Postgraduální v diplomacii a mezinárodní vztahy

EBES Escuela Business Espana

Popis programu

Read the Official Description

Postgraduální v diplomacii a mezinárodní vztahy

EBES Escuela Business Espana

Diplomat tohoto století je multidisciplinární herec v globalizovaném světě. V tomto století, aktivita a profil diplomatickými úkoly byly radikálně transformovány vzhledem k nutnosti pokračovat v rychlé tempo dnešní doby. Diplomat je odborník v oblasti public relations, dobrý řečník a vyjednavač. Je to povolání obklopen určitým romantismem založena na populární thinkings uvažují diplomata jako druh špiona. Je to legenda vytvořená myšlenkami, že diplomat sloužil pouze k účasti na koktejlové recepce a pompézních akty.

Revize historie, diplomacie začal s jednoduchou jednání mezi vyslanci diskutovat o "další kroky" mezi kmeny, států a říší. Dnes je diplomacie už není tak jednoduché. To se vyvinul ve složitých otázkách, které státy se potýkají v globálním světě. "Nového diplomacie" se zabývá tématy jak různorodý jak lidských práv, životního prostředí, korupce, technologie, terorismus, obchod, globalizace, přidal se k opakujících se krizí a permanentní sporu a válek mezi národy a podniky, které zvyšují vznik nové subjekty s mezinárodní hmotnost v oblasti diplomacie.

Dnes diplomat působí v oblasti zahraniční politiky, zabývající se racionálního chování, a spojené s dosažením národních zájmů, a to takovým způsobem, že kritérium soudu zjistit, zda rozhodnutí ve věcech Mezinárodní politika je racionální, či nikoli, je obecně založen o stanovení, zda je zvýšena s cílem podpořit národní cíle a přiměřená rizika.

V dnešním globalizovaném světě, je nutné znát mezinárodního práva, ale také obchodu, ekonomiky, sociálních sítí, atd. ... Diplomaté nových generací musí vyrovnat s pokroky vědy a technologie a učinit je součástí jejich práce. Pragmatismus se stal základním kritériem pro řešení nepředvídatelných situací každý den. Ve skutečnosti, tam jsou pravidla, která je třeba dodržovat - a to doslova - ale univerzálnost, tvořivost a některé schopnosti improvizace, jsou u konce, nástroje, které mohou pomoci řešit problémy, že nařízení by se nikdy nepředstavoval v našem světě se vyznačuje zlepšením sociální komunikace.

Vývoj médií a jak je internet zneužívána pro politické účely občany na celém světě, nám může pomoci pochopit změny, které probíhají ve světě, a to díky použití, které je kladen na nové technologie a, ve stejné době, žádat o důsledcích tento vývoj má pro analýzu a výkonu mezinárodních vztahů a diplomacie. Jako příklad, někteří odborníci najevo, že revoluce Egypta je vznik nových médií do té míry, že mají s názvem revoluci jako Egipt's Facebook revoluce. Nové nástroje pro boj authoritarism.

Takže nový diplomat, musí být globální osoba, vyznačuje tím, že vlastní dokonalou znalost nových technologií a vývoje různých poboček v našem globalizovaném světě, která je vždy spojena díky internetu.

V Ebes School of Business nabízí postgraduálního ve diplomacie a mezinárodních vztahů pro ty osoby, které jsou schopny dostatečně zastupovat zájmy svých zemí. On-line Studie analyzuje skutečných událostí část nedávné historie tak, aby se dosáhlo potřebné kapacity rozvíjet optimus roli v této oblasti. Student, potenciál diplomat, se bude zabývat analýzou různých situacích, v nichž inteligence k řešení konfliktů není jediným nástrojem, ale experimentování široké perspektivy okolností.

Profesionální této diplomacie by měla být vždy zasazovat o hospodářský růst a rozvoj jeho / její zemi, a to jak na národní úrovni a na vnější straně. Mezi další požadavky student, budoucí diplomat, musí mít rozsáhlé znalosti jazyků, je vedení anglický zásadní.

Diplomat může pracovat v různých ministerstvech, které odpovídají zemi, jakož i rozvíjet jako zástupce v jiných národů. Je důležité mít na paměti, že profesionální bude muset reagovat na okamžité požadavky, pracující pod tlakem a dorovnávacích situaci státu.

