Read the Official Description

Pokročilé fotografování kurz

Chcete pracovat jako fotograf? Pokud chcete rozvíjet svou kariéru v tomto oboru, nabízíme on CPA pokročilý kurz fotografování. Budete připraveni pracovat jak ve světě fotografie, nebo pracovat jako asistent, zejména v reklamě, ale aniž by se zapomínalo další odvětví jako je vývoj událostí a představení, vývoji zpráv, pracující v médiích, atd..

Tento moderní fotografie je samozřejmě trénovat, abyste zvládnout s lehkostí cíl jak digitální fotoaparáty a filmové kamery. Naučte se ovládat světla, ať už přírodní nebo umělé, jsou dva hlavní nástroje používané postprodukce: Capture One a Adobe Lightroom a držet krok s technologickým vývojem v oblasti fotografie.

Znát střílet fotografii trh a reklamní fotografii. Nezavírejte dveře a už se rozhodnete pro velký trénink s profesionálními očekávání. Pracovní příležitosti tohoto kurzu pokročilé fotografování jsou obrovské. Zjistěte, jak se dostat to hned!

Requisitos: S fotoaparátem fotit ve formátu RAW a počítač, který pracuje na 64 bitů a minimálně 4 GB RAM (systém Windows 7 dále).

AGENDA

  1. Fotografie a světlo
  2. Složení
  3. Kamera
  4. Sociální zpráva
  5. Nahrávání videa s DSLR
  6. Postprodukce: Adobe Lightroom 4
  7. Příspěvek II Capture One
  8. Společnost fotografování

See 30 more programs offered by CPA Online »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
300 hodin
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sep 2019
End Date
Application deadline

Sep 2019

Location
Application deadline
End Date