PhD v obchodních studií

The University of Vitez

Popis programu

Read the Official Description

PhD v obchodních studií

The University of Vitez

Dosáhnou vrcholu své kariéry, aniž by museli uspořádat svůj život!

Kdykoliv a kdekoliv, žádné hranice, žádné učebny!

KRUH International pracuje ve spolupráci s 80 univerzitami po celém světě. My usnadnit akademické studium a diskusi, která zkoumá a zkoumá chování spotřebitelů na místní, regionální, národní i mezinárodní úrovni.

Naše Dálkové studium PhD Program nabízí flexibilnější způsob, jak studovat na výzkumu míry - a umožňuje provádět doktorát z místa, kde se sídlem v celém světě. Dokončení PhD s kruhem International je vzrušující, náročné a obohacující zkušenost a tvoří základ pro své budoucí kariéru v akademickém prostředí nebo ve světě obchodu a průmyslu.

Vyvinout vám plného potenciálu s PhD z KRUH International

PhD je k dispozici nejvyšší akademické pověření ve většině oblastí, a trvá v průměru 5 let nad magisterským titulem dokončit. To je pravděpodobně k dispozici nejprestižnější titul.

Naše PhD je program nezávislé, self-nařídil akademického výzkumu, podporovaný osobním školitelem. To je originální příspěvek k poznání a musí být sepsán Ve práce. Cílem programu je umožnit studentům získat technické a intelektuální schopnosti sledovat doktorský výzkum v širokém spektru oborů podnikání.

Nabízíme příležitost pro vás, aby vám rozvinout plný potenciál tím, že provádí své studium v ​​rámci výzkumného ústavu pláň třídy. Obdržíte vzdělávání v oblasti výzkumu a dohled od mezinárodně uznávaných vědců v celé řadě oborů. Naším cílem je inspirovat a výzvou, intelektuálně a připraví vás na úspěch ve zvoleném kariéře. Dokončení PhD z KRUH bude nejen vybavit si dovednosti pro doktorské výzkumu, které jsou nezbytné pro úspěšnou kariéru v akademickém prostředí, ale také zlepšit své vyhlídky na trhu práce pracovat jako výkonný, konzultant nebo výzkumný pracovník v obchodě, průmyslu nebo veřejný sektor.

Výhody dálkového vzdělávání

Studuje na PhD prostřednictvím distančního vzdělávání umožní:

  • Pracovat svým vlastním tempem
  • Dokončit doktorát na částečný úvazek - není třeba vzdát stávající zaměstnání, nebo se pohybovat od rodinných povinností
  • Mají možnost obejít svého pracovního života
  • Získat cenově dostupné vzdělávání a osobní rozvoj
  • Rozvíjet svou kariéru, aniž by museli opustit zaměstnání
  • I nadále vydělávat, jak jste studovat a rozprostření nákladů na kurzu
  • Aplikovat nové poznatky a postřehy vám váš pracovní život, zatímco vy se stále studuje
  • Řešit profesní nebo pracovní související téma, které vás zajímají ve své disertační práci.

Struktura programu PhD

Veškerá podpora, kterou potřebujete

Každý student bude přidělen akademický nadřízeného, ​​který bude poskytovat návod na formální specifikaci tématu, a obecný směr výzkumu.

Profesoři v kruhu jsou vášniví o jejich předmětu a jejich cílem je podělit se o své znalosti a zkušenosti s vámi od začátku svého času studoval u nás.

Budete zůstat v kontaktu se svým nadřízeným v rámci pravidelných setkáních dohledu poskytovaných on-line nebo telefonicky. Pravidelný dozor pomáhá zajistit, aby se výzkum postupuje v příslušném směru. Full-time doktorandi navázat kontakt s jejich dohled na dobu nejméně deseti příležitostech v průběhu roku.

Struktura a Posouzení

Chcete-li pomoci studentům při přechodu do nezávislého výzkumu a pomoci jim osvojit si potřebné dovednosti, kandidáti se očekává, že k dokončení řady posuzovaných vyučovaných modulů během prvního roku studia. To zahrnuje online školení ve výzkumných dovedností a metodologií.

Tři eseje a šest případových studií musí být dokončeny z modulů vybraných studentů.

Student musí absolvovat jeden výzkumný návrh, navštěvovat jednu vědeckou konferenci a předložit jeden článek k publikaci před práce je předložen.

Každý student bude provádět podstatnou výzkumný projekt, který je napsán jako je práce 80.000 slov a hájí v ústní zkoušky (dále jen „viva voce“ zkouška).

Využijte svůj plný potenciál pomocí doktorského studijního programu CIRCLE International Tento odkaz na internetovou stránku CIRCLE International Abychom zjistili více o oblastech zájmu, které pokrývá náš profesor PhD.

Přečtěte si prosím seznam na webové stránce, abyste zjistili, zda existuje shoda mezi vašimi výzkumnými zájmy a potenciálními supervizory.

Vstupní požadavky

PhD program je čtení a psaní soustředěný, takže doktorandů by měl být velmi gramotný. Měly by mít pokročilé výzkumné dovednosti, být výřečný, a mají schopnost porozumět složitějším textům. Kromě toho by měl být student self-motivováni a schopni pracovat samostatně. Masters je nutné.

Jak se přihlásit

Kvalifikace

Kvalifikace potřebná pro přijetí do doktorského programu: Žadatelé budou normálně být absolventi schváleného univerzity drží magisterský titul v příslušném předmětu. Tam je ustanovení o žadatel požádat o akreditaci předchozího učení (APL), která je může osvobodit od specifických modulů.

Anglický jazyk Požadavky

All učení o programu PhD je v angličtině .. Pokud vaším rodným jazykem není angličtina, můžeme požadovat důkazy o vaší způsobilosti v jazyku.

Pro ty, jejichž mateřským jazykem není angličtina, že je doklad o této funkci. Žadatelé dosáhnout alespoň úrovně 6.5 v IELTS s minimálním skóre 6,0 v každé ze čtyř prvků test.or 580/93 pro TOEFL.

• založený na internetu TOEFL skóre nejméně 100, s minimálním skóre 19 v každé části tohoto testu.

Aplikace

• Chcete-li požádat o doktorském studijním programu, kontaktujte nás (naše kontaktní údaje najdete na poslední straně této brožury) a vydáme Vám Postgraduální přihlášku.

• Projděte prosím výzkumné zájmy profesního týmu CIRCLE Na internetových stránkách CIRCLE. html, aby se ujistil nabízíme PhD dozor v oblasti, kterou chcete založit si vlastní průzkum.

• Tyto doklady budou muset být poslán s postgraduální Přihláška: dva výroky z akademických rozhodčí, akademických přepisy své kvalifikaci a je-li vaším rodným jazykem není angličtina, můžeme požadovat důkazy o vaší způsobilosti v jazyku. Viz podrobnosti v „Požadavky na anglický jazyk“ výše.

• Zašlete svůj on-line postgraduální přihláška • Máte-li jakékoli dotazy týkající se distanční PhD, kontaktujte nás.

Doktorské Poplatky

Minimální registrační období pro doktorského studia je tři roky: maximální doba je sedm let.

Pro naše výukových programů na dálku, nebudeme rozlišovat mezi UK / EU a mezinárodních studií.
Neexistuje žádný uctivý poplatek.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
3 - 7 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
7,500 EUR
za jedno sezení.
Information
Deadline
Locations
Bosna a Hercegovina - Bosnia and Herzegovina Online
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Bosna a Hercegovina - Bosnia and Herzegovina Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu