Read the Official Description

Absolvent postgraduálního studia 6 120 kreditů Diplom v oboru podnikání a administrativního managementu tvoří 10 modulů a 6 písemných úkolů a každý modul se skládá z přibližně 40 hodin výuky. Během dokončení online Business Diploma budou mít studenti přístup k různým studijním zdrojům, jako jsou podpora učitelů a webinářů, fórum sociálního učení a další materiály, které pomohou při dokončení studia v oboru.

Tento kurz bude nejvhodnější pro osoby, které jsou starší 25 let a mají 5 let řídící pracovní zkušenosti a nemají titul, ale chtějí studovat na MBA nebo postgraduální obchodní program. Po úspěšném absolvování kurzu budou studenti schopni se přihlásit na náš postgraduální diplom v oboru strategického managementu Level 7 nebo řadu dalších postgraduálních kurzů.


Kurzovné

Poplatek za zařazení do kurzu úrovně 6 je 1500 GBP .

Studenti mohou platbu provést jedním z následujících způsobů:

 • Kreditní nebo debetní karta
 • Bankovní převod
 • Bezúročné měsíční splátky
 • Paypal
 • západní unie

Náklady zahrnují:

 • Celý materiál kurzu, včetně online modulů a písemných úkolů.
 • Osobní poradce s 1-2-1 Skype relácí
 • Vyhrazená podpora studentů
 • Přístup k on-line fóru sociálního učení
 • Přiřazení a zpětná vazba
 • ZDARMA NUS Extra karta v hodnotě 12,00 liber
 • ZDARMA Laptop
 • Volný životopis Psaní pomoc při dokončení kurzu.


Přehled kurzu

Kurz absolventa Business and Management se skládá z 10 modulů a písemných úkolů. Každý modul se skládá z 40 hodin učení s využitím materiálů s dodatečným doplňkovým materiálem 30 až 50 hodin, které zahrnují doporučené cvičení, doporučené četby, internetové zdroje a samočinné testy.


Písemné úkoly

Podnikový a administrativní manažerský kurz ATHE Level 6 má 10 modulů a 6 písemných úkolů. Po dokončení modulů budou mít studenti přístup k úkolům. Přiřazení je přibližně 5000 až 8000 slov. Studentům je poskytována podpora modulů a úkolů prostřednictvím části "Tutor" učební platformy.

Studenti budou muset vyplnit 6 z 8 jednotek zadání uvedených níže:

 1. Strategické řízení
 2. Dynamika vedení
 3. Manažerské informační systémy pro podnikání
 4. Pokročilé finance pro rozhodování
 5. Marketingové řízení v podnikání
 6. Zaměření zákazníka na strategickou výhodu
 7. Vůdčí schopnosti
 8. Řízení rizik v podnikání

Více informací o jednotkách úrovně 6 naleznete zde https://athe.co.uk/level-6-business-and-administrative-management-qualification/


Jsem pro tento program způsobilý?

Program úrovně 6 je určen pro dospělé neúspěšné absolventy (ve věku 25 let nebo starší), kteří mají pětiletou manažerskou praxi a chtějí studovat na MBA.


Univerzitní pokrok

Po dokončení tohoto kurzu budou mít studenti možnost požádat o přijetí do úplného programu MBA z celé řady britských univerzit. Alternativně se studenti mohou rozhodnout pro studium našeho diplomu na úrovni 7 v strategickém řízení a poté pokračovat v dokončení MBA Top Up na řadě britských univerzit.


Kariérní cesta

Během studia pro on-line diplom v oboru řízení podniku získají studenti dovednosti v oblasti vedení, financí a marketingu. Po úspěšném absolvování kurzu mohou studenti pracovat na pozicích v oblasti obchodu, financí nebo jako nezávislí konzultanti.

Program taught in:
Angličtina

See 12 more programs offered by Online Business School »

Last updated February 12, 2019
This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
700 - 900 hodin
Kombinované
Denní studium
Price
1,500 GBP
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date