Pokročilý program certifikátů v Business Analytics

Všeobecné informace

Popis programu

Perfektní směs technologií, datových věd a obchodních případů a poznatků, tento program vyniká jako jeden z nejlepších na světě.

Hlavní body kurzu

Pracovní stáž v reálném čase

Stáž vám umožňuje uplatnit znalosti ve třídě v reálných životních situacích. Pomáháme vám najít příležitosti pro pracovní zkušenosti v organizacích, které se zabývají Big Data Analytics.

Podpora umístění

Naše divize umísťování pomáhá našim studentům setkat se s podniky, které praktikují Big Data Analytics. Naše divize umístění umístila studenty v některých špičkových společnostech, jako jsou Siemens, American Megatrends, Dell a HCL.

Metodika výcviku

Tento kurz zahrnuje několik hodin zasedání živé fakulty a nahrává live session. Má také každý měsíc několik přednášek. Spolu s živými třídami se v kurzu používají kata- lyzátory, průzkumy veřejného mínění, pozorovatelé a sebehodnocení.

Projekty Capstone

Během kurzu studují studenti autonomní výzkum o problémech nebo problémech jejich výběru, zapojují se do akademického učení v souvisejících oborech a - pod dohledem učitele fakulty a oboru - vytvářejí významný dokument.

Industry Connect

Spojujeme vás s vedoucími pracovníky v oboru, kteří hrají důležitou roli v doméně dat a Analytics. Spojení s těmito lidmi vám může pomoci při hledání zaměstnání, profesní spolupráci a profesionálnímu pokroku.

Učte se prostřednictvím případových studií

Případové studie vám pomohou zdůraznit podrobné kontextuální zkoumání omezeného počtu událostí nebo okolností a jejich vztahů. Pomáhá při získávání podrobných informací o jednotlivci, skupině nebo výskytu.

Klíčové vlastnosti programu

Efektivní

Nabízíme jedinečnou kombinaci výzkumné futuristické pedagogiky a celosvětově srovnávaného obsahu. Naše moduly jsou podpořeny rozsáhlým výzkumem, který učinil náš vzdělávací systém vhodným a vzrušujícím pro naše studenty.

Vysoce zkušená fakulta pro velké údaje

Na 361 DM máme skupinu vysoce kvalifikovaných pracovníků z IIT Kanpur a IIT Kharagpur. Naše fakulty spolupracují s firmami PwC a IBM a mají dlouholeté zkušenosti s průkopníkem několika projektů Big Data a Analytics na celém světě.

Certifikace od Praxis Business School

Praxis Business School, Kolkata, je přední B-škola, jejíž kurzy jsou hodnoceny mezi dvěma nejlepšími Indiemi v doméně Big Data a Analytics. Jedná se o jedno z nejdůvěryhodnějších a nejvlivnějších vzdělávacích institucí v Indii.

Vzdělávací půjčka

Dobré vzdělání zajišťuje dobrou budoucnost. Zajistíme, aby se vaše finanční potřeby postaraly o to, jak budete postupovat v získávání vzdělanosti, abyste mohli vybudovat úžasnou kariéru. Vždy si můžete požádat o půjčku na vzdělávání, abyste se připojili k vybraným kurzům.

Stáž

Stáž vám umožňuje uplatnit znalosti ve třídě v reálných životních situacích. Pomáháme vám najít příležitost pro pracovní zkušenosti ve firmách, které hledají odborníky se zkušenostmi v oblasti Big Data Analytics.

Podpora umístění

Naše organizace pro podporu umístění pomáhá našim studentům setkat se s podniky, které pracují s Big Data a Analytics. Naši studenti byli zařazeni do některých špičkových společností jako Siemens, American Megatrends, Dell a HCL, aby poskytli smysluplnou podporu pro umístění.

Platforma New Age Learning Platform

Platforma i-meta s kapacitou 361 DM, umožňující jedinečnou třídu rozšíření a virtuální reality, umožňuje mobilní učení, tj. Můžete se kdykoli a kdekoli naučit. Můžete se také dozvědět 361DM aplikace 361DM ve smartphonu. Naše platforma usnadňuje během tříd skupinové diskuse, vzdělávací zdroje, záznamy o výkonu, post-třídní hodnocení, elektronickou knihovnu a průzkumy veřejného mínění.

Vyhrazený tým podpory

Máme specializovaný tým, který vám pomůže během celého kurzu - od aplikace až po certifikaci! Můžete se k nám dostat, kdykoli potřebujete pomoc, jen po kliknutí na tlačítko.

Moduly

  • Pokročilá statistika s R
  • Data Mining - pokročilé strojní učení s R

Výsledek programu

Pokročilá obchodní analýza je jedním z klíčových požadavků v každé velké organizaci. Čas je v nejlepším případě, kdy někdo začne pracovat v této oblasti. Obrovské příležitosti a extrémní nedostatek při získávání kandidátů donutily velké organizace jít na pomoc. Je nesmírně důležité, aby kandidáti na kariéru tuto příležitost využili.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

361 Degree Minds is a research and technology-oriented learning and education company, Head quartered in Chennai , TN - India. Our competence is a deep and insightful understanding of adult and remote ... Čtěte více

361 Degree Minds is a research and technology-oriented learning and education company, Head quartered in Chennai , TN - India. Our competence is a deep and insightful understanding of adult and remote learning principles. We understand what makes adults learn, what can make them learn better. We have deep insights into the aspirations of the youth in our target ecosystem and we employ proven and tested scientific principles into adult and remote learning to help them learn better in order to meet each of these disparate aspirations. Méně
Chennai , Indie online + 1 Více Méně