Přečtěte si oficiální popis

3 TOP UNIVERZITY = 1 EVROPSKÝ DOKUMENT

Všichni studenti budou mít vedle doktorátu ABMS Švýcarsko společný doktorát s Univerzitou Dąbrowa Górnicza (WSB) a Národní univerzitou Tarasa Ševčenka (KNU). ABMS je certifikován EFMD EOCCS, švýcarskou národní kvalitou pro vzdělávání (EduQua) a ASIC UK. WSB je evropská státní univerzita a KNU je evropská veřejná univerzita založená před 200 lety a řadí se mezi 500 nejlepších univerzit na světě.

3 nejlepší evropské univerzity = nejlepší virtuální / online program = 1 špičkový evropský doktorát ŠVÝCARSKO + EU + TOP RANKED 500

PhD v Global Management je absolventem program, příspěvek, který je otevřen pro každého, kdo s magisterským titulem v jakémkoliv oboru podnikání. Program se zaměřuje na to, aby student, zapojený na komunitní rozvoj, ekonomické a sociální změny, udržitelného rozvoje a lidských práv jak v místní i mezinárodní scéně. Většina studie se zaměřuje na komunitu, jeho vývoj, dopady globalizace, stejně jako ekonomickou situaci svých členů. Program také řeší témata, jako například sociální vyhodnocování a výzkum, vedení, stejně jako vliv industrializace a současné trendy na rozvoj komunit.

Tento PhD je určen pro ty se zájmem o komunitní práci a sociálních interakcí. Absolventi tohoto programu mohou najít uplatnění v oblasti výzkumu, žurnalistiky, jako mezinárodní projektový manažer a vládních služeb. Mezinárodní organizace, jako je ekologické skupiny Greenpeace a IWC Podívejte se na lidi, kteří mohou Rally komunitu na dobrou věc totéž lze říci o Červeného kříže a dalších dobrovolnických organizací.

I když nejsou k dispozici některé kariéry, které mohou nabídnout velké výplatu, jako žurnalistiky a mezinárodních projektových manažerů, absolventů v této oblasti většinou najdou uplatnění neziskové organizace a způsobují-řízené skupiny. Ti, kteří si přejí této obor musí mít navíc za ochotu učit se, jinou než vydělávat kontrolu odměňování účel. Dobrou zprávou je dnes existuje spousta skupin, které vyžadují dovednosti získané v tomto programu, takže hledání zaměstnání je stěží problém.

Tento program je ekvivalentní EQF (evropský rámec kvalifikací) Level 8 - doktorát úrovni.

Tento program odpovídá 180 ECTS

Jak dlouho by měla být moje práce?

Obvykle od 60.000 - 100.000 slovy, studenti mohou mít o 10% méně nebo více.

Ještě jste zmínil na PhD on-line, nebo vzdálenost?

Ne.

Mohu použít titul?

Zeptali jsme se švýcarskými orgány o titul, a jejich odpověď byla (Studenti mohou používat titul se dostali ze školy)

Je tam "Obhajoba diplomové práce"?

Ano, a doporučujeme studentům, jak to udělat ve Švýcarsku, nicméně to lze provést i online, budete potřebovat kameru a mikrofon.

Studium jazyka: tento studijní program vyučován výhradně v angličtině. Máme 4 příjem za rok: lednu, dubnu, červenci a říjnu

Je ABM akreditovány uznávaným evropského akreditačního orgánu?

Ano, ABM je povoleno, potvrzen, certifikované, akreditované a institucionálním členem ve více než 50 veřejných / soukromých organizací.

Požadavky na přijetí

 • Doba trvání: 1 rok studie + práce (práce trvá v průměru o 2 roky)
 • Věk: Minimální věk 25 let
 • Předchozí studie: magisterského studia nebo jeho ekvivalent
 • Angličtina Úroveň: IELTS nebo ekvivalent (pouze pro studenty z neanglicky mluvících zemí nebo studenty, kteří neměli studovat na anglicky mluvící škole)
 • Studie Metoda: 100% on-line / Vzdálenost
 • Poplatek: 24.900 Euro (pro celý studijní program)

Poznámka: Studie poplatek nezahrnuje aplikaci a rezervační poplatek (aby vám zaručit studijní místo) 240 Euro (někdejší platby a nevratné).

Moduly:

Pro PhD, vaše práce je nejdůležitější část, musíte napsat celý tezi o "Global Management" s jedním z našich dohledu.

Následující moduly budete studovat během prvního roku:

 • Globální řízení
 • Strategický management a vedení
 • Projektové řízení
 • Strategické Analýzy informační systém
 • Účetnictví a finance
 • Výzkumné metody
 • Elektronické Metody výzkumu
 • Dynamické webové stránky
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 96 více kurzů z OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland »

This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
3 let
Kombinované
Denní studium
Price
3,460 EUR
Celkový poplatek
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date