Online PhD a DBA programy

PhD nebo doktor filozofie, je postgraduální udělen titul univerzity. To je nejvyšší akademický k dispozici v poli stupeň. Doktorát of Business Administration (DBA) je postgraduální stupeň nabízené obchodní škole nebo obchodní fakulty na univerzitě. Dokončení krychle Online PhD nebo online DBA může mít za následek výrazně lepší kariérní vyhlídky. Pro studenty nebo profesionály se zájmem o vedení, akademické obce, poradenství, výzkumu a podnikání, PhD nebo DBA stupeň může nabídnout výhodu nebo požadovanou kvalifikaci. Mnoho univerzit po celém světě nabízejí Online PhD a online DBA programy. Rozmanitost různých online PhD a DBA programy online může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších Online PhD míry a online DBA níže uvedených programů.

Newly added Online PhD Programs

Edureka

Apache Certifikace Výcviku Storm

Červenec 22, 2017
Toto on-line trénink online je navržen tak, aby vás přes silný, distribuovaný výpočetní systém v reálném čase "Apache Storm" pro zpracování rychlých a velkých datových toků.

Los Angeles College of Music

Spolupracovník Ve Výrobě A Nahrávání Hudby

Červenec 22, 2017
Program Associate of Arts v oboru Produkce a nahrávání hudby je 9 čtvrtletí studijního programu na částečný úvazek.

Instituto Artes Visuales

Master Web Design

Červenec 22, 2017
Tréninkový plán se zaměřuje na překlad těchto poznatků k Internetu. Opírat pracovat na realizaci projektů založených na webových standardech. Student zná hlavní web design jazyky jako HTML a CSS, UI-UX, základy reagujících designu nebo WordPress.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Online PhD a DBA programy