Podporovat výuku a učení ve školách (QCF) - úroveň 3-chodové

Všeobecné informace

Popis programu

Podpůrný Výuka a vzdělávání ve školách úrovni 3 kurzu je studující 16+, kteří mají zájem o práci ve škole, a to zejména v roli asistenta pedagoga, Classroom Assistant nebo Learning Support Assistant k dispozici.

Cílem kurzu je umožnit studentům pochopit role a odpovědnosti, které jsou zapojeny v podpoře výuky a učení ve školách, a poskytuje příležitost rozvíjet dovednosti a znalosti potřebné k tomu účinně a self-režie způsobem dělat.

Rovněž připravuje studenty na podporu učitelů a dodávku osnov ve škole, stejně jako rozvoj dovedností na pomoc dětem a mladým lidem rozvíjet sebevědomí, samostatnost a schopnosti učit se.

Kurz usiluje o další rozvoj odborných a technických dovedností a znalostí a pochopení významu pozitivních vztahů v rámci školního prostředí.

Tento kurz poskytuje úspěšným studentům s kvalifikací uvedenou v Kvalifikace a Credit Framework (QCF) Databáze s 32 kredity.

UPOZORNĚNÍ: Pracovní stáže v rámci školního prostředí minimálně 50 hodin je nutné k dokončení této volby Level 3 kvalifikace při podpoře vyučování a učení ve školách má za cíl poskytnout postup na NVQ při podpoře vyučování a učení ve školách a také poskytuje postup do zaměstnání , Žáci mohou také pokrok k dosažení stavu HLTA.

To je založeno kvalifikace způsobilost vhodné pro všechny role ve školách, včetně pracovníků webu, administrátory apod stejně jako ti, kteří pracují přímo s dětmi a mladými lidmi.

Usiluje o rozvoj znalostí a pochopení, že všichni, kdo pracují ve školním prostředí bude potřebovat a pokrývá oblasti, jako je například zajištění, komunikace a porozumění kontextu školy.

Předmět pokrývá následujících 11 Povinné jednotek:

  • Jednotka 1: Pochopení dítě a mladý člověk Development. (L / 601/1693)
  • Lekce 2: Pochopit, jak ochránit blaho dětí a mládeže. (Y / 601/1695)
  • Jednotka 3: Podpora dětí a mládeže Zdraví a bezpečnost. (D / 601/1696)
  • Lekce 4: Zapojit se do osobního rozvoje v nastavení mladých lidí. (A / 601/1429)
  • Jednotka 5: Podpora vzdělávacích aktivit. (F / 601/4073)
  • Unit 6: podpora dětí a pozitivní chování mladých lidí. (A / 601/4069)
  • Jednotka 7: Rozvoj profesionální vztahy s dětmi, mládež a dospělé. (H / 601/4065)
  • Lekce 9: Podpora hodnocení pro učení. (A / 601/4072)
  • Unit 10: Komunikace a profesionální vztahy s dětmi, mládež a dospělé. (F / 601/3327)
  • Unit 11: Školy jako organizace. (A / 601/3326)

Předpoklady

Neexistují žádné zvláštní požadavky pro vstup, i když nemůže dokončit tento kurz, pokud máte vhodnou umístění pro sběr svou práci na bázi důkazy pro přiřazení kurzu.

Doba trvání a podpora Course

Studenti se mohou zaregistrovat kdykoliv a mají celý rok dokončit svá studia. Máte také přístup k osobním lektorem poštou nebo e-mailem na období 12 měsíců. Vzhledem k tomu, kurz je samostudium můžete dokončit za pouhých nebo tak dlouho dobu, jak si přejete.

Posouzení

Studenti jsou povinni sestavit portfolio důkazů, které jsou jejich učení proti každému z hodnotících kritérií kurzu. Bližší informace jsou posuzovány lektorem. Někteří portfolio důkazy budou muset být svědkem kvalifikovanou osobou na pracovišti, a proto musí být studenti zaměstnáni ve škole nebo zařídit a dokončit umístění praxe.

Poslední aktualizace Únor 2017

Informace o škole

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing ... Čtěte více

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing our own course materials we are also agents for many other top distance learning providers and currently offer over 250 distance learning courses through the Distance Learning Centre website and we are also an authorised partner for distributing the official CIW Self Study Kits. Méně