Úkoly, které diplomat rozvíjí jsou vázány na národních a mezinárodních politik. Profesionální může sloužit jako poradce pro zahraniční věci a mezinárodního obchodu, a navíc poskytují poradenství a podporu pro různé ministry vlády. Odborníci by měli znát umění vyjednávání, navíc analyzovat a plánovat pracovní projekty, nebo že úředník zahraniční službě, stejně jako analytik nebo výzkumníkem mezinárodních politik. Také schopnost chránit a řešení problémů občanů této země.

Přidal se k tomuto, tyto specializované pracovníci získat také některé výsady, které spočívají v tzv diplomatické imunity; to znamená, že jsou mimo trestněprávní a občanskoprávní jurisdikce hostitelského státu. Na druhé straně, velvyslanectví jsou imunní vůči šetření, i když se očekává, že diplomatické získat přístup k různým otázkám na dobrovolném základě.

Další privilegium, které se vztahuje na diplomatických aktivit je zásada extrateritoriality, která znamená, že velvyslanec, jeho / její domov a okolní nemovitosti jsou považovány za ostrovy suverenity vysílajícího státu. Nyní však tato praxe byla ukončena a budovy a zaměstnanci jsou závislé na hostitelskému státu v relativním způsobem.

V současné době, role diplomata získal nový rozměr. Diplomaté mají převzít novou roli objevování výklenky příležitostí, které vytvářejí výhody pro země původu; Například prodej zboží a služeb, a vložení domácího soukromého sektoru v hostitelském státě, jako akce v procesu internalizace os.

V globalizovaném světě, každá země usiluje o další hospodářský a sociální rozvoj a zlepšení životní úrovně a blahobytu jeho populace, ekonomika se stává prioritou v zahraniční politice.

Diplomaté jsou součástí úsilí spáchaných na podporu ekonomické zlepšení svých zemí. Oni jsou přispěvatelé podnikatelů, kteří chtějí prodat své produkty, služby nebo projekty, a dosáhnout příznivé obchodní a finanční dohody s touto zemí, ve které jsou přiřazené, když se otázky týkající se ekonomiky jsou méně předvídatelné.

Většina zemí udržuje přímé vztahy mezi nimi prostřednictvím jejich ambasády, konzuláty, stálé mise a zastoupení v mezinárodních agentur. Jejich hlavním cílem je výměna a udržovat politické vztahy, kulturních a ekonomických ty.

Vztahy mezinárodního charakteru nelze improvizované. To existuje potřeba vyhodnotit cíle a výsledky, protože liberalizace a mezinárodní konkurence je dnes realitou.

Na velvyslanectví a obchodní kanceláře jsou důležité, protože mají výjimečnou zastoupení a znalosti o podnikatelské komunity. Mohou být viděn jako klíč, aby se dobýt nové trhy.

Takže konkurenceschopnost země se měří jeho potenciál pro internacionalizaci. Diplomaté protagonize reprezentativní a relevantní roli v procesu podnikání internacionalizace. Faktorem v mezinárodní konkurenceschopnosti, spočívá v důležitosti diverzifikace hospodářství zvyšování obchodu a konkurenceschopnosti s ostatními zeměmi.

Role diplomata se zaměřuje v tom, že skutečná tvář integrace do globální ekonomiky, takže toto aktivní zapojení diplomacie, umožňuje důraznější akci a větší součinnosti mezi politickými a ekonomickými faktory podílející se na procesu.

V zemích s největší demokratické tradice, zahraniční politika je považována za státní politiky, jejíž zásady a cíle jsou stanoveny v dlouhodobém horizontu, bez ohledu na politické barev, které mohou mít na střídání v moci. Takže většina diplomatů, technických nebo obchodních zahraniční službu důstojníků, jsou zkušení profesionálové.

Kdo jiný než silných diplomatických nebo konzulárních úřadech pomáhat a radit firmám a propagaci značky země a jejích podniků po celém světě? K tomu, tito odborníci zahraniční politiky v interakci s herci a mobilizovat dostupné zdroje k provedení diplomacie a jejich inteligenci, která by sloužila národního hospodářství.

