Pokročilý online certifikát v poruchách autistického spektra

Adelphi University

Popis programu

Read the Official Description

Pokročilý online certifikát v poruchách autistického spektra

Adelphi University

Získejte odborné znalosti, získáte uznání a nastavte se na kariérní postup s našimi certifikačními programy.

Připravte se na hluboce obohacující kariéru s on-line pokročilými certifikačními programy v autismu a těžkých nebo vícenásobných zdravotních postiženích (Advanced ASMD) a poruchách autistického spektra (Advanced ASD), které nabízí Škola vzdělávání Ruth S. Ammon. Programy vám poskytují mimořádně bohaté zkušenosti s učením, znalosti, které můžete okamžitě aplikovat na pracoviště a cenné vzdělávací pověření.

Nabízejí také jedinečnou možnost studovat a získat náhled od Stephen Shore, Ed.D., národně uznávaného akademika a členu fakulty Adelphi University jehož odbornost je plně informována jeho zkušenostmi žijícími v autistickém spektru.

Jak pokročilé ASMD, tak pokročilé ASD zdůrazňují přístup k rozvíjení života. Studenti se nejen učí multidisciplinární strategie a metody pro diagnostiku, hodnocení a intervence, ale také získají odborné znalosti v oblasti přizpůsobování osvědčených postupů individuálním potřebám - v každé fázi života.

Dr. Shore a jeho kolega, Pavan J. Anthony, Ed.D., vytvořili učební osnovy po konzultaci s odborníky z praxe a národně uznávanými vůdci v oboru, včetně autorů některých studentů učebnic čtených ve třídě. Každý z těchto plně online, 12-úvěrových, instruktor-vedl programy mohou být dokončeny v jednom roce.

Pokročilý certifikát v poruchách autistického spektra:

Pokročilý certifikát o poruchách autistického spektra přitahuje širokou škálu studentů na celém světě, kteří pracují nebo mají zájem pracovat s dětmi a dospělými na autistickém spektru. Mohou mít pozici jako pedagogové, poskytovatelé zdravotní péče, terapeuti nebo programoví manažeři v prostředích od škol, klinik a nemocnic, až po skupinové domy a rehabilitační centra. Studenti s vysokoškolským vzděláním v jakémkoli předmětu mohou požádat o přijetí.

Hlavní body programu

Naše pokročilé certifikační programy poskytují studentům nejen špičkové znalosti, ale i personalizovanou výuku a zapojení se do online učebního prostředí. Třídy nabízejí také příležitosti pro praktické školení a úkoly, které podporují individuální zájmy a cíle. Většina kurzů zahrnuje požadovanou součást terénní práce, během níž studenti pozorují populaci v inkluzivním nebo specializovaném prostředí; pomáhat ve vhodné kapacitě; a získat více pohledů na své zkušenosti prostřednictvím skupinových diskusí s fakultou a vrstevníky.

Získáním jednoho z našich certifikátů na úrovni absolventů se věnujete pozornost vašim odborným znalostem a prokazujete svůj závazek k profesionálnímu rozvoji.

Snímka fakulty

Pavan J. Antony, Ed.D., docent, programový ředitel

Dr. Antony byl učitelem a správcem speciálního vzdělávání, dříve než získal doktorát a připojil se k fakultě Ruth S. Ammon School of Education. On a jeho kolega, Dr. Stephen Shore, jsou spoluautory knihy College for Students with Disabilities: My Do Belong.

Stephen Shore, Ed.D., klinický asistent, programový poradce

Dr. Shore je mezinárodně uznávaný odborník na vzdělávání autismu a autismu, konzultant, řečník a autor. Dodal více než 120 prezentací v 47 zemích a napsal tři knihy:

 • Za stěnou: osobní zkušenosti s autismem a Aspergerovým syndromem
 • Zeptejte se a řekněte: Self-Advocacy a Disclosure pro lidi na Autism Spectrum
 • Pochopení autismu pro dudáky

Přítel Dr. Shore a jeho kolega, proslulý aktivista pro práva v oblasti autismu Dr. Temple Grandin, Ph.D., napsal dopředu každému ze svých knih.

Výhody programu

 • Významná fakulta
 • Profesionální pověření s vysokou hodnotou a poptávkou
 • Naučte se tím, že využijete náš vzdělávací přístup k výuce
 • Pohodlné 100 procent on-line, instruktor-řízený formát s třídami koná každý druhý týden
 • Osobní, podpůrný étos zaměřený na studenty
 • Pokročilá ASMD vede k anotaci státu v New Yorku v případě závažných nebo vícenásobných postižení
 • Pro přijetí není požadováno GRE

O vzdělávací škole Ruth S. Ammon

Adelphiova školní škola se věnuje excelence ve vzdělávání a poskytování příležitostí pro profesní růst vytvářením autentických akademických a terénních zkušeností, kultivováním úcty k různorodé populaci, kterou sloužíme, přijímáním etických praktik a přípravou našich studentů, aby se staly reflexními změnami prostřednictvím výzkumu, spolupráce a vedení.

Naše vzdělávací filozofie zdůrazňuje význam učení prostřednictvím smysluplné činnosti a reflexe v rámci společenství učitelů a pedagogů. Poznáváme učení jako společensko-kulturní dynamiku a jako takové naše třídy jsou vymezeny v kulturním, historickém a hmotném kontextu různých populací, kterým sloužíme. Naše filozofie vede k společným společenstvím, které ctí hlasy všech a drží největší slib pro individuální i kolektivní efektivitu.

Vzhledem k tomu, že samotní učitelé po celém světě hodnotí tvůrčí projev a umělecký průzkum osobního a profesního růstu a jsou odhodláni rozpoznat a reagovat na potřeby našich studentů prostřednictvím rozvoje vedoucích, technologických a komunikačních dovedností.

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace June 2, 2018
Doba a cena
This course is
Online forma
Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Price
Cena
Contact school
Information
Deadline
Contact school
Locations
Spojené státy americké - Garden City, New York
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Contact school
Datum ukončení Contact school
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Garden City, New York
Termín odevzdání přihlášek Contact school
Datum ukončení Contact school