Přečtěte si oficiální popis

Pokročilý program pro správu klubů

Navrženy pro stávající golfové nadřízené a manažery, aby dále rozvíjeli své znalosti, dovednosti a učí se o nejlepší praxi v oboru

Program PGA IGI Advanced Club Management (zahrnující BSB61015 Advanced Diploma of Leadership and Management) je manažerská kvalifikace, která zahrnuje principy osvědčených postupů pro použití v odvětví správy klubů.

Studijní obsah byl vybrán tak, aby odrážel vzdělávací potřeby golfového a klubového managementu a pokrýval širokou škálu předmětů manažerů klubu v dnešním obchodním prostředí. Tento program Advanced Diploma je podporován výhradně společností Golf Management Australia (GMA).

Program Advanced Club Management je ideální pro manažery, kteří potřebují ověřit své stávající dovednosti v oblasti řízení klubu, nebo se snaží zlepšit své současné znalosti a dovednosti, které mají posílit svou kariéru v řízení.

Program je relevantní pro lidi na pozicích v klubech, jako je generální manažer, manažer klubu nebo domu, asistent manažer, finanční manažer, provozní manažer, superintendenti golfových hřišť nebo profesionálové PGA.

Studium programu Advanced Club Management probíhá prostřednictvím online distančního vzdělávání prostřednictvím e-learningových platforem. To nabízí studentům flexibilní učební prostředí, správu studia na dálku a čas kolem stávajících pracovních a jiných životních závazků.

Kvalifikace může napomáhat kariérnímu postupu na úrovni klubu a generálního ředitele v celé Austrálii a na celém světě. Po úspěšném dokončení studia absolvují studenti s kvalifikací BSB61015 Advanced Diploma of Leadership and Management.

Program Poplatek za školné - 10 000 USD

E-Learning

Pokročilý program pro správu klubu je program studia na dálku, který je dodáván výhradně prostřednictvím on-line učení. Studenti dokončí své studium prostřednictvím e-learningové platformy PGA The Fairway.

Po celou dobu studia Fairway je váš domov jako student. Na portálu Fairway najdete všechny vaše zdroje e-learningu, jako jsou údaje o jednotkách, položky hodnocení a přístupový bod k programu PGA IGI Program Manager. Položky hodnocení, které jsou součástí studie, jsou navrženy tak, aby vám pomohly ve vašem prostředí řízení klubu.

Během trvání programu Advanced Club Management budete mít přístup k webovým vysíláním a webovým seminářům ve vybraných kompetencích. Ty budou poskytovány profesionály z oboru v oblastech jejich odborných znalostí, které vám poskytnou současné trendy v oboru a znalosti související s studijním programem.

OBSAH KURZU

Program Advanced Club Management poskytuje manažerům klubu cílené vzdělávání v oblasti obchodu a řízení. Programový obsah se zaměřuje na specifické dovednosti a znalosti požadované vedoucím klubu v dnešním průmyslu - poskytování dalšího vzdělávání pro budoucí profesní rozvoj studentů. Kvalifikace BSB61015 Advanced Diploma of Leadership and Management se skládá z 12 jednotek kompetence. Jsou dodávány ve čtyřech klastrech studia, zaměřených na obsah specifický pro daný průmysl, jako jsou:

  • Finanční řízení
  • Strategické plánování
  • Klubový marketing
  • Vedení a vedení týmu
  • Obchodní plánování
  • Soulad s předpisy
  • Klubová udržitelnost

Po celou dobu studia máte kontakt se specializovaným manažerem programu PGA IGI. Budou vaším kontaktním místem během trvání studia, když budete postupovat přes 12 jednotek studia.

Všichni studenti, kteří studují kvalifikaci, mají možnost požádat o přímý kredit nebo uznání předchozího vzdělávání (RPL) pro BSB61015 Advanced Diploma of Leadership and Management. Délka kurzu pro pokročilý diplom vedoucích pracovníků a řízení je nejvýše dva roky.

JAK SE PŘIHLÁSIT

Aplikace ke studiu programu Advanced Diploma of Management jsou otevřeny po celý rok, přičemž noví studenti mohou začít ve zvoleném měsíčním příjmu.

Vstupní požadavky pro Advanced Diploma of Leadership and Management jsou:

  • Dokončení australského ročníku 12 studií nebo vysokoškolských kvalifikací.
  • 18 let a více

Pro rok 2017 jsou počty nových studentů následující:

Měsíční příjem:

Únor - prosinec Žádosti o program budou předány společnosti PGA IGI emailem a poštou.

Program se vyučuje na:
Angličtina
This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
10,000 AUD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date