Veřejné politiky by měly mít jako prioritní roli v internacionalizace, která se stala hlavní výzvou pro vlády. Dnes se občané a podniky očekávají, efektivní politiky pro rozvoj, prosperita, spravedlivé rozdělování bohatství, atd ... Rozvoj komplexní strategie internacionalizace vyžaduje, aby společnosti vědí, trhy s různých prostředích. Jedná se o zvládnutí procesu rozsáhlého výzkumu a schopnost správně analyzovat informace, aby moudré rozhodnutí s pomocí ekonomické zpravodajství. První mise státu v této věci je uspořádat těchto aktiv informací a rad, které poskytují konzistenci a stanovení norem pro jejich použití na podporu koherentní strategii, která by sloužila internacionalizace.

Tento proces je nutné analyzovat vztah mezi ekonomikou a zahraniční diplomacii, nově definovat úlohu vlády a společnosti. To vyžaduje výběr vhodných nástrojů, stanovení správných priorit, věřit v procesech posílení diplomatické sítě v zahraničí, aby si strategii na podporu společnostem a podporovat budoucí úspěch.

Přidáno do vhodných nástrojů se nachází poptávky po důstojníky s rozsáhlými znalostmi z těchto procesů a na specifické problémy konkrétních organizací.

Kromě toho, pohybující se jako herec v těchto scénářích, vyžaduje specifické školení, které je mimo tradiční studoval na základě terminologie je zapamatování právních zásad ... atd Diplomatická efektivní činnost začíná s kompletním porozumění procesům, v nichž je třeba jednat s pomocí studijních případů, které pomáhají potenciální diplomata, studenta, udržovat multidisciplinární přístup při řešení konkrétních problémů.

V tomto smyslu, že omezení profilů absolventů studijních oborů, jako je ekonomie, Veřejné Accountant, podniková ekonomika, právo a další, zdůraznily potřebu vzdělávání profesionálů, kteří mají specifické znalosti jednat v situacích každodenního diplomacie oblasti ,

Diplomacie a zahraniční vztahy mají integrované politické, ekonomické, právní, digitální obav, které jsou nezbytné vstupy, aby do vysoce pochopit složité procesy a rozvoj scénářů a provádění strategií, které umožňují lepší obranu zájmů veřejných nebo soukromých subjektů zastoupené země ,

Ebes School of Business má za svůj hlavní cíl školení odborníků dost schopných navrhnout a realizovat mezinárodní ekonomiku, vztahy, reprezentace, atd, v různých instancí státu, v souladu s cíli, prioritami země a jeho institucionálního rámce a to díky postgraduální kurz diplomacie a mezinárodních vztahů, ve kterém student sám / sama vidí jako opravdu aktivní diplomata naší doby.

Učení zkušeností charakterizována pochopení toho, jak reagovat, když čelí s mezinárodní vztahy, diplomatické chování, s užitím násilí v ozbrojených konfliktech, nebo s protagonismu internetu v moderní diplomacie naší doby.

Je důležité pochopit, že diplomacie je nejen konkrétní studie o vědě téma na prohlášení práva. To může být jmenován jako vědy, která přímo spolupracuje s více oborů na základě zkušeností, ve které se účastní mnoho zemí.

Chcete-li být diplomat je nejen nutné být odborníkem v mezinárodních vztazích, ale vědět, jak poskytovat ty nejlepší nástroje k provedení řadu výhod do země; Pozitivismus, mír, spolupráce, vyjednávání, jsou součástí terminologie spojené s prací profesionála diplomacie.

Speciální osoba o takové aspekty, jako je socializace, správném chování, kulturní znalosti, rozlišení, a mnoho více charakteristik; Diplomat musí dodržovat, hlásit, vyjednávat a představují přizpůsobit kritéria mezinárodního klasické nauky k historii a současné realitě zemí. Tento problém je v souladu atmosféru života, které má diplomaty naší doby. Analýza skutečnosti pod dohledem a proces globálního informací dává význam pro zájmy a přání zvoleného státu zastoupeny.

This school offers programs in:
  • španělština
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
6 měsíců
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
- Místo 3000 €, 799 € s stipendia
Information
Deadline
Kontaktuj školu
The special scholarship only for applications in December to start in January
Locations
Španělsko - Seville, Andalusia
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
The special scholarship only for applications in December to start in January
Datum ukončení Kontaktuj školu
Španělsko - Spain Online
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Španělsko - Seville, Andalusia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
The special scholarship only for applications in December to start in January
Datum ukončení Kontaktuj školu
Sept. 2019
Španělsko - Spain Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu