close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

PhD je zkratka latinského výrazu philosophiae doctor, což znamená doktor filozofie. Ve většině případů představuje nejvyšší stupeň nabízený v poli. Studenti jsou zpravidla způsobilí pouze po absolvování bakalářského i postgraduálního studia. Doktorské programy se liší v délce, ale většina trvá od tří do deseti let. Co je doktorské studium v ​​oblasti podni… Čtěte více

PhD je zkratka latinského výrazu philosophiae doctor, což znamená doktor filozofie. Ve většině případů představuje nejvyšší stupeň nabízený v poli. Studenti jsou zpravidla způsobilí pouze po absolvování bakalářského i postgraduálního studia. Doktorské programy se liší v délce, ale většina trvá od tří do deseti let.

Co je doktorské studium v ​​oblasti podnikání? Podnikatel je někdo, kdo vyvíjí, organizuje a řídí podnikání. Zatímco se to často týká malých podniků, podnikatelé s úspěšnými výsledky a finanční podporou mohou najít také větší společnosti. Úspěšné podnikání vyžaduje identifikaci lukrativního potenciálního trhu, inovativní metodu přístupu k uvedenému trhu a efektivní překonání změn podnikání a trhu. Mnoho institucí poučuje o používání softwaru marketingového výzkumu a řízení lidských zdrojů.

Podnikatelský program především rozvíjí komunikační dovednosti, které mohou prospěchům studentů v jejich kariéře a v interakci osobního života. Další všestranné dovednosti zahrnují inovace a adaptivitu.

Mnoho budoucích studentů se obává o náklady na pokročilý stupeň. Vzhledem k rozdílům v délce kurzu, v poplatcích za vysokoškolské vzdělání a ve vnitrostátních politikách je obtížné poskytnout konkrétní cenu za doktorské studium v ​​oblasti podnikání. V závislosti na programu mohou být stipendia nebo stipendia k dispozici za výměnu za práci jako asistenta výuky.

Po absolvování doktorského studia v oboru Podnikání se mnoho lidí zajímá o vytváření společností prostřednictvím vrcholových manažerských pozic, jako jsou generální ředitelé a finanční ředitelé. Inovativní dovednosti, které si studenti vyvinuli, mohou být také prospěšné jako obchodní poradci, kteří pomáhají budoucím začínajícím podnikům. Nekonvenční využívání diplomu by mohlo zahrnovat, že se stane výkonným ředitelem neziskové organizace. Neziskové organizace potřebují ředitele, kteří mohou identifikovat potenciální problémy a vytvořit jedinečná řešení.

Studenti mohou získat tento titul na univerzitách po celém světě. V závislosti na instituci mohou být k dispozici kurzy online, částečně a na plný úvazek. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Curych , Švýcarsko

PhD Podnikání je vysoký stupeň kvalifikace, který byl navržen tak, aby v požadavcích úvahu, které jsou uložené v moderní den obchodním světě s cílem vzdělávání studentů tak, a ... +

PhD Podnikání je vysoký stupeň kvalifikace, který byl navržen tak, aby v požadavcích úvahu, které jsou uložené v moderní den obchodním světě s cílem vzdělávání studentů tak, aby se mohly stát slušné a úspěšné podnikatele moderní doby. -
PhD
Denní studium
Kombinované studium
3 roky
Angličtina
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde