Přečtěte si oficiální popis

Hloubková studie strategických finančních otázek v dnešním hospodářství PhD / Doctorate in Finance poskytuje hluboké studium strategických finančních otázek v dnešní ekonomice a poskytuje pevný základ pro provádění komplexního výzkumu v této oblasti.

EXCEL V OBLASTI DYNAMIC FINANCE

PhD / doktorát ve finančnictví je nabízen společně a jako dvoustupňový program univerzity SMC a Universidad Central de Nicaragua.

PhD / doktorát ve financích poskytuje důkladnou studii strategických finančních otázek v dnešní ekonomice a poskytuje pevný základ pro provádění komplexního výzkumu v této oblasti. Vytvořené kurzy a vznikající otázky mají obvykle teoretickou, matematickou a obchodní aplikaci. PhD / doktorát financí je ideální pro osoby s velmi silným finančním zázemím a předchozí finanční vzdělání, které chtějí vyniknout v této velmi dynamické oblasti. Tento program se zaměřuje také na vysokoškolské, vysokoškolské a polytechnické přednášející, kteří hledají důkladný základ pro akademickou kariéru poskytovanou doktorským studiem.

UCN Universidad Central de Nikaragua byla založena v roce 1997 jako soukromá nikaragujská univerzita v Managua v Nikaragui. Byl akreditován Consejo Nacional de Universidades a získal postavení zcela autonomní univerzity s neomezeným udělením pravomocí zákonem Parlamentu a udělením plně autonomního univerzitního statutu vyhláškou prezidenta Nikaragui.

DOBA TRVÁNÍ

Program je zcela flexibilní a jeho trvání závisí na vašem pokroku a na čase a úsilí, které jste připraveni věnovat. Studenti mohou kdykoli zahájit kurzy, je to ctít a podporovat konkrétní agendy našich studentů, kteří pracují hlavně profesionálové na manažerských pozicích. Nicméně na začátku každého kurzu spolu s vaším profesorem vytvoříte plán pro dokončení kurzu.

PŘEHLED KURZU

Hlavní fáze

 • Metodika výzkumu a designu I
 • Metodika a návrh výzkumu II

Stage specializace

 • Derivátové nástroje a trh
 • Komerční a investiční bankovnictví
 • Projektové financování
 • Zkoumání daní a podvodů
 • Řízení výkonnosti

STANOVENÍ DISSERTACE

 • Disertační práce
 • Obhajoba disertační práce

KRITÉRIA PŘIJÍMÁNÍ

Švýcarské centrum řízení vítá kvalifikované žadatele bez diskriminace na základě jejich pohlaví, věku, kulturního, etnického, náboženského a rasového původu. Kandidáti na dálkové vzdělávání jsou přijímáni nepřetržitě.

Přijímací řízení ve Švýcarském řídícím centru stanovuje minimální kritéria, která jsou určena k identifikaci žadatelů, kteří mají dobrý akademický potenciál a kteří projevují kreativitu, kritické myšlení, sociální a morální hodnoty, důkaz znalostí anglického jazyka a silnou motivaci.

POŽADAVKY KURZU

 • Magisterský titul z mezinárodně uznávané akademické instituce
 • Minimálně 4 roky praxe ve vedoucích pozicích
 • Znalosti angličtiny

PŘIJETÍ PROGRAMU

Vzhledem k flexibilní struktuře programu je registrace průběžně. Studenti, kteří jsou podporováni asynchronním způsobem studia, mohou kdykoli začít studovat v souladu s osobními a profesními závazky.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z SMC University »

This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Price
12,800 EUR
SMCU Výuka na čtvrtletí 990 € + Splátková výplata 1 € 1 750 (při zápisu) + Splátková výpomoc 2 € 1 750 (při zahájení validace). Alternativně lze zaplatit jednu jednotnou platbu ve výši 9 800 EUR + výuku UCN (Jedna platba ve výši 3 000 EUR) za celkovou výu
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date