Přečtěte si oficiální popis

Dosáhnou vrcholu své kariéry, aniž by museli uspořádat svůj život!

Kdykoliv a kdekoliv, žádné hranice, žádné učebny!

KRUH International pracuje ve spolupráci s 80 univerzitami po celém světě. My usnadnit akademické studium a diskusi, která zkoumá a zkoumá chování spotřebitelů na místní, regionální, národní i mezinárodní úrovni.

Naše Dálkové studium PhD Program nabízí flexibilnější způsob, jak studovat na výzkumu míry - a umožňuje provádět doktorát z místa, kde se sídlem v celém světě. Dokončení PhD s kruhem International je vzrušující, náročné a obohacující zkušenost a tvoří základ pro své budoucí kariéru v akademickém prostředí nebo ve světě obchodu a průmyslu.

Vyvinout vám plného potenciálu s PhD z KRUH International

PhD je k dispozici nejvyšší akademické pověření ve většině oblastí, a trvá v průměru 5 let nad magisterským titulem dokončit. To je pravděpodobně k dispozici nejprestižnější titul.

Naše PhD je program nezávislé, self-nařídil akademického výzkumu, podporovaný osobním školitelem. To je originální příspěvek k poznání a musí být sepsán Ve práce. Cílem programu je umožnit studentům získat technické a intelektuální schopnosti sledovat doktorský výzkum v širokém spektru oborů podnikání.

Nabízíme příležitost pro vás, aby vám rozvinout plný potenciál tím, že provádí své studium v ​​rámci výzkumného ústavu pláň třídy. Obdržíte vzdělávání v oblasti výzkumu a dohled od mezinárodně uznávaných vědců v celé řadě oborů. Naším cílem je inspirovat a výzvou, intelektuálně a připraví vás na úspěch ve zvoleném kariéře. Dokončení PhD z KRUH bude nejen vybavit si dovednosti pro doktorské výzkumu, které jsou nezbytné pro úspěšnou kariéru v akademickém prostředí, ale také zlepšit své vyhlídky na trhu práce pracovat jako výkonný, konzultant nebo výzkumný pracovník v obchodě, průmyslu nebo veřejný sektor.

Výhody dálkového vzdělávání

Studuje na PhD prostřednictvím distančního vzdělávání umožní:

  • Pracovat svým vlastním tempem
  • Dokončit doktorát na částečný úvazek - není třeba vzdát stávající zaměstnání, nebo se pohybovat od rodinných povinností
  • Mají možnost obejít svého pracovního života
  • Získat cenově dostupné vzdělávání a osobní rozvoj
  • Rozvíjet svou kariéru, aniž by museli opustit zaměstnání
  • I nadále vydělávat, jak jste studovat a rozprostření nákladů na kurzu
  • Aplikovat nové poznatky a postřehy vám váš pracovní život, zatímco vy se stále studuje
  • Řešit profesní nebo pracovní související téma, které vás zajímají ve své disertační práci.

Struktura programu PhD

Veškerá podpora, kterou potřebujete

Každý student bude přidělen akademický nadřízeného, ​​který bude poskytovat návod na formální specifikaci tématu, a obecný směr výzkumu.

Profesoři v kruhu jsou vášniví o jejich předmětu a jejich cílem je podělit se o své znalosti a zkušenosti s vámi od začátku svého času studoval u nás.

Budete zůstat v kontaktu se svým nadřízeným v rámci pravidelných setkáních dohledu poskytovaných on-line nebo telefonicky. Pravidelný dozor pomáhá zajistit, aby se výzkum postupuje v příslušném směru. Full-time doktorandi navázat kontakt s jejich dohled na dobu nejméně deseti příležitostech v průběhu roku.

Struktura a Posouzení

Chcete-li pomoci studentům při přechodu do nezávislého výzkumu a pomoci jim osvojit si potřebné dovednosti, kandidáti se očekává, že k dokončení řady posuzovaných vyučovaných modulů během prvního roku studia. To zahrnuje online školení ve výzkumných dovedností a metodologií.

Tři eseje a šest případových studií musí být dokončeny z modulů vybraných studentů.

Student musí absolvovat jeden výzkumný návrh, navštěvovat jednu vědeckou konferenci a předložit jeden článek k publikaci před práce je předložen.

Každý student bude provádět podstatnou výzkumný projekt, který je napsán jako je práce 80.000 slov a hájí v ústní zkoušky (dále jen „viva voce“ zkouška).

Využijte svůj plný potenciál pomocí doktorského studijního programu CIRCLE International Tento odkaz na internetovou stránku CIRCLE International Abychom zjistili více o oblastech zájmu, které pokrývá náš profesor PhD.

Přečtěte si prosím seznam na webové stránce, abyste zjistili, zda existuje shoda mezi vašimi výzkumnými zájmy a potenciálními supervizory.

Vstupní požadavky

PhD program je čtení a psaní soustředěný, takže doktorandů by měl být velmi gramotný. Měly by mít pokročilé výzkumné dovednosti, být výřečný, a mají schopnost porozumět složitějším textům. Kromě toho by měl být student self-motivováni a schopni pracovat samostatně. Masters je nutné.

Jak se přihlásit

Kvalifikace

Kvalifikace potřebná pro přijetí do doktorského programu: Žadatelé budou normálně být absolventi schváleného univerzity drží magisterský titul v příslušném předmětu. Tam je ustanovení o žadatel požádat o akreditaci předchozího učení (APL), která je může osvobodit od specifických modulů.

Anglický jazyk Požadavky

All učení o programu PhD je v angličtině .. Pokud vaším rodným jazykem není angličtina, můžeme požadovat důkazy o vaší způsobilosti v jazyku.

Pro ty, jejichž mateřským jazykem není angličtina, že je doklad o této funkci. Žadatelé dosáhnout alespoň úrovně 6.5 v IELTS s minimálním skóre 6,0 v každé ze čtyř prvků test.or 580/93 pro TOEFL.

• založený na internetu TOEFL skóre nejméně 100, s minimálním skóre 19 v každé části tohoto testu.

Aplikace

• Chcete-li požádat o doktorském studijním programu, kontaktujte nás (naše kontaktní údaje najdete na poslední straně této brožury) a vydáme Vám Postgraduální přihlášku.

• Projděte prosím výzkumné zájmy profesního týmu CIRCLE Na internetových stránkách CIRCLE. html, aby se ujistil nabízíme PhD dozor v oblasti, kterou chcete založit si vlastní průzkum.

• Tyto doklady budou muset být poslán s postgraduální Přihláška: dva výroky z akademických rozhodčí, akademických přepisy své kvalifikaci a je-li vaším rodným jazykem není angličtina, můžeme požadovat důkazy o vaší způsobilosti v jazyku. Viz podrobnosti v „Požadavky na anglický jazyk“ výše.

• Zašlete svůj on-line postgraduální přihláška • Máte-li jakékoli dotazy týkající se distanční PhD, kontaktujte nás.

Doktorské Poplatky

Minimální registrační období pro doktorského studia je tři roky: maximální doba je sedm let.

Pro naše výukových programů na dálku, nebudeme rozlišovat mezi UK / EU a mezinárodních studií.
Neexistuje žádný uctivý poplatek.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z The University of Vitez »

This course is Online forma
Start Date
Říj. 2019
Duration
3 - 7 let
Kombinované
Denní studium
Price
7,500 EUR
za jedno sezení.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date