Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Doktorát je nejvyšší akademický úspěch, který může učenec získat ve svém oboru. Roky nezávislého výzkumu jsou pro tento stupeň nezbytné. Ti, kteří získají doktor filozofie, dostanou čestný titul "doktor". Co je doktorát ve správních studiích? Je to stupeň, který učí studenty, jak řídit a dohlížet ve své budoucí kariéře. Jedinci, kteří tento program uží… Čtěte více

Doktorát je nejvyšší akademický úspěch, který může učenec získat ve svém oboru. Roky nezávislého výzkumu jsou pro tento stupeň nezbytné. Ti, kteří získají doktor filozofie, dostanou čestný titul "doktor".

Co je doktorát ve správních studiích? Je to stupeň, který učí studenty, jak řídit a dohlížet ve své budoucí kariéře. Jedinci, kteří tento program užívají, mohou provádět originální výzkum a mohou se připravit na kariéru, kterou si zvolí. Někteří učenci se mohou rozhodnout využít svých administrativních dovedností v oblasti podnikání, zatímco jiní se mohou rozhodnout soustředit se na veřejnou správu. Některé kurzy mohou studentům naučit, jak správně řešit otázky řízení nebo obavy, které mohou vzniknout na pracovišti.

Jednotlivci mohou posílit své dovednosti v oblasti vedení a řešení problémů získáním tohoto titulu. Zatímco tyto zlepšené dovednosti mohou těžit z nich ve všech aspektech života, mohou se studenti také naučit používat různé technologické nástroje, které jim mohou pomoci ve svých profesích.

To může být obtížné stanovit ceny doktorských programů, aniž byste nejprve kontaktovali školy. Studenti, kteří mají zájem získat doktorské studium v ​​administrativních studiích, by měli zvážit volání škol podle svého výběru pro informace o přesných cenách.

Získat doktorské studium v ​​administrativních studiích může pomoci učitelům najít kariérní cesty, které je zajímají. Administrátoři škol jsou potřební po celém světě. Studenti, kteří si zvolí toto pole, se mohou stát řediteli, vedoucími pracovníky nebo řediteli programů. Někteří lidé se rozhodli pracovat ve vládě jako úředníci státní správy, vládní distributoři nebo městští manažeři. Díky těmto životně důležitým dovednostem mohou studenti najít širokou škálu pracovních míst, která jsou použitelná pro administrativní studium. Další zaměstnání mohou zahrnovat profesoři, provozní manažeři a výkonní ředitelé.

Pro ty, kteří mají zájem o přijetí doktorského studia v administrativních studiích, existuje mnoho programů k dispozici lokálně, online a celosvětově. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Zürich, Švýcarsko

PhD v oblasti lidských zdrojů je kvalifikace, která je určena pro jednotlivce, kteří získali magisterský titul v příslušném oboru a chtějí dále zvyšovat příležitosti spojené s ... +

PhD v oblasti lidských zdrojů je kvalifikace, která je určena pro jednotlivce, kteří získali magisterský titul v příslušném oboru a chtějí dále zvyšovat příležitosti spojené s kariérou a vývoje. -
PhD
Denní studium
Kombinované
3 roky
Angličtina
Online forma
 
Campus Universitario Europeo
A Coruña, Španělsko +2 Více

Excellent Program Human Resource Doktor filozofie (PhD), si klade za cíl vyškolit studenty v oblasti lidských zdrojů s úplným výhledem i lidských zdrojů v podnicích.

Excellent Program Human Resource Doktor filozofie (PhD), si klade za cíl vyškolit studenty v oblasti lidských zdrojů s úplným výhledem i lidských zdrojů v podnicích. -
PhD
Denní studium
Kombinované
3 roky
Angličtina
Zář 2020
Online forma