Poslední dny přihlášení! Společný UOC-FAO postgraduální diplom v řízení programu zajišťování potravin vyučuje mezinárodní tým s rozsáhlými zkušenostmi z terénu. U tohoto školení budou studenti chápat bezpečnost potravin a musí být lépe připravena převzít a podporu bezpečnosti potravin práci ve svých komunitách. Tento ročník online diplom se skládá ze dvou specializací Food Security: Advocacy a hodnocení akcí a dopadů programů zajišťování potravin a závěrečného projektu. Tento diplom lze považovat za polovinu UOC Magistr je v potravinách, kultury a mezinárodní správy potravin.

Cíle

  • Definovat potravinovou bezpečnost jako široký pojem používá k určení lidí celkovou pohodu.
  • Pochopit pojem zranitelnosti a jak se aplikuje k potravinovému zabezpečení.
  • Ocenit důležitost bezpečnostních analýz potraviny ke spuštění vhodných opatření k řešení nedostatku potravin.
  • Identifikovat praktickým způsobem hlavní body pro posuzování a avaluation programů bezpečnosti potravin.
  • Pochopí nutnost identifikace základní příčiny a charakteristiky potravinové nejistoty.
  • Porozumět základním opatření ke sledování a hodnocení zaměřených aktivit.
  • Potvrzení bezpečnost potravin jako problému napříč různými odvětvími politiky.

Kompetence

Tento program vás připraví k uspokojení poptávky po znalí a dobře vycvičené potravinových systémů analytiků a vedoucí podporou praktické a kritického učení s mezinárodní perspektivě. Studenti Katedry Food Systems, kultuře a společnosti mají obvykle zázemí v oblasti související s zemědělsko-potravinářského sektoru, nebo vysokoškolským vzděláním v zemědělství, antropologie, ekonomie, environmentální studie, vývoj, veřejné zdraví nebo sociologie.

Profil studenta

Program přitahuje lidi, kteří se chtějí specializovat v zemědělsko-potravinářském odvětví, stejně jako ty, zájem o práci v této oblasti. Mnozí již mají pracovní zkušenosti v zemědělsko-potravinářském odvětví a chtějí rozšířit své znalosti a dovednosti tak, aby se rozvíjet svou kariéru.

Akademické požadavky

Kurzy v Ústavu Food Systems, kultura a společnost jsou otevřeny pro všechny s dobrou sevření angličtiny. UOC je otevřená vysoká škola, což znamená, že i když nemáte vysokoškolský diplom nebo vysokoškolský diplom, můžete stále absolvovat naše kurzy. Aby byly způsobilé pro magisterský stupeň musíte mít uznávané vysokoškolské vzdělání. Pokud nemáte uznávaný univerzitní diplom pak dostanete odpovídající certifikát namísto stupně.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 15 více kurzů z UOC Universitat Oberta de Catalunya »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Duration
1 rok
Denní studium
Price
2,585 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date