek.
 • Staňte se součástí a získejte přístup k rozsáhlé síti absolventů Bryant s 45 000 hrdými absolventy.
 • Tento program za velmi konkurenceschopné ceny je ideální pro juniorské i vyšší pracovní profesionály s pěti nebo více letou kvalifikovanou pracovní zkušeností.125852_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg Helloquence / Unsplash

Mise

Posláním studijního programu Bryant Professional MBA Online je umožnit pracujícím profesionálům rozvíjet jejich znalosti a dovednosti při dosahování jejich profesních cílů a zároveň poskytovat příležitosti ke zlepšení výkonnosti jejich organizací a poskytovat vedení a služby své zvolené profesi. Bryantova specializovaná fakulta úspěšně vybavuje studenty analytickými, technologickými a mezilidskými dovednostmi, které jsou potřebné k tomu, aby zvládli výzvy práce na rozmanitém a globálním trhu. Prostřednictvím tohoto programu si studenti rozvinou porozumění základním obchodním znalostem, naučí se, jak tyto znalosti aplikovat na hodnocení, analýzu a řešení obchodních problémů, a rozvíjet odbornost v kombinaci rozhodování založeného na hodnotovém vedení s řešením obchodních problémů.

Učební cíle

 • Porozumět a aplikovat obchodní znalosti: Efektivně aplikovat paradigmy a koncepty v obchodních doménách za účelem řešení obchodních problémů.
 • Zajistěte efektivní komunikaci: Rozvíjejte písemné, ústní a prezentační dovednosti pro efektivní komunikaci napříč organizací a jejími zúčastněnými stranami.
 • Vyhodnotit globální perspektivy: Prokázat schopnost integrovat rozmanité a globální perspektivy pro efektivní řešení problémů správy.
 • Proveďte kritické myšlení: Analyzujte obchodní problémy a situace z různých perspektiv a dospějte k příslušným rozhodnutím, která vytvářejí hodnotu.
 • Provádět podnikatelské vedení: Vyhodnocovat ekonomický potenciál obchodních příležitostí, vymýšlet realizovatelné strategie a přesvědčivě sdělovat doporučení k dosažení cílů.
 • Proveďte etické uvažování: Pochopte roli lidských hodnot v obchodním kontextu a zdůvodněte akční plán pro zvládnutí všech etických výzev, kterým organizace čelí nebo které jsou identifikovány.

Kdy mohu program spustit?

Můžete si vybrat z několika počátečních dat v průběhu celého roku; každý semestr je 10 týdnů:

 • Zimní semestr: 4. ledna - 14. března 2020
 • Jarní semestr: 14. března - 23. května 2020
 • Letní semestr 1: 23. května - 1. srpna 2020
 • Letní semestr 2: 1. srpna - 10. října 2020
 • Pádový semestr: 10. října - 19. prosince 2020

Požadavky

Před spuštěním programu musíte dokončit Strategie pro úspěch, což vám pomůže uspět v online programu Bryant's MBA. Seznámíte se s online technologickým prostředím poskytovaným systémem Blackboard Learning Management System (LMS) a seznámíte se s profesory, vaším trenérem úspěchu a zaměstnanci v Bryantu. K zajištění vašeho úspěchu budou také řešeny online studijní dovednosti, dovednosti v oblasti řízení času a samořízené učení.

Co musí moje aplikace obsahovat?

Kromě formuláře žádosti budete muset předložit prohlášení o cílech, aktuální životopis, jedno profesionální doporučení od vedoucího nebo vedoucího (nikoli kolegu), oficiální přepisy ze všech vysokých škol / univerzit, kterých jste se zúčastnili, a poplatek za přihlášku ( čekal na Bryant absoloventky).

Nabízíte finanční pomoc?

Studenti se mohou ucházet o půjčky na státní a soukromé vzdělávání. Občané USA a osoby s trvalým pobytem se vyzývají, aby požádali o finanční pomoc vyplněním bezplatné žádosti o federální studentskou pomoc (FAFSA). Bryant University přijímá platby přímo od řady zaměstnavatelů, kteří mají programy výukové pomoci. V ostatních případech mohou mít studenti nárok na náhradu nákladů na vzdělávání.

Jak se program MBA řadí proti ostatním?

Vysoká škola podnikání na Bryant University je akreditována AACSB International - Association for Advance Collegiate School of Business. Bryant je jednou z pouhých 5 procent vysokých škol na světě, aby získal tuto prestižní akreditaci. Také Bryant MBA byl zahrnut do vydání 2018 „Global Ranking MBA“, ročního průvodce vydaného CEO Magazine. Tento program byl nedávno oceněn č. 9 College Consensus.

Požadavky na aplikace

Bryant University se zavázala zapsat třídy studentů se silnými údaji, které prokazují vysoký příslib profesionálního úspěchu. Aby byli uchazeči přijímáni do profesionálního studijního programu MBA Online, musí být absolventem čtyřleté vysoké školy nebo univerzity a minimálně 5 let kvalifikované pracovní praxe (hodnoceno případ od případu).

Žadatelé musí předložit:

 • Aplikace absolventa Bryant University College of Business. Žadatelé vyplní online žádost o přijetí.
 • Zúčastnili se oficiální přepisy VŠECHNY vysokých škol.
 • Jeden profesionální doporučující dopis od vedoucího nebo vedoucího (nikoli kolega). Navrhovatelé mohou podat písemné doporučení na hlavičkový papír.
 • Prohlášení o cílech (maximálně 500 slov). Účelem prohlášení je vysvětlit, proč se žadatel uchází o specifický program Bryant a jak oběma pomůže žadateli dosáhnout budoucího cíle. Také prosím uveďte, jakým tempem plánujete absolvovat kurzy, abychom vám mohli pomoci naplánovat datum ukončení studia.
 • Aktuální životopis.
 • Poplatek za aplikaci $ 80. (Čeká se na Alumni)
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Bryant is a private New England university with a tradition of innovation and a global vision for success. Our academic programs are distinguished by an integration of business and the arts and scienc ... Čtěte více

Bryant is a private New England university with a tradition of innovation and a global vision for success. Our academic programs are distinguished by an integration of business and the arts and sciences with a global perspective. Méně

Akreditace

AACSB Accredited