Podporovat výuku a učení ve školách (QCF) - úroveň 2 Kurz

Všeobecné informace

Popis programu

Distance Learning Centre, které vyjadřuje podporu Výuka a vzdělávání ve školách - Level 2 domácí studijní kurz je k dispozici pro studenty ve věku nad 16 let, kteří mají zájem o práci ve škole v roli vyučování nebo třídě asistent nebo asistentka Learning Support. Je to kvalifikace na bázi pravomoc, která vyžaduje, aby studenti být použity ve školním prostředí nebo být dobrovolné rozmístění alespoň 50 hodin celkem.

Level NCFE 2 Podpora Výuka a vzdělávání ve školách kvalifikaci je celostátně uznávané studijní program.

Tento kurz poskytuje úspěšným studentům s kvalifikací Level 2 Certificate uvedena na Kvalifikace a Credit Framework (QCF) Databáze s 30 kreditů.

Předmět pokrývá následujících 11 Povinné jednotek:

 • Unit 1 - Child and Development mladý člověk
 • Unit 2 - Podpora výukových činností
 • Unit 3 - Zajištění blaho dětí a mládeže
 • Unit 4 - Komunikační a profesionální vztahy s dětmi, mládež a dospělé
 • Unit 5 - Rovnost, diverzity a začlenění do práce s dětmi a mládeží
 • Unit 6 - pomoci zlepšit vlastní a tým praxe ve školách
 • Unit 7 - Udržovat a podpůrné vztahy s dětmi a mladými lidmi
 • Unit 8 - Podpora dětí a mladých lidí Zdraví a bezpečnost
 • Jednotkové 9 - Podpora dětí a mladých lidí Positive Behaviour
 • Unit 10 - Školy jako organizací
 • Unit 11 - Připravit a udržovat vzdělávacího prostředí

Předpoklady

Neexistují žádné zvláštní požadavky pro vstup, i když nemůže dokončit tento kurz, pokud máte vhodnou umístění pro sběr svou práci na bázi důkazy pro přiřazení kurzu.

Doba trvání a podpora Course

Studenti se mohou zaregistrovat kdykoliv a mají celý rok dokončit svá studia. Máte také přístup k osobním lektorem poštou nebo e-mailem na období 12 měsíců. Vzhledem k tomu, kurz je samostudium můžete dokončit za pouhých nebo tak dlouho dobu, jak si přejete.

Posouzení

Studenti jsou povinni sestavit portfolio důkazů, které jsou jejich učení proti každému z hodnotících kritérií kurzu. Bližší informace jsou posuzovány lektorem. Někteří portfolio důkazy budou muset být svědkem kvalifikovanou osobou na pracovišti, a proto musí být studenti zaměstnáni ve škole nebo zařídit a dokončit umístění praxe.

Poslední aktualizace Úno 2017

Informace o škole

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing ... Čtěte více

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing our own course materials we are also agents for many other top distance learning providers and currently offer over 250 distance learning courses through the Distance Learning Centre website and we are also an authorised partner for distributing the official CIW Self Study Kits. Méně