Online PhD a DBA programy

PhD nebo doktor filozofie, je postgraduální udělen titul univerzity. To je nejvyšší akademický k dispozici v poli stupeň. Doktorát of Business Administration (DBA) je postgraduální stupeň nabízené obchodní škole nebo obchodní fakulty na univerzitě. Dokončení krychle Online PhD nebo online DBA může mít za následek výrazně lepší kariérní vyhlídky. Pro studenty nebo profesionály se zájmem o vedení, akademické obce, poradenství, výzkumu a podnikání, PhD nebo DBA stupeň může nabídnout výhodu nebo požadovanou kvalifikaci. Mnoho univerzit po celém světě nabízejí Online PhD a online DBA programy. Rozmanitost různých online PhD a DBA programy online může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších Online PhD míry a online DBA níže uvedených programů.

Newly added Online PhD Programs

Walden University

Doktor Veřejné Správy (DPA)

Červenec 11, 2018
S doktorem veřejné správy (DPA) společnosti Walden můžete vést sociální změny a pracovat na řešení problémů správy věcí veřejných. Tento karierně orientovaný, praktický doktorský program vám pomůže připravit se na klíčové role ve vládních, veřejných a neziskových organizacích.

Royal Roads University

Doktor Sociálních Věd

Červenec 10, 2018
Program Doktor společenských věd je prvním stupněm svého druhu v Severní Americe. Aplikuje studium komplexních, reálných problémů v interdisciplinárním a transdisciplinárním rámci. Návrh programu přináší intenzitu výzkumu tradičního doktorátu na aplikované, profesionální zaměření.

Concordia University Chicago - Online Degree Programs

Online EdD / PhD V Oblasti Vedení: Kurikulum A Výuka Specializace

Červen 17, 2018
Concordia University Chicago doktorský program v oblasti vedení se specializací v učebních osnovách a výuce je pro učitele, kteří chtějí pokračovat v programu jako pedagogové a učenci se připravují na vedoucí úlohy ve veřejných nebo soukromých školách.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Online PhD a DBA programy