Přečtěte si oficiální popis

Získejte odborné znalosti, získáte uznání a nastavte se na kariérní postup s našimi certifikačními programy.

Připravte se na hluboce obohacující kariéru s on-line pokročilými certifikačními programy v autismu a těžkých nebo vícenásobných zdravotních postiženích (Advanced ASMD) a poruchách autistického spektra (Advanced ASD), které nabízí Škola vzdělávání Ruth S. Ammon. Programy vám poskytují mimořádně bohaté zkušenosti s učením, znalosti, které můžete okamžitě aplikovat na pracoviště a cenné vzdělávací pověření.

Nabízejí také jedinečnou možnost studovat a získat náhled od Stephen Shore, Ed.D., národně uznávaného akademika a členu fakulty Adelphi University jehož odbornost je plně informována jeho zkušenostmi žijícími v autistickém spektru.

Jak pokročilé ASMD, tak pokročilé ASD zdůrazňují přístup k rozvíjení života. Studenti se nejen učí multidisciplinární strategie a metody pro diagnostiku, hodnocení a intervence, ale také získají odborné znalosti v oblasti přizpůsobování osvědčených postupů individuálním potřebám - v každé fázi života.

Dr. Shore a jeho kolega, Pavan J. Anthony, Ed.D., vytvořili učební osnovy po konzultaci s odborníky z praxe a národně uznávanými vůdci v oboru, včetně autorů některých studentů učebnic čtených ve třídě. Každý z těchto plně online, 12-úvěrových, instruktor-vedl programy mohou být dokončeny v jednom roce.

Pokročilý certifikát v autismu a závažné nebo vícenásobné postižení:

Online Pokročilá ASMD je zaměřena na speciální pedagogy, všeobecné pedagogy, poskytovatele služeb a školní psychology. Studenti musí mít magisterský titul pro přijetí a mnozí z nich mají tyto pověření:

 • Certifikát pro výuku speciálního vzdělávání, neslyšících a sluchově postižených, nevidomých a slabozrakých a osob s postižením řeči a sluchu
 • Osvědčení o speciálním vzdělávání v raném dětství, speciálním vzdělávání v dětství, speciálním vzdělávání středního věku, speciálním vzdělávání dospívajících, neslyšících a neslyšících, nevidomých a zrakově postižených a řečnických a jazykových postiženích

Studenti v Pokročilé ASMD si mohou vybrat specializaci Autism Specialization nebo Těžké nebo Vícenásobné postižení. Dokončení buď vede k anotaci státu New York při těžkých a vícenásobných postiženích a může se vztahovat i na požadavky na rozšíření certifikátů v jiných státech.

Hlavní body programu

Naše pokročilé certifikační programy poskytují studentům nejen špičkové znalosti, ale i personalizovanou výuku a zapojení se do online učebního prostředí. Třídy nabízejí také příležitosti pro praktické školení a úkoly, které podporují individuální zájmy a cíle. Většina kurzů zahrnuje požadovanou součást terénní práce, během níž studenti pozorují populaci v inkluzivním nebo specializovaném prostředí; pomáhat ve vhodné kapacitě; a získat více pohledů na své zkušenosti prostřednictvím skupinových diskusí s fakultou a vrstevníky.

Získáním jednoho z našich certifikátů na úrovni absolventů se věnujete pozornost vašim odborným znalostem a prokazujete svůj závazek k profesionálnímu rozvoji.

Snímka fakulty

Pavan J. Antony, Ed.D., docent, programový ředitel

Dr. Antony byl učitelem a správcem speciálního vzdělávání, dříve než získal doktorát a připojil se k fakultě Ruth S. Ammon School of Education. On a jeho kolega, Dr. Stephen Shore, jsou spoluautory knihy College for Students with Disabilities: My Do Belong.

Stephen Shore, Ed.D., klinický asistent, programový poradce

Dr. Shore je mezinárodně uznávaný odborník na vzdělávání autismu a autismu, konzultant, řečník a autor. Dodal více než 120 prezentací v 47 zemích a napsal tři knihy:

 • Za stěnou: osobní zkušenosti s autismem a Aspergerovým syndromem
 • Zeptejte se a řekněte: Self-Advocacy a Disclosure pro lidi na Autism Spectrum
 • Pochopení autismu pro dudáky

Přítel Dr. Shore a jeho kolega, proslulý aktivista pro práva v oblasti autismu Dr. Temple Grandin, Ph.D., napsal dopředu každému ze svých knih.

Výhody programu

 • Významná fakulta
 • Profesionální pověření s vysokou hodnotou a poptávkou
 • Naučte se tím, že využijete náš vzdělávací přístup k výuce
 • Pohodlné 100 procent on-line, instruktor-řízený formát s třídami koná každý druhý týden
 • Osobní, podpůrný étos zaměřený na studenty
 • Pokročilá ASMD vede k anotaci státu v New Yorku v případě závažných nebo vícenásobných postižení
 • Pro přijetí není požadováno GRE

O vzdělávací škole Ruth S. Ammon

Adelphiova školní škola se věnuje excelence ve vzdělávání a poskytování příležitostí pro profesní růst vytvářením autentických akademických a terénních zkušeností, kultivováním úcty k různorodé populaci, kterou sloužíme, přijímáním etických praktik a přípravou našich studentů, aby se staly reflexními změnami prostřednictvím výzkumu, spolupráce a vedení.

Naše vzdělávací filozofie zdůrazňuje význam učení prostřednictvím smysluplné činnosti a reflexe v rámci společenství učitelů a pedagogů. Poznáváme učení jako společensko-kulturní dynamiku a jako takové naše třídy jsou vymezeny v kulturním, historickém a hmotném kontextu různých populací, kterým sloužíme. Naše filozofie vede k společným společenstvím, které ctí hlasy všech a drží největší slib pro individuální i kolektivní efektivitu.

Vzhledem k tomu, že samotní učitelé po celém světě hodnotí tvůrčí projev a umělecký průzkum osobního a profesního růstu a jsou odhodláni rozpoznat a reagovat na potřeby našich studentů prostřednictvím rozvoje vedoucích, technologických a komunikačních dovedností.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z Adelphi University »

Poslední aktualizace June 2, 2018
This course is Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Price
Contact school
Deadline
Contact school
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Contact school
Termín odevzdání přihlášek
Contact school

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Contact school
End Date
Contact school