Posledních pár dní se zapsat!

Speciální spolupráce s Institutem OSN pro vzdělávání a výzkum (UNITAR) byla založena s cílem společně spustit tento program. Studenti se musí zúčastnit osnov programu kurzu na virtuálním kampusu UNITAR a částečně na UOC jedna. Pro více informací naleznete na internetových stránkách UNITAR.

Konflikty jsou každodenní události v životě lidí, sociálních skupin a mezinárodní vztahy. Ve všech historických dobách, ve všech kulturách, skupin a zemí, pátrání po míru byla probíhá. Náklady vzniklé v důsledku konfliktů jsou velmi vysoké: lidské utrpení, ekonomické ztráty a morální degradace.

Úsilí o lidstvo žít v míru nám nahlédnout dosáhnout skutečných výsledků, odstranit válku, transformace konfliktů a spravovat je pozitivně. Toto mistrovské hřiště v conflictology čerpá z tohoto poznání, systematizuje vědomosti a prezentuje je v pokročilé a efektivní vzdělávací způsobem.

Konfliktů, transformace, zprostředkování a management, studie a kultura míru jsou synonyma a popisují vědecké a multidisciplinární přístup conflictology.

Praktici a akademiků z prestižních univerzit a mírových výzkumných ústavů z různých zemí celého světa sejdou v tomto virtuálním kurzu, který umožňuje, se OUK je praxí, pro každého, bez ohledu na to, kde žijí, aby přístup k této mezinárodní mistrovské hřiště a připravit se na odbornou praxi. Tento program připravuje studenty ve všech aplikacích conflictology (rodina, obchod, sociální, politické, mezinárodní, ozbrojené konflikty), usnadňuje stáže, přípravu výzkumných programů a rozvoj vlastních odborných projektů, které umožňuje přístup k největší síť lidí, kteří pracují na prosazovat mír.

Cíle

 • znát teorii, jeho různé přístupy a povahu současných konfliktů
 • získat dovednosti analýzy a schopnost plánovat akce pro mírové intervence, a to jak pro předcházení konfliktům a pro zasahující v průběhu jejich vývoje
 • naučit se techniky a strategie pro inteligentní nenásilné intervence v konfliktních situacích
 • přístup k informacím a znalosti, aby bylo možné vyvinout účinné intervenční programy a řídit úsilí o pozitivní konkrétní řešení
 • aby bylo možné vést a usnadnit vyjednávacích a mediačních procesů
 • změnit způsob, jakým se na komunikaci jak k prevenci a ukončení konfliktů

Profil studenta

 • Každá osoba s povinnostmi a zájmy při řešení konfliktů
 • Konzultanti, manažeři, vedoucí, právníci jakéhokoliv průmyslu
 • Úředníci a manažeři soukromých i veřejných organizací
 • Ředitelé a zaměstnanci nevládních organizací, firem a jiných organizací působících v oblastech konfliktů, rekonstrukce, rozvoje a mezinárodní spolupráce
 • Politici a odboráři
 • Příslušníci ozbrojených sil a policie.

Požadavky na přijetí

Chcete-li získat přístup k programu, účastníci musí mít ověřeného vysokoškolské vzdělání.

Tento postgraduální kurz je určen především pro absolventy v humanitních (dějiny umění, výtvarné umění, historie a příbuzných oborů).

Materiály a studijní materiály budou v angličtině, Katalánština, španělština a / nebo francouzštině. Výuka a komunikace bude probíhat v angličtině. Dobré čtení dovednosti v angličtině jsou povinni zapsat; ačkoliv akademická práce může být také předložena ve francouzštině, španělštině nebo katalánský.

Předchozí znalosti

Pro tyto studie se nevyžaduje předchozí znalosti.

stupňů

Po celý proces hodnocení bylo úspěšně dokončeno, bude UOC vydávat Magistr Diploma / postgraduální diplom / Specializace Certifikát těm účastníkům s akreditovaným vysokoškolským kvalifikace, který je platný ve Španělsku. Neměli byste mít takovou kvalifikaci, Certifikát budou vydány.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 15 více kurzů z UOC Universitat Oberta de Catalunya »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Duration
3 semestry
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date