Postgraduální diplom z finančního plánování

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Co se naučíte

Studijní hodiny

Studium 100% online znamená, že se můžete zapojit do výukových materiálů svým vlastním tempem, kdykoli vám to vyhovuje - nemusíte být online v určitém čase. Je to po celý život flexibilní, takže můžete svůj rozvrh studia ovládat každý týden. Obecně platí, že pro každý kurz doporučujeme 10 až 15 hodin studia týdně.

Posouzení

Všechna hodnocení, včetně zkoušek (jsou-li požadovány), jsou 100% online, což znamená, že nikdy nebudete muset cestovat za účelem odeslání zadání nebo nalezení místa konání zkoušky.

Některé z vašich hodnocení mohou zahrnovat:

 • průmyslový projekt
 • online prezentace
 • eseje a zprávy

Struktura studia

Vezměte prosím na vědomí, že kurzy nemusí být zobrazeny v pořadí studia.

První rok

 • Regulační a právní povinnosti UO pro finanční poradenství (COML 5018)
 • Etika a profesionalita UO (BUSS 5447)
 • UO Investment Management (BANK 5049)
 • UO Superannuation G (BANK 5051)
 • Řízení rizik a pojištění UO G (BANK 5050)
 • Plánování nemovitostí UO G (BANK 5047)
 • Zdanění UO (ACCT 5031)
 • UO Applied Financial Planning G (BANK 5046)

Proč absolvovat diplom z finančního plánování

Dozvíte se od odborných akademiků, kteří sami aktuálně praktikují finanční poradce - včetně oceněné akademie, která byla jmenována nejvlivnějšími finančními poradci finančního standardu Power50 v Austrálii. * Vaše studia jsou obohacena tolika způsoby, jak získáte jedinečné poznatky od profesionálů, kteří znají výhody a výstupy odvětví a rozumí jedinečným výzvám a příležitostem, kterým finanční poradci dnes čelí.

Jako jeden z předních poskytovatelů účetního a finančního vzdělávání v Austrálii byl obsah vašeho kurzu vyvinut ve spolupráci s předními odborníky v oboru, aby zajistil, že to, co se naučíte, je praktické a relevantní. Během studií budete mít přístup k špičkovým výzkumům spojeným s uspokojováním specifických potřeb klientů s ohledem na složité regulační požadavky.

Naše Centrum pro aplikované finance a ekonomiku poskytuje multidisciplinární výzkum dynamiky domácích a globálních ekonomik a finančních systémů, který spojuje ekonomy, účetní a finanční specialisty z různých oblastí.

Rozšiřte svou síť a kariéru spojením se senior business profesionálem v rámci našeho programu Executive Partners Program. Je to jedinečná příležitost, jak se zapojit do vysoce úspěšného průmyslového manažera a posílit tak své studium a kariéru. Naši výkonní partneři jsou aktivní, polořadoví nebo nedávno vysloužilí profesionálové, kteří mají bohaté znalosti a zkušenosti, které vám pomohou dosáhnout vašich profesních cílů.

UniSA Business je jedinou obchodní školou v Jižní Austrálii akreditovanou jak AACSB International (Asociace pro podporu vysokých škol podnikání), tak EFMD (EQUIS) - předními světovými akreditačními orgány uznávajícími vynikající výsledky v oblasti podnikového vzdělávání a výzkumu na globální úrovni. Tyto duální akreditace prokazují vysoké standardy, které dodržujeme ve všech oblastech, jako je výuka, učení studentů a výzkum, a náš závazek neustále zlepšovat kvalitu našich programů.

* Akademie online finančního plánování UniSA, Geoff Pacecca byl oceněn nejvýznamnějšími finančními poradci finančního standardu Power50 v Austrálii, 2018.

Tvoje kariéra

Podle nových národních předpisů budou muset všichni finanční plánovači, kteří v současné době pracují v tomto odvětví, do roku 2024 dokončit program schválený FASEA, aby mohli pokračovat v praktikování. Lidé, kteří chtějí zahájit svou kariéru jako finanční plánovač, budou muset studovat program schválený FASEA od ledna 2019.

Kromě nových vzdělávacích standardů FASEA také nastínila nové profesní požadavky. To zahrnuje absolvování profesního roku (pouze pro nové poradce), absolvování státní zkoušky, absolvování dalšího profesního rozvoje (CPD) a absolvování kurzu etického kodexu.

Pokud jste stávající finanční poradce, vaše kvalifikace otevírá mnoho dalších příležitostí ve vašem podnikání a kariéře.

Pokud chcete změnit kariéru, existuje řada rolí, které byste mohli vykonávat v různých podnicích. Existují příležitosti ve finančních institucích, investičních bankách, penzijních fondech a pojišťovacích fondech, ve finančních poradenských společnostech - nebo si zvolíte samostatnou výdělečnou činnost a nastavíte si vlastní praxi. Finanční plánovači se také mohou specializovat na řadu oblastí, jako je daňové plánování, řízení rizik nebo plánování odchodu do důchodu.

Kariéra, kterou je třeba zvážit, zahrnuje:

 • Kvalifikovaný finanční plánovač nebo finanční poradce: pomáhat klientům při plnění krátkodobých a dlouhodobých finančních cílů; pomáhat s právními a finančními dokumenty, finančními zákony a regulatorními požadavky; poskytovat poradenství v oblasti osobních investic a plánování bezpečnosti, plánování majetku, daňového plánování, plánování zaměstnaneckých výhod a plánování pojištění; a poskytovat vysoce kvalitní zákaznický zážitek.
 • Investiční poradce nebo manažer: rozvíjet finanční plány a investiční strategie pro jednotlivce a organizace; sledovat investiční výkonnost a přezkoumávat investiční plány na základě potřeb a změn na trhu; kupovat a prodávat akcie a dluhopisy pro klienty; a poskytovat poradenství ohledně daňových dopadů, cenných papírů, pojistného krytí, penzijních plánů a nemovitostí.
 • Pojišťovací makléř: průzkum a kontrola dostupných finančních a pojišťovacích produktů, aby byly splněny požadavky klientů; zprostředkovat pojištění, hypotéky na bydlení a jiné typy financování pro klienty prostřednictvím bank, půjčovatelů, finančníků a pojišťovacích společností; pomáhat klientům pochopit podmínky pojistné smlouvy, rizika, pojistné sazby a výhody; připravovat zprávy pro upisovatele a navazovat kontakty s ostatními pojišťovacími profesionály.
 • Plánovač nemovitostí: poskytuje klientům právní, finanční a účetní poradenství k zajištění dlouhodobé finanční ochrany jejich majetku v průběhu života a po smrti; pomáhají zajistit, aby veškerá aktiva byla rozptýlena podle přání zesnulého účinným způsobem; a rozvíjet majetkové plány, které mohou zahrnovat přípravu závětí, životní pojištění, rodinné trusty a správu daňových důsledků pro příjemce.
 • Poradce v oblasti penzijního připojištění: poskytuje finanční poradenství v souladu s předpisy, například v oblasti osobního a obchodního penzijního připojištění, produktů toku důchodových příjmů, převrácení důchodů a anuit; interpretovat nové legislativní změny a zvažovat dopad těchto změn na portfolio fondů, pomáhat klientům porozumět výhodám Samostatně spravovaných penzijních fondů (SMSF) a rozvíjet strategie penzijního plánu.
 • Wealth manager: poskytuje komplexní strategie a plány správy majetku, které pomáhají klientům růst a udržovat dlouhodobé finanční cíle; poskytovat služby v celé řadě oblastí, včetně finančního plánování, správy investic a finančního poradenství v oblasti důchodů, trustů, dědictví, plánování nemovitostí, plánování důchodů a daňových pásem; a mít znalosti softwarových řešení a klíčových platforem v oboru.
 • Manažer vztahů s klienty: proaktivní zapojení klientů poskytováním vysoce hodnotného, holistického a strategického finančního poradenství; identifikovat příležitosti k budování nových vztahů s klienty a posílit stávající vztahy; zkoumat nejnovější produkty a předpisy; a zaměřit se na poskytování vysoce kvalitních zákaznických zkušeností.

Studujte na vyžádání

Naše online tituly zaměřené na kariéru vám poskytují plnou kontrolu a maximální flexibilitu při studiu. Je to Study On Demand, ve vašem rozvrhu, za vašich podmínek.

 • Navrženo speciálně pro vaše online učení
  Navrženy týmem akademických a online odborníků, jsou naše studijní materiály dodávány interaktivním způsobem s využitím inovativních digitálních technologií a nejmodernějších výukových a studijních zdrojů.
 • Studujte, kdy vám to vyhovuje
  Naše online tituly podporují studenty, kteří vedou rušný životní styl. Se čtyřmi počátečním datem za rok v lednu, březnu, červenci a září není třeba přerušovat váš život.
 • Převezměte kontrolu nad rozvrhem studia
  Díky veškerému obsahu, který je k dispozici od prvního dne vašeho kurzu, máte pravomoc naplánovat si studijní plán předem.
 • Ukončete každý kurz za 10 týdnů
  Naše kurzy jsou poskytovány do 10 týdnů, aby vás motivovala po celou dobu studia. Studujte dva kurzy v termínu nebo jen jeden.
 • 100% online studium
  Nebudete muset chodit na školní areál, pro práci na kursech, hodnocení nebo zkoušky. Dokončete všechny své studium, kde vám to vyhovuje.
 • Získejte pomoc, kterou potřebujete
  Ať už potřebujete pomoc s obsahem kurzu nebo hodnocením, nabízíme akademickou podporu a služby, které potřebujete, abyste byli ve svém studiu úspěšní.
 • Přizpůsobte si studium svému životu
  Není třeba přerušovat pracovní a rodinný život ani utrácet peníze za cestování a ubytování studentů. Uspořádejte studium kolem svého života.
 • Učte se od světově uznávaných akademiků
  Získejte titul, který je navržen a učen předními akademickými a průmyslovými profesionály.
 • 100% online interaktivní výukové prostředí
  Naše interaktivní online výukové prostředí podporuje všechny vaše studijní potřeby. Přihlaste se kdykoli a na jakémkoli zařízení, kdekoli vám to vyhovuje.
 • Získejte přístup k knihovně více než 700 000 digitálních zdrojů
  Získejte přístup k knihovně více než 700 000 digitálních zdrojů, včetně elektronických knih, videí a článků v časopisech. Naše virtuální služba Zeptejte se knihovny vám pomůže najít, získat přístup, vyhodnotit, používat a odkazovat na řadu informačních zdrojů.

Požadavky anglického jazyka

 • Celkem IELTS [6.5]
 • Čtení IELTS [6.0]
 • Psaní IELTS [6.0]
 • IELTS mluvení [6.0]
 • Poslouchání IELTS [6.0]

Požadavky na IT

Jako obecné pravidlo, každý stolní nebo přenosný počítač zakoupený v posledních třech letech by měl být schopen splnit vaše online vzdělávací potřeby. Zatímco mobilní zařízení, jako jsou tablety a smartphony, budou mít přístup k většině obsahu online kurzů, budou pravděpodobně existovat prvky většiny kurzů, kde doporučujeme používat stolní nebo přenosný počítač. Váš počítač by měl být schopen:

 • provozovat moderní prohlížeč (Internet Explorer 10, Firefox 24, Safari 5 nebo Chrome 32 nebo novější verze)
 • spouštět Java a v některých případech Flash (zařízení běžící na operačním systému Apple iOS, například iPady, iPhone, nespustí Flash)
 • spouštět programy pro vytváření dokumentů, tabulek a prezentací
 • používat webovou kameru a sluchátka s mikrofonem (nebo mikrofony)
 • Některé stupně UniSA Online vyžadují online zkoušku. Online testovací software - Remote Proctor Now - má specifické požadavky na schopnosti. Před provedením zkoušky si přečtěte systémové požadavky, abyste se ujistili, že je počítač kompatibilní.

Přístup k bezplatnému IT softwaru a zdrojům

Jako student online UniSA:

 • Získejte volný přístup k celé sadě Office 365 ProPlus, která zahrnuje plné verze programů Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote, Publisher, Access a Lync. Nainstalujte celou sadu až na pět různých zařízení (kompatibilních s PC a Mac).
 • Získejte 1 TB osobního úložiště, které se synchronizuje s vaším PC nebo mobilním zařízením prostřednictvím OneDrive - je to jako extra pevný disk, který vám umožňuje otevírat libovolné soubory ze všech vašich zařízení, kdykoli je potřebujete.
 • Získejte bezplatný přístup k výuce na LinkedIn - Získejte přístup k více než 5 000 video kurzům o široké škále témat, jako je sada Microsoft Office, řízení času a studijní dovednosti, zdraví a pohoda, komunikační a prezentační dovednosti, fotografie, tvorba filmů a tvorba vlastních her. nebo mobilní aplikace.
 • Buďte schopni spojit se s ostatními pomocí Skype for Business, Yammer a aplikace Outlook Web App.
 • Existuje několik stupňů, které mají specializované softwarové požadavky. Tento software jsme zpřístupnili studentům bezplatně, abyste mohli bezplatně přistupovat - budete si moci stáhnout a nainstalovat libovolný požadovaný program na své zařízení kdekoli a kdykoli.

Zkontrolujte zařízení

Náš test počítačového systému určí, zda má vaše zařízení základní systémové zdroje a software potřebné ke studiu online. Také zkontroluje rychlost vašeho internetového připojení.

Jak se přihlásit

Aplikační proces je jednoduchý - postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

1. Odeslat online dotaz

Pokud jste připraveni se přihlásit, prvním krokem je vyplnění a odeslání našeho online dotazovacího formuláře. Zde vám bude položena řada otázek, abyste zjistili, zda máte nárok. Na základě vašeho online dotazu vás bude jeden z našich studijních poradců kontaktovat ve vámi preferovaném čase a projednat postup přihlášky.

2. Promluvte si s titulním poradcem a spusťte aplikaci

Pokud jste oprávněni, obdržíte e-mail s informacemi o požadavcích na vstup a příslušnou dokumentaci, kterou potřebujete, abyste mohli být posouzeni.

Aby bylo možné ověřit své akademické kvalifikace, budete muset nahrát příslušné dokumenty, jako je vaše oficiální pergamen, certifikáty nebo přepisy. Máte-li pracovní zkušenosti, budete muset nahrát svůj životopis, stejně jako všechny další dokumenty, jako jsou pracovní reference, odborné uznání nebo akreditace nebo vaše certifikace školení.

Váš e-mail bude obsahovat informace o konkrétních dokumentech, které potřebujete poskytnout, jakož i odkaz pro zahájení aplikace. Budete požádáni o vytvoření účtu a nastavení vlastního hesla.

3. Vyplňte svou žádost a odešlete prostřednictvím svých dokumentů

Aby bylo možné pokračovat s vaší podmíněnou nabídkou, budete muset vyplnit svou žádost a poskytnout požadované důkazy o své předchozí studii nebo pracovní zkušenosti.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The University of South Australia’s 100% online degrees give you full control and flexibility over your study choices. With more than 25 years of experience providing online and distance education, yo ... Čtěte více

The University of South Australia’s 100% online degrees give you full control and flexibility over your study choices. With more than 25 years of experience providing online and distance education, you can be confident you’re gaining a high-quality university qualification from a globally-recognised institution. Méně