Najděte nejlepší školy a univerzity s bakalářskými programy zde!

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Informatika

Kandidáti, který sleduje on-line PhD Computer Science stupeň by měl být výzkum orientovaný a ovládají programovací jazyky, datové komunikace, počítačové architektury, designu a algoritmické. Většina on-line PhD informatiky programy kombinují s výzkumem v kurzu. Některé programy mohou také vyžadovat po řadě zkoušek v průběhu trvání programu.

Příklady témat studia pro on-line doktorském studijním programu výpočetní techniky včetně zabezpečení databáze, operační systémy, počítačové grafiky a softwarového inženýrství. Kandidáti jsou nutné k dokončení výzkumu vedoucího k získání práce. Absolventi, kteří vlastní on-line PhD informatiky stupně často jít do kariéry jako inženýři počítačový software, počítačové a informační vědců, počítačových a informačních systémů, manažeři, nebo pedagogové v akademické instituci.

Projděte níže uvedených možností a udělat další krok směrem k titulu PhD Online Computer Science!

Čtěte více

Lékař Informační Technologie (DIT)

Walden University
Online forma March 2018 Spojené státy americké USA Online Minneapolis

V Walden je on-line doktor informačních technologií (DIT) programu, mohou studenti získat pokročilé znalosti v oblasti informačních technologií a také získat strategické vůdčí schopnosti potřebné k vedení organizace prostřednictvím kritických problémů IT-související. [+]

Úspěšní lídři v dnešním IT průmyslu mají více než jen technické dovednosti nezbytné pochopit vyvíjející se technologie. Musí také mít základní znalosti o tom, jak organizační strukturu a provozní funkce může ovlivnit růst a úspěch.

V Walden je on-line doktor informačních technologií (DIT) programu, mohou studenti získat pokročilé znalosti v oblasti informačních technologií a také získat strategické vůdčí schopnosti potřebné k vedení organizace prostřednictvím kritických problémů IT-související.

Tento program připravuje studenty pro klíčové IT a vedoucích pozic v rámci organizací a poradenských firem, stejně jako role v akademickém světě. Prostřednictvím problém-založené učení, simulátory, výzkumných seminářů, stáží a jiných vzdělávacích příležitostí, budete analyzovat příslušné IT scénáře vyvíjet řešení, která lze implementovat na vašem pracovišti. Tím, že sleduje své doktorát v oboru informačních technologií, budete zkoumat kvalitativní a kvantitativní výzkumné metody a dokončit doktorské studium prokazuje svou schopnost zkoumat, kritiku, a syntetizovat poznatky, teorie a zkušenosti v oblasti aplikované IT projektu. Osnovy... [-]