Online PhD a DBA programy

PhD nebo doktor filozofie, je postgraduální udělen titul univerzity. To je nejvyšší akademický k dispozici v poli stupeň. Doktorát of Business Administration (DBA) je postgraduální stupeň nabízené obchodní škole nebo obchodní fakulty na univerzitě. Dokončení krychle Online PhD nebo online DBA může mít za následek výrazně lepší kariérní vyhlídky. Pro studenty nebo profesionály se zájmem o vedení, akademické obce, poradenství, výzkumu a podnikání, PhD nebo DBA stupeň může nabídnout výhodu nebo požadovanou kvalifikaci. Mnoho univerzit po celém světě nabízejí Online PhD a online DBA programy. Rozmanitost různých online PhD a DBA programy online může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších Online PhD míry a online DBA níže uvedených programů.

Newly added Online PhD Programs

John Academy

Mediální A Public Relations Diplom - CPD

Leden 17, 2018
Chcete se dozvědět, jak používat nástroje public relations pro práci s médii? Pokud ano, pak je tento kurz přizpůsoben pro vás. Popis: Spojení úspěšně s klienty, partnery a širší skupinou je pro většinu organizací důležitou součástí podnikání. Vytváření sítí a vztahy s veřejností je nejlepší strategií, která vám dává motivaci všem kolem sebe. Navíc vy… [+]nikající dovednosti v oblasti vytváření sítí vám umožňují využívat připojení, která již máte, a rozšířit rozsah vaší sítě. Cílem tohoto kurzu je poskytnout praktické výukové a praktické nástroje, dovednosti, které vám po dokončení kurzu zajistí síť. [-]

MIBM GLOBAL

Dba

Prosinec 19, 2017
Náš program DBA je považován za jeden z nejlepších online DBA v Indii, protože je navržen tak, aby vám pomohl zvládnout vyšší odpovědnost a řídit organizační úspěch.

Sabi University

DBA Doktor Podnikové Správy

Leden 10, 2018
Na univerzitě v Sabi připravujeme lidi na zvýšení kvality života společnosti tím, že rozšiřujeme profesionální kapacitu aspiračních podnikatelů a veřejných správců po celém světě.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Online PhD a DBA programy