Přečtěte si oficiální popis

Vezměte si své intelektuální zájmy na vyšší úroveň

Jsme ve fázi pre-launch na doktorát v oboru Business Administration.

DBA je určen pro ty, kteří se zajímají o aplikovaného výzkumu v podnicích. Existuje několik důvodů pro studium na DBA. Student může mít konkrétní osobní nebo profesní zájem v určité oblasti podnikání nebo řízení, které se chtějí rozvíjet odborné znalosti palců DBA je také užitečné pro ty, rozvoj kariéry v oblasti poradenství a vzdělávání.

Pro udělení DBA, studenti musí dokončit řadu obchodních kurzů, výzkum kurzů a musí předložit výzkumnou práci. Pro své výzkumné práce, budou úzce spolupracovat s vedoucím z naší globální fakulty v závislosti na tématické oblasti jejich výzkumu.

Průměrná doba trvání programu

Program bude trvat v průměru 3 roky pro dokončení programu. Normální Kandidatura - 3-6 roků; Může být prodloužena na základě stálého kandidatury a zaplacení dalšího poplatku kandidatury

Disertační práce

Normálně studenti zvolí téma dle vlastního výběru se vstupy z GlobalNxt fakulty.

Vstupní požadavky

1) Magisterský titul z uznávané univerzity 2) Minimální vedení tři roky, nebo odbornou praxi 3) Vložte 1000-slovo navržené téma výzkumný v oblasti přijatelného na School of Business 4) doklad o znalosti anglického jazyka pro žadatele, jejichž první jazyk není angličtina, a kteří neuskutečňují terciárního vzdělávání v anglickém jazyce. Minimální požadavky na jazyk jsou buď: - Akademický IELTS (International English Language Testing Service) skóre o 6,5 s individuálním psaní skóre alespoň 6,0; nebo - TOEFL (Test z angličtiny jako cizího jazyka) skóre alespoň 550 s testu psané angličtiny (TWE) skóre alespoň 5.0, nebo TOEFL Internet-založené test s minimálním skóre alespoň 79; nebo - BULATS (Business Language Testing Service) na úrovni 4.

Co je DBA

Doktorát v oboru Business Administration (DBA) je na částečný úvazek profesionální doktorské s mezinárodní působností a pověsti, je určen ke zkvalitnění výkonné a odborné praxe prostřednictvím aplikace zvukové teorie a pečlivého výzkumu do reálných a komplexních problémů v oblasti podnikání a řízení.

To zvyšuje schopnost rozvíjet znalosti a teorie, a jejich uplatňování. Klíčem k tomu je program pro rozvoj osobních, poradenské a výzkumné dovednosti v rámci přísné a relevantní výzkum.

Cíle DBA

DBA vám umožní: - Vypracovat dobrou znalost příslušných koncepčních a teoretických základů zvolené oblasti výzkumu do podnikání a řízení - mají podrobné znalosti použitelných technik pro výzkum a pokročilé akademické a řízení průzkumu - Vytvářet a interpretovat znalosti prostřednictvím původního výzkumu. Vylepšete i váš výkon jako reflexní lékaře a své profesní praxe - Rozvíjet osobní, poradenské a výzkumné kompetence, aby provedla pečlivý výzkum na pokročilé úrovni, který přispívá k teorii a praxi v oblasti podnikání a řízení

Kdo by měl zvážit DBA?

Program bude přínosem zvláště pro zkušené senior manažery, konzultanty, pedagogy řízení a obchodní školy akademiků. DBA posílí odbornou způsobilost a důvěryhodnost, rozvíjet sítě a poskytuje pevný základ pro další profesní rozvoj nebo na jeho větší kariérní postup. Zaměstnavatelé těžit z podpory kandidátů pro DBA o přilákání, rozvoj a udržení klíčových talentů a budování znalostí pro konkurenční výhodu.

DBA a PhD - rovné, ale různé

DBA má i přísnost a význam, neboť přispívá k teorii a praxi v oblasti podnikání a řízení. DBA obvykle se zaměřuje na výzkum "v" organizacích, spíše než výzkum "na" organizací. To je více pravděpodobné, že zahrnují cross-disciplinární práce a smíšené metody a přispět k rozvoji studentům vlastní praxi a vývoj.

Navrhovaný výzkum Téma

  • Všichni žadatelé musí předložit 1,000 slovo nástin jejich navrhovaného výzkumného tématu v rámci svého přijímacího aplikace. 1000 slovo obrys, budou považovány za další základ pro posouzení vhodnosti žadatelů o programu a dostupnost vhodných doktorského dohledu - Navíc, mohou být požadovány žadatelé absolvovat osobní pohovor s děkanem School of Business před přijetím do programu.
  • Konečné rozhodnutí o způsobilosti a přijatelnosti kvalifikací a výzkumných oblastech, na programu DBA spočívá na School of Business na University GlobaNxt
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z GlobalNxt University »

This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
3 let
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date