Podpora práce ve školách (QCF) - úroveň 2 Kurz

Všeobecné informace

Popis programu

Podpůrný pracují ve školách Level 2 kurzu je studující 16+, kteří mají zájem o práci ve škole, a to zejména v roli asistenta pedagoga, Classroom Assistant nebo Learning Support Assistant k dispozici.

To je založeno kvalifikace znalosti vhodné pro všechny role podpůrného personálu ve školách, včetně pracovníků webu, administrátory apod stejně jako ti, kteří pracují přímo s dětmi a mladými lidmi.

Usiluje o rozvoj znalostí a pochopení, že všichni, kdo pracují ve školním prostředí bude potřebovat a pokrývá oblasti, jako je například zajištění, komunikace a porozumění kontextu školy.

Jak je to kvalifikace založené na znalostech, to může být pořízena studenty dosud používaných ve škole, jakož i poskytování počáteční výcvikový / indukce pro ty nové v příspěvku.

Tato kvalifikace byla akreditována na kvalifikaci a Credit Framework databáze. Jedná se o ocenění úrovně 2 a má 12 kreditů.

Kurz pokrývá následující 5 Povinné jednotek:

  • Jednotka 1: Dítě a vývoj mladý člověk
  • Lekce 2: zajistit dobré životní podmínky dětí a mladých lidí
  • Jednotka 3: Komunikační a profesionální vztahy s dětmi, mládež a dospělé
  • Lekce 4: rovnost, rozmanitost a začlenění do práce s dětmi a mládeží
  • Jednotka 5: Školy jako organizace

Předpoklady

Neexistují žádné zvláštní vstupní požadavky.

Doba trvání a podpora Course

Studenti se mohou zaregistrovat kdykoliv a mají celý rok dokončit svá studia. Máte také přístup k osobním lektorem poštou nebo e-mailem na období 12 měsíců. Vzhledem k tomu, kurz je samostudium můžete dokončit za pouhých nebo tak dlouho dobu, jak si přejete.

Posouzení

Kurz se posuzuje řadu písemných úkolů, které jsou předkládány pak označených lektorem. Neexistuje žádný vnější vyšetření nutné.

Poslední aktualizace Únor 2017

Informace o škole

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing ... Čtěte více

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing our own course materials we are also agents for many other top distance learning providers and currently offer over 250 distance learning courses through the Distance Learning Centre website and we are also an authorised partner for distributing the official CIW Self Study Kits. Méně