Podnikový a administrativní management Graduate Diploma (úroveň 6 postgraduální MBA záznam)

Online Business School

Popis programu

Read the Official Description

Podnikový a administrativní management Graduate Diploma (úroveň 6 postgraduální MBA záznam)

Online Business School

Úspěšný absolventský stupeň 6 120. Diplom v oboru podnikání a administrativního managementu tvoří 10 modulů a 6 písemných úkolů a každý modul se skládá z přibližně 40 hodin výuky. Během dokončení online Business Diploma budou mít studenti přístup k různým studijním zdrojům, jako jsou podpora učitelů a webinářů, fórum sociálního učení a další materiály, které pomohou při dokončení studia v oboru.

Tento kurz bude nejvhodnější pro osoby, které jsou starší 25 let a mají 5 let řídící pracovní zkušenosti a nemají titul, ale chtějí studovat na MBA nebo postgraduální obchodní program. Po úspěšném absolvování kurzu budou studenti schopni se přihlásit na náš level7 Postgraduate Diploma in Strategic Management nebo na řadu dalších postgraduálních kurzů.

Kurzovné

Poplatek za zápis do kurzu úrovně 6 je £ 1200 .

Studenti mohou platbu provést jedním z následujících způsobů:

 • Kreditní nebo debetní karta
 • Bankovní převod
 • Bezúročné měsíční splátky
 • Paypal
 • Západní unie

Univerzitní pokrok

Po dokončení tohoto kurzu budou mít studenti možnost požádat o přijetí do úplného programu MBA z celé řady britských univerzit. Alternativně se studenti mohou rozhodnout pro studium našeho diplomu na úrovni 7 v strategickém řízení a poté pokračovat v dokončení MBA Top Up na řadě britských univerzit.

Přehled kurzu

Kurz absolventa Business and Management se skládá z 10 modulů a písemných úkolů. Každý modul se skládá z 40 hodin učení s využitím materiálů s dodatečným doplňkovým materiálem 30 až 50 hodin, které zahrnují doporučené cvičení, doporučené četby, internetové zdroje a samočinné testy.

Jsem pro tento program způsobilý?

Program úrovně 6 je určen pro dospělé neúspěšné absolventy (ve věku 25 let nebo starší), kteří mají pětiletou manažerskou praxi a chtějí studovat na MBA.

Výpis modulu na úrovni 6

IT v podnikání

Existují jasné důkazy o tom, že informační technologie poskytují konkurenční výhodu, bez ohledu na podnikovou sféru, kterou organizace provozuje, tento modul posuzuje klady i zápory využití informačních technologií v podnikání.

Efektivní komunikace

Informace jsou nejcennějším přínosem v současné organizaci a komunikace je metoda sdílení informací. Na základě informací jsou podnikatelská rozhodnutí učiněna. Takže bez účinné komunikace nemůže organizace jednoduše vykonávat optimální výkon.

Vysoce výkonné týmy

Tento modul je určen jak pro nové, tak pro zkušené manažery. S využitím kombinace informací, osobních a týmových aktivit se snaží pomáhat studentům rozvíjet nové dovednosti v budování týmu nebo upřesnit a rozšiřovat schopnosti budování týmu, které již mají.

Vůdčí schopnosti

Dobré vedení je nezbytné pro úspěch v jakékoli organizaci, ať již v soukromém nebo veřejném sektoru. Dnešní rychlá změna v podobě neustále se měnícího konkurenčního prostředí, inovací v oblasti technologií a měnících se ekonomických podmínek vedla k poznání, že vedení je dovednost, kterou je třeba rozvíjet.

Manažerská sada nástrojů

Existují doslova tisíce nástrojů a modelů řízení, které lze použít pro analýzu, řešení problémů a rozvoj strategií. Trik pro praktického manažera je zvládnout několik, které jsou všestranné a které lze použít ve většině situací, se kterými se pravděpodobně setkáte.

Řízení a používání financí

Tento modul pokrývá klíčové oblasti účetnictví, jak je patrné z obchodního hlediska. Vysvětluje, jak účetnictví může informovat a řídit rozhodnutí vedení.

Řízení a používání marketingu

Zaměření marketingu je na spokojenost zákazníka a zákazníka - uspokojování potřeb zákazníků prostřednictvím produktů / služeb, které prodáváme, a nabízet zákazníkovi to, co vnímá jako hodnotu. Dnes zákazníci mají vyšší a vyšší očekávání ohledně kvality, služeb a hodnoty.

Správa organizací

Zaměření na vytváření správného typu organizace je dnes velice důležité, protože je známo, že struktura, kultura a řízení organizace mají obrovský vliv na organizační výkony.

Osobní účinnost

Takže co je osobní účinnost? Osobní účinnost pokrývá ty schopnosti a schopnosti, které potřebujeme, bez ohledu na naši práci, status nebo profesní zázemí. Osobní efektivita spočívá v používání klíčových dovedností, které jsme zjistili, abychom dosáhli vyšší produktivitě a úspěšných výsledků - ať už na podnikatelském nebo osobním základě.

Kvalita a dokonalost

Slova kvalita a excelence jsou používána v nejrůznějších kontextech v organizacích. Mluvíme o kvalitním produktu, kvalitní firmě, vynikajícím obchodním postupem nebo vynikajícím servisem. Tak co přesně máme na mysli tyto pojmy? Kvalita znamená splnění specifikací? Znamená to produkt nebo službu bez vad? Znamená to vynikající výkon?

Písemné úkoly

Podnikový a administrativní manažerský kurz ATHE Level 6 má 10 modulů a 6 písemných úkolů. Po dokončení modulů budou mít studenti přístup k úkolům. Přiřazení jsou přibližně 3000 až 5000 slov. Studentům je poskytována podpora modulů a úkolů prostřednictvím části "Tutor" učební platformy.

Studenti budou muset vyplnit 6 z 8 jednotek zadání uvedených níže:

 1. Strategické řízení
 2. Dynamika vedení
 3. Manažerské informační systémy pro podnikání
 4. Pokročilé finance pro rozhodování
 5. Marketingové řízení v podnikání
 6. Zaměření zákazníka na strategickou výhodu
 7. Vůdčí schopnosti
 8. Řízení rizik v podnikání

Více informací o jednotkách úrovně 6 naleznete zde https://athe.co.uk/level-6-business-and-administrative-management-qualification/

Kariérní cesta

Během studia pro on-line diplom v oboru řízení podniku získají studenti dovednosti v oblasti vedení, financí a marketingu. Po úspěšném absolvování kurzu mohou studenti pracovat na pozicích v oblasti obchodu, financí nebo jako nezávislí konzultanti.

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace June 25, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
700 - 900 hodin
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
1,200 GBP
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Coventry, England
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Spojené království - Coventry, